Şimdi Ara

Engin Baytar Beyaz TV Röportajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.youtube.com/watch?v=yztalQ2wnio
    Bölüm2;
    https://www.youtube.com/watch?v=G0MiHgqB5mU

2.bölümün son dakikalarına doğru duygulandım be :s
    Bu arada 2.bölümdeki 10:35 te a2'de attığı frikiğe bakmadan kapatmayın videoyu

• 1. sezon da Galatasaray'ın şampiyonluktaki en çok pay sahibi olan kişidir, ama gizli kahramandır kimse görmez. O sene Selçuk'un yapacaklarının yüklerini çeken Engin'dir. İlk sezon o yüzden Selçuk bu kadar iyi performans göstermiştir. Bana göre kim nederse desin Engin Baytar, Türkiye'nin en yetenekli futbolcuların başında gelir. Çalım atar, dikine gider, muz ortalar, hırsı, takım oyunu, hucüm ve defansta yaptıkları vs. Herşey vardı bu adamda. Fakat FB maçında takımımı on kişi bıraktım diye hırsından hakeme saldırıp bitirdi kendini. Bu kurgulanmıştı zaten orda hiç birşey yokken atılacak tek kişi Engin Baytar'dı. 11 maçlık cezadan sonra F.T şans vermeye başladı kendini toparlıyordu, fakat hocanın gitmesiyle mancini üstün futbol bilgisiyle oynatmamıştır Engin'i. Üstün bilgisiyle prandelli kampa dahi almamıştır böyle bir oyuncuya ihtiyacımız varken.

Çok klas adamdı çok, Trabzonspor'da hayranlıkla izlerdim kendisini, bize geldiğinde çok sevinmiştim.

http://s14.directupload.net/images/130928/ignp3huk.swf

http://www.radikal.com.tr/spor/drogbadan_engin_baytar_ovgusu-1144087

• Bu yaptığına şerefsizlik denir. Bu adam şu an da Galatasaray'dan maaş almıyor mu? Geçen sene Mancini bu adam şans verdi. Ama o Rize'ye gidince Mancini hakkında da atıp tuttu. Ben eminim ki kendisi göbek yapıp yazın çalışmamış sonra da kadroya girmeyi beklemiştir. Yönetim bu adamı bir saniye daha kulüpte tutmamalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

Bu yaptığına şerefsizlik denir. Bu adam şu an da Galatasaray'dan maaş almıyor mu? Geçen sene Mancini bu adam şans verdi. Ama o Rize'ye gidince Mancini hakkında da atıp tuttu. Ben eminim ki kendisi göbek yapıp yazın çalışmamış sonra da kadroya girmeyi beklemiştir. Yönetim bu adamı bir saniye daha kulüpte tutmamalıdır.

Ne göbeğinden bahsediyorsun dostum ? Adam 11 maçlık cezadan sonra 4 maç üst üste oynuyor Rize maçında gol atıyor, hoca değişikliği oluyor ve birden kesiliyorsun. Varmı böyle birşey bunu sorup araştırırsın
  • Ligin oyun zekası en yüksek kenar oyuncusudur net bir şekilde ama yeteneğine yazık etti. GS'a da yazık etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göbek yapıp karı kızlarla yiyeceğine adam olsaydın a takımda oynardın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Göbek yapıp karı kızlarla yiyeceğine adam olsaydın a takımda oynardın.

blok
  • İşte çok bilgili Türkiye futbol taraftarına hoş geldiniz. Göbekli yapıp kızlarla gidip yemeseydi. Nerden biliyorsun birader adamın yanındamıydın ? Yok yani bir insanı milletimiz neden bu kadar çabuk harcıyor anlamıyorum. Adama şans dahi verilmedi, şu röpörtajı düzgün dinleyinde neler olduğunu bi anlayın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knab

quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

Bu yaptığına şerefsizlik denir. Bu adam şu an da Galatasaray'dan maaş almıyor mu? Geçen sene Mancini bu adam şans verdi. Ama o Rize'ye gidince Mancini hakkında da atıp tuttu. Ben eminim ki kendisi göbek yapıp yazın çalışmamış sonra da kadroya girmeyi beklemiştir. Yönetim bu adamı bir saniye daha kulüpte tutmamalıdır.

