Şimdi Ara

Ne olursunuz bana yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hastayim calisamiyorum calissamda calismasamda benle ugrasan 2-3 kisi var heralde ezik durmamdan dolayi benle ugrasiyorlar dvecekmis gibi bakiyorlar benim zaten bankaya borcum var odeyemiyorum odeyemezsem hapise giricem hastayim tedavi olamadik tedavi olsak bile gecermi bilmiyorum sigorta para yok yuvam mutsuz annem babam psikoloji bozuk benim ve kardeslerimin basariz olmasi bu hastalik mevzusuyla ilgili Ben bunlarla ugrasirken bide bu kisiler benle ugrasiyor bana dvecekmis gibi bakiyorlar ben onlarla muhatab olmak zorundamiyim beni zor gunumde yalniz birakanlarla istemiyorum

Beni dvecekler kesin onlar beni dvmeden ben onlardan bi kacini dvmek istiyorum gucum yetmeyebilir dyak yersem cok kotu olurum psikolojim bozulur zatem bitigim iyicene biterim kafa olarak

Sizden ricam ben bu kisilerle dvus ederken beni kollamaniz dversem ayirmaniz dvemezsemde sizin dvmenizi rica ediyorum

Istanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karınca34 -- 21 Eylül 2014; 16:59:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş olayı düzgün anlatır mısın ?
  • Sauron kullanıcısına yanıt
    Olay bu şekilde hocam yardim.edermisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: karınca34

Ben hastayim calisamiyorum calissamda calismasamda benle ugrasan 2-3 kisi var heralde ezik durmamdan dolayi benle ugrasiyorlar dvecekmis gibi bakiyorlar benim zaten bankaya borcum var odeyemiyorum odeyemezsem hapise giricem hastayim tedavi olamadik tedavi olsak bile gecermi bilmiyorum sigorta para yok yuvam mutsuz annem babam psikoloji bozuk benim ve kardeslerimin basariz olmasi bu hastalik mevzusuyla ilgili Ben bunlarla ugrasirken bide bu kisiler benle ugrasiyor bana dvecekmis gibi bakiyorlar ben onlarla muhatab olmak zorundamiyim beni zor gunumde yalniz birakanlarla istemiyorum

Beni dvecekler kesin onlar beni dvmeden ben onlardan bi kacini dvmek istiyorum gucum yetmeyebilir dyak yersem cok kotu olurum psikolojim bozulur zatem bitigim iyicene biterim kafa olarak

Sizden ricam ben bu kisilerle dvus ederken beni kollamaniz dversem ayirmaniz dvemezsemde sizin dvmenizi rica ediyorum

Istanbul umraniyedeyim ,

hocam pek dert etme ben 20 yaşında hasta oldum 5 yıl uğraştım ilik nakli oldum şuan gene 2 yıl beklicem düzelmesi için..

diğer arkadaşlarımın hepsi evlendi işi var hayatı düzgün gidiyor hiçbir sağlık sorunları yok ama gel gelelim bizde var. şimdi diyemiyorsun neden ben neden ben hep geride kaldım.

bir kimse hasta olmadan ne bok olduğunu anlıyamıyor işte illaki oda hasta olacakki halinden anlıyacak.

• Napim dostum ne diyorsun ? Ben bitigim.ama bu.insanlarada dayanamıyorum yukarda ALLAH var ben.senin halini.anlıyorum sende benim.halimi.anliyosundur ben.ya hapse girecem borçlarım var ya annem babam boşanmak istiyo hastaligimi duzelyemedim iş yok.güç yok.bide bu söylediğim kişilerin kahri cekilirmi

• sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    Aşağı bakarimisin cevap yazdım

• quote:

Napim dostum ne diyorsun ? Ben bitigim.ama bu.insanlarada dayanamıyorum yukarda ALLAH var ben.senin halini.anlıyorum sende benim.halimi.anliyosundur ben.ya hapse girecem borçlarım var ya annem babam boşanmak istiyo hastaligimi duzelyemedim iş yok.güç yok.bide bu söylediğim kişilerin kahri cekilirmi

ne kadar borcun var peki ? borcunu arkadaşlardan para toplayıp geri ödemek şeklinde verebilirmisin. yada evde satılacak birşey varsa sat gitisn araba da olur.? ondan sonra bir hastaneye yat ve tedavini yaptır sağlık yoksa hiç bir şey yapamıyorsun ne işe alırlar ne bi bok yaptırırlar ölü gibi ortalıkta geziyorsun benden demesi
    Dostum megersem buymuş benim kaderim insanın zor zamanında bi arkadaşı olmaz benimde olmadı 5 seneden.beri yok tek arkadaşım ailem satacak hiç bise yok bana ozelden bi telefon numaranı gonderirmisin bi iki Bisey danışmak istiyorum ?

• Dostum yaş kaç bilmem ama sen bi psikologa görün derim..

• Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Sigorta yok para yok neyle görünüm okadar size basit geliyoki böyle şeyler anlamadım

• quote:

Dostum megersem buymuş benim kaderim insanın zor zamanında bi arkadaşı olmaz benimde olmadı 5 seneden.beri yok tek arkadaşım ailem satacak hiç bise yok bana ozelden bi telefon numaranı gonderirmisin bi iki Bisey danışmak istiyorum ?

telefonu vadofon cevirdim şebeke yok pazartesiye kadar. borcun ne kadarki
  • quote:

Sigorta yok para yok neyle görünüm okadar size basit geliyoki böyle şeyler anlamadım

Doktorun yanına girersin, sigortanın olmadığını açıklar, müsaitse de seni dinlemesini istersin ben 200 lira ile geçinmeye çalışan birisiyim. Parasızlığı bilirim ama mecbursan da işi çözüme kavuşturacak yolları da aramalısın.

İnsanların seni dövecek gibi bakmalarını düşünmen ve onları dövmeye kalkışman, bunun için yardım istemen pek iç açıcı görünmüyor.

• Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Sorumun detayını bir gözden gecirmeni tavsiye ediyorum

Borcum 6 bin lira ben ışte ufaktan 500- 1000 lira taksidini odesem.belki rahatladım diye düşündüm oda olmadı ben zaten senle bunu konuşmak icin demedim görüşelim danışmak istediğim bi iki sıkıntım var bunları.nasil asabilirim.diye söyledim

• Hastayim calisamiyorum diyorsun adamlari dovecegim diyorsun. Adamlari dovecek kadar takatin varsa elin ayagin tutuyor kalk bir iste calis. Ayda 800 alsan bile alti yedi ay sonra kimseye muhtac olmazsin. Hemde sigortan yatar muayene olursun destek alirsin. Onun dişinda kimse burdan gelipte sen dövüş diye yaninda beklemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Borcum 6 bin lira ben ışte ufaktan 500- 1000 lira taksidini odesem.belki rahatladım diye düşündüm oda olmadı ben zaten senle bunu konuşmak icin demedim görüşelim danışmak istediğim bi iki sıkıntım var bunları.nasil asabilirim.diye söyledim

özel mesaj yolla burdan anlat derdini
  • Hayir ben dovecem.demiyorum gucumun yettiği kadar ki zsten dovemezsem arkadaslar yardim eder diye dayak yemekyen iyidir :(

Üyelik profilin gizli görünmüyor benim anlstcagim şeyler uzundu

• quote:

Hayir ben dovecem.demiyorum gucumun yettiği kadar ki zsten dovemezsem arkadaslar yardim eder diye dayak yemekyen iyidir :(

Hastaligin ney senin? Ne mezunusun hangi isten anlarsin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemikle alakalı evde calisabilecegim bi iş varmı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.