Şimdi Ara

Kerim Frei İyi Oynamasına Rağmen İlk 11'e Alınmaması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciddi anlamda yetenekli ama bişeyler eksik bunda da . Teknik ekip bizden daha bilgili ben güveniyorum Kerim'in PTT 1. Lig topçusu olmasına izin vermezler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

Ciddi anlamda yetenekli ama bişeyler eksik bunda da . Teknik ekip bizden daha bilgili ben güveniyorum Kerim'in PTT 1. Lig topçusu olmasına izin vermezler .

Sıkıntı gerektiği yerde basit oynama becerisi yok. Hep bir çalım adam eksiltme peşinde. Bazen pas vermesi gereken noktaları kaçırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

Ciddi anlamda yetenekli ama bişeyler eksik bunda da . Teknik ekip bizden daha bilgili ben güveniyorum Kerim'in PTT 1. Lig topçusu olmasına izin vermezler .

Sıkıntı gerektiği yerde basit oynama becerisi yok. Hep bir çalım adam eksiltme peşinde. Bazen pas vermesi gereken noktaları kaçırıyor.

Bunun sebebi kendini teknik heyete ve taraftara gösterme hevesinden kaynaklanıyor heralde . Bu sıkıntıyı aşarsa çok sağlam kanat oyuncusu olacak da pek ilerleme kat edemedi .

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

aynen, oyun bilgisini geliştirmesi lazım bunun içinde bi takımda full oynaması lazım, ben umutluyum ama bugün oynayamaz, rıdvanda dedi gençlerbirliği gibi bi takımda 25 maç felan yapması lazım diye..
  • Kadro biraz geniş olsa bir yere kiralasak pişse biraz süper olurdu.
  • Cizgide oynamasi lazim,oralarda da Olcay ve Tore var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 11 oyuncusu değil. Yetenekli adamların yapması gereken çok basit kurallar var futbolda, kazmaların yapıp takımda kaldığı, yetenekli adamların kendine yediremeyip yapmadığı. Ne zaman yetenekliler bunu farkeder o zaman bu şekilde yok olup gitmezler. Kerim, Mami, bu kafayla giderlerse cacık olmaz...

• Kerim Frei iyi adam ama bence şu an bencil bir çizgisi var. Biliç işini bilir.

• Çocuk ligde ilk gollerini atıp 86 da öne geçiriyor,3-2 yeniliyoruz.Kaderin cilvesi bu çizgide devam eder umarım
  • Bu çocuğun suçu ne? Oynatilmiyor 11 de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

sanki kanatta oynayınca gol atıp asist yapıyor, tek yaptığı dripling sonunda topu kaybetmek

En azından mücadele ediyor tek eksiği şanstı o da geldi şimdi bakalım neler yapacak daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

quote:

sanki kanatta oynayınca gol atıp asist yapıyor, tek yaptığı dripling sonunda topu kaybetmek

En azından mücadele ediyor tek eksiği şanstı o da geldi şimdi bakalım neler yapacak daha

bizim takımda herkes mücadele ediyor.. kerim gol/asist yapsın ben haksız çıkmaya razıyım, şöyle 2-3 maç daha çevirse yedekten girip şahane olur..
  • Ben Kerim'in fener maçında hiç katkı yapamadığını düşünüyorum. Ya da olaya çok taraflı bakıyorum. Kerim iyi mi oynadı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Ben Kerim'in fener maçında hiç katkı yapamadığını düşünüyorum. Ya da olaya çok taraflı bakıyorum. Kerim iyi mi oynadı?

Gökhan töreden daha bencil bir yapısı var ve basit oynamıyor bir türlü , kendini öne çıkarmaya çalışıyor. Dün en çok koşanlar arasında ama boş.
  • İlk maçlarına göre düzelmiş fakat top ayağında iken rakibi uzak tutması, topu alıp saklaması eksik. Gidiyor gidiyor driplingten sonra rakibe çarpıyor. Gökhan Töre Kerim'i biraz eğitirse çok faydalı olabilir Beşiktaş'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit of Fox

quote:

Ben Kerim'in fener maçında hiç katkı yapamadığını düşünüyorum. Ya da olaya çok taraflı bakıyorum. Kerim iyi mi oynadı?

Gökhan töreden daha bencil bir yapısı var ve basit oynamıyor bir türlü , kendini öne çıkarmaya çalışıyor. Dün en çok koşanlar arasında ama boş.

Yetenek kullanmak ne zaman bencillik oldu.Adam maçta pas da attı ne alaka bencillikle şimdi bu? Oyunun kilit paslarını veren isimdi ama atakların bi sonraki hamleleri hep boşa gitti.

Bunun adı tecrübesizlik bencillik değil.Boş koşsaydı bu adam dk 80 de orta sahadan depar atıp olmayan toptan korner kazandırmazdı bize tek başına.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spirit of Fox

quote:

Yetenek kullanmak ne zaman bencillik oldu.Adam maçta pas da attı ne alaka bencillikle şimdi bu? Oyunun kilit paslarını veren isimdi ama atakların bi sonraki hamleleri hep boşa gitti.

Bunun adı tecrübesizlik bencillik değil.Boş koşsaydı bu adam dk 80 de orta sahadan depar atıp olmayan toptan korner kazandırmazdı bize tek başına.

Gerektiği yerde vermiyor pası , önceliğini adam eksiltmeye odaklamış ama çok top kaybediyor.

• Kerim Frei en önemli eksiği hep merkeze doğru sürüyor topu ve Gökhan Töre gibi çabuk karar verme yeteneği yok..Ama oynadıkça alışacaktır..Gökhan Töre Hamburg,Chelsea,Rubin Kazan ve geçen sene Beşiktaş'ta tam 1 sezon oynadı anca pişti.Kerim'inde Olcay'ın yerine ısınması lazım yavaş yavaş ama 4-4-2 sisteminde..Yoksa gene kaybolur gider Kerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Kerim Frei en önemli eksiği hep merkeze doğru sürüyor topu ve Gökhan Töre gibi çabuk karar verme yeteneği yok..Ama oynadıkça alışacaktır..Gökhan Töre Hamburg,Chelsea,Rubin Kazan ve geçen sene Beşiktaş'ta tam 1 sezon oynadı anca pişti.Kerim'inde Olcay'ın yerine ısınması lazım yavaş yavaş ama 4-4-2 sisteminde..Yoksa gene kaybolur gider Kerim.

Bu daha doğru bir yorum oldu katılıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

bizim takımda herkes mücadele ediyor.. kerim gol/asist yapsın ben haksız çıkmaya razıyım, şöyle 2-3 maç daha çevirse yedekten girip şahane olur..

Skora devam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.