Ne göbeğinden bahsediyorsun dostum ? Adam 11 maçlık cezadan sonra 4 maç üst üste oynuyor Rize maçında gol atıyor, hoca değişikliği oluyor ve birden kesiliyorsun. Varmı böyle birşey bunu sorup araştırırsın

Abicim kafan iyi mi? Engin cezayı 2012'de aldı. Terim ise tam bir sene önce yollandı. Ayrıca unutmamak lazım, geçen sene bu dönemlerde takımın başında Terim olmasına rağmen kötü bir futbol vardı. Gaziantep'i 2-1 anca yenebildiğimizi, kötü bir futbol ortaya koyduğumuzu dün gibi hatırlıyorum. O Rize maçı da zaten kendi evimizde 1-1 bitmişti. Gol attı diyeceksek Burak'da Anderlecht'e gol attı. Bu hiç bir ifade etmez.

Uzun lafın kısası, haksız bile olsan sana geçim kaynağı sağlayan, üstelik böyle köklü bir kurum hakkında bu şekilde konuşamazsın. Bak Sabri'ye, hiç polemik yaptı mı? Eboue geçen röpörtaj vermiş, daha çok çalışacağım, takıma gireceğim diye. Doğru olan budur. Yoksa hocayı ve kulübü zor durumda bırakırsın.

• Bu adamın oyununu hırsını seviyordum ama bitirdiler. Tamam bir hatadır hakeme yürüdü cezasını aldı ama resmen taraftar kalbi ile oynuyordu. Dün en çok bu tip oyuncuya ihtiyaç duyduk.
  • Hamiti alip 5 sebnede 21 milyon euroyu Gas kasasindan verdirince zaten Engin bitmisti geriside hikaye yok göbekmis yok bilmem neymis gecin bu isleri Terim Fb macinda Enginin o olayi olmasada zaten oynatmayacakti.
    Adam ilk sezonki kadrodan Engin ve Emre colaki bitirip Amrabat ve Hamite o kadar para döktürdügü icin bu islere kalkisti
  • Aşırı yetenekli bize attığı golü unutmam yazık etti kendine

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Aşırı yetenekli bize attığı golü unutmam yazık etti kendine

Bu mudur

• quote:

Orijinalden alıntı: knab

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Aşırı yetenekli bize attığı golü unutmam yazık etti kendine

Bu mudur

Aynen bu

• Selçuktan da yektadan da iyi oynardı canını dişine takardı en azından.
    Ama biz onu yeniden kazanmak yerine silmeyi tercih ettik.
  • Kendi kendini bitirdi. Uzun uzun şöyleydi böyleydi demeye gerek yok.

• Takımda çok net yerli yabancı ayrımı var, bu illet ne zaman ortaya çıksa takım çöküşe geçiyor.
    Engin'de göt göbek büyüteceğine kendisine baksaydı, 11 maç ceza aldı yine arkasında duruldu adamın.
  • Galatasarayın sıkıntısı kenar oyuncusu eksikliğidir.. Bruma ve olcana verilen paralar çöpe atıldığı gibi verimin zerresi bile alınamamaktadır bu iki oyuncudan.. Kenarsızlık yüzünden bu sene başarı hayaldir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Galatasarayın sıkıntısı kenar oyuncusu eksikliğidir.. Bruma ve olcana verilen paralar çöpe atıldığı gibi verimin zerresi bile alınamamaktadır bu iki oyuncudan.. Kenarsızlık yüzünden bu sene başarı hayaldir..

Kaç maç oynandı daha bismillah.Olcan+Bruma sezonun ilk yarısı sonunda minimum 10 asistlik katkı sağlayacaktır.Bunu da yaz bi kenara.Tabi hocamız Olcan'a oynama şansı tanırsa.
  • Fatih terimin hatasıdır bence enginin kaybedilmesi, 11 maçsa 11 maç arkasında duracaksın oyuncunun 12. Maç bir forma vereceksin sezon sonuna kadar. 11 maç ceza almışken çok ağır bir kaza yaptı mesela konuşulmadı bile ölümden döndü çocuk, bir ikincisi 11 maç ceza alan oyuncuyu silersin ama kendin 8 maç ceza almıyorsan yaparsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.