Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gb ramli, beyaz cihazımı satıyorum. Yanında 5er tane ekran filmi ve silikon kılıf var, cihaz 6 aylık semersden alınma, 18 ay garantisi devam ediyor. Ankara içi elden teslim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulutan1 kullanıcısına yanıt
    4.4 den sonra stabil surum yok mu? Mi4 almayı düşünüyorum da 5.0 ya da 6.0 yuklemek istiyorum 4.4 çok eskidi

• Ben global beta 6.0 kullanıyorum çok büyük bir problemi yok bence. 4.4 kullanmanın bir avantajı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulutan1

Hocam ben stabil 7.0.5.0 a geri döndüm, şuan ki güncel rom 7.2.1 ama ben 7.0.5 e geri döndüm pil daha iyi.
    Rom u dahili belleğe atıp ismini update.zip olarak değiştirdim, baş harf te küçük olacak. Sonra recovery den update.zip install ile geri dönüşü yaptım. Biraz zaman alıyor yüklenmesi.
    Ben Mi ekranında kaldı sandım, recovery den wipe cache ve wipe User data ile format attım sonra açıldı.

Batarya ekran suresi kac saat aliyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exen1907

Hocam öncelikle hayırlı olsun bikac sorum olucak hoparlör ve kulaklık ses çıkışı nasıl daha önce kullandığın telefonlarla kıyaslarsan sevinirim bide cihaz dedikleri gibi çokmu ısınıyor bende almayı düşünüyorum ama hafıza canımı sıkıyor işlemcisi falan bu fiyata göre çok iyi hafıza kartı desteği olsa iyi olurdu kararsız kaldım birde nereden aldınız

Teşekkür ederim hocam. Daha önce sony xperia10 ve lenovo a319 kullandım, sesi onlara göre çok da iyi değil-kötü de değil Kışın pistan3 almıştım indirimden, kulaklıklar da tam buna uygun, mükemmel değil ama gayet güzel oldu. Isınma normal düzeyde bana göre, şu an kontrol ettim mesela, 38 derece. Benim hafıza konusunda sıkıntım yok, oyun oynamam zaten, en çok depolayacağım müzik olur, onun da spotify falan çözümü var artık. Bulut depolama desen keza öyle.. Onun dışında telefon çok hoş, miui arayüzü çok güzel, akıcı.
    Ben tavsiye ederim cihazı, n11'den justoriginal satıcısından aldım, dün sipariş vermiştin bugün elimde.

• ulutan1 kullanıcısına yanıt
    Anladim cok sagolun, bir gecis romu varmis hangisi ve nereden indirecegimi bulamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetkardes06 -- 28 Haziran 2016; 18:55:16 >
  • 2 aya 7.0 tanıtılacak daha hala beta olması üzücü

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    8 saat civarı ekran suresi alıyorum. İnternet ağırlıklı kullanıyorum, oyun pek oynamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui7 arayüzü kullandığı için Android 6 da olsa 4.4.4 de olsa görsel olarak bi değişiklik yok. Miui yükseltmek telefona daha çok özellik, farklı görsellik vs.. katıyor. Miui yükseltmek Android yükseltmekten daha önemli benim için :)

İllaki, özel rom, beta romlar var, başlıklarını görmüştüm ama ben pek ilgilenmiyorum.

Güncelleme alan telefon sonuçta, şimdi stabil Android 6 yoksa ilerleyen günlerde illaki olur. Şuan bir çok kişi Android 6 beta romdan memnun görüldüğü gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabın için saol oyun bende oynamam müzik ara sıra iyi film olursa indirip seyrediyorum şu an asus zenfone 2 laser kullanıyorum kulaklık sesi asustan iyidir herhalde bende bi kaç gün içinde şipariş ederim

• ne kadr hocam ?

• Exen1907 E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, hayırlı olsun şimdiden
  • hukuksever kullanıcısına yanıt
    725 hocam

• Arkadaşlar ben sim karttaki kişileri bulamadım, diğer telefona taktığımda görünüyor. Nerde bunlar?

Edit: Ayarlar-Sistem Uygulamaları-Kişiler kısmından sim kart kişilerini aktif etmek gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsmrc -- 29 Haziran 2016; 10:00:23 >
  • 2 GB ramli modeli sipariş ettim.LG G2'den geçiyorum.Hayırlısı bakalım.Marshmallow sitede 6.0 stable yazıyor ama siz stabil değil diyorsunuz.Sitede mi hata var yoksa sizin sürüm mü eski ?
  • Merhaba,hangi sitede stabil yazıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusufunuz

Merhaba,hangi sitede stabil yazıyor acaba?

http://en.miui.com/download-240.html

Global sürüm stabil gördüğünüz gibi.

EDIT : Çok özür diliyorum.Ben Miui sürümleri Android sürümlerine paralel zannediyordum ki durum böyle değilmiş.Kitkat olarak indi kontrol ettiğimde.Developer rom Marshmallow'muş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00B482800 -- 29 Haziran 2016; 8:19:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: k0be

Aliexpress den aldığım ahşap arka kabım bugün geldi.Gerçekten çok şık, telefon a ayrı bir hava kattı.
    quote:

Orijinalden alynty: k0be

Aliexpress den aldy?ym ah?ap arka kabym bugün geldi.Gerçekten çok ?yk, telefon a ayry bir hava katty.

Hocam merhaba. Varsa linkini payla?yr mysynyz?
  • Şaomiciler 40-41 derecelerde geziyor telefon, bu sıcaklık normal mi 7.1.2.0

• Aliexpressten aksesuar alanlar alacak olanlar link paylaşirsa iyi olur

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.