Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama bu sekilde cinli dev lerin tr de ürün satmasıyla samsung vs diğer firmaların fiyat politikalarını gozden gecermesi gerekli oldugunu hatırlatır belki...m9 2799 s6 2399 s6 edge 2799 vs bu nedir ..Yakında motor ile takaslık telefon dıye satısa baslayacagız galiba
  • Xperia Z3 ile Takas Düşünen Var mı Acaba, Facebook'tan Yazarsa Memnun Olurum facebook.com/Xperiafatihiesadbal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Bugün itibari ile 2 adet telefon aldım, Çin'den. Şu anda ikiside elimde. Hangisini kullanacağımı şaşırdım.

1 adet Meizu MX4 32 GB beyaz renk
    1 adet Xiaomi Mi4 64 GB beyaz renk

Dönünce MX4'ü pasaportuma kayıt ettireceğim. Mi4 için ise IMEI değişimi düşünüyorum.

6 adet HTC'den sonra ikisi de çok farklı geldi bana. Umuyorum hızla alışırım. Bunca yıldan sonra HTC'ye veda etmiş olacağım. :-)

Hemen ilk sorularıma geçmek istiyorum;

- Türkçe yok, az önce kendisi otomatik güncelledi ancak halen Türkçe yok. Nasıl yapacağımızı detaylı anlatır mısınız?
    - Google Play Store yok, nasıl yüklerim? Kolay bir yolu var mı?
    - IMEI değiştirince güncelle sorunu oluyor mu? Yoksa güncelleme IMEI'den bağımsız birşey midir?

hocam iki telefonu da satın aldınız sonrasında ne oldu? ikisini de kullandınız mı? şu aralar telefon arayışı içerisindeyim ve bu iki telefon arasında gitgel yapıyorum.

• kuyuduzu kullanıcısına yanıt
    Her ikisini de kullanıyorum ve her ikisinden de çok memnunum.

Pişman değilim, yine olsa yine yapardım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    benim size bir onemrim olucak oneplus ve mi4 kullanmis biri olarak oneplus mi4 den daha kullanisli yani oneplus ozellikler acisindan daha iyi.mi4 5inc ama verdiginiz paranin karsiligini alamiyorsunuz.

• insanlar takılıp kalmış antutuya. sadece test sonuçlara bakamam. baktığım modellerden hepsi bana göre güzel modeller. ancak, batarya performansı, kamera performansı, gps performansı ve işletim sisteminin genel olarak kararlılığı ve ikide bir format istemeyişi en çok önemsediğim konular. yeterli ışıkta zaten hepsi iyi çekiyor bana göre. ya ışık azalınca? zte z9 mini de bana çok uygun gözüküyor şu anda. ancak yurtiçinde yaygın olmadığı için insan alırsam elimde kalacak diye endişe etemden yapamıyor çin kaynakları da anlayabilecek kapasitede değilim.
    bir dükkan olsa içine girsek ve zte xiaomi meizu oppo aradığımız tüm modelleri deneyebilsek keşke. :)
    En guzeli dediginiz gibi servis agi olan cihazlar ama su anda uygun ve ozellikleri anlaminda guzel olan cihazlar cin kaynakli sirketler bu yuzden htc,samsung,apple,sony,lg.gibi markalardan en uggunu secip almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokaptan -- 1 Mayıs 2015; 21:28:52 >
    Hocam birçok cin markası telefonu kullanmış biri olarak mi4 her açıdan harika bir telefon.daha elinize aldığınızda sağlamlık ve kaliteyi hissediyorsunuz.mi3 modelini de kullandım ama dediğim hissi vermiyor.yani mi4 gerçekten güzel bir telefon.

• 64gb beyaz mi4 sahibiyim. Aldığım günden beri bir kere bile pişmanlık duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

64gb beyaz mi4 sahibiyim. Aldığım günden beri bir kere bile pişmanlık duymadım.

Bende 16 gb olani vardi yere dustu kosesinde ufak bir cizik olmustu sattigima cok pismanim

• lamettrie kullanıcısına yanıt
    çinden elden mi aldınız hocam
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    Bekliyordum ben de, indiriyorum şimdi ama tgz sanırım nasıl yüklecenek ki bu? Bilgisayar yazılımı var mı mi4 için? zip gibi deneyeyim önce olursa yazarım gene.

Çalışan cm var mı acaba bulabildiniz mi?
  • jetz J kullanıcısına yanıt
    Bu Xseller'dan aldım forumdaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibribr

Bekliyordum ben de, indiriyorum şimdi ama tgz sanırım nasıl yüklecenek ki bu? Bilgisayar yazılımı var mı mi4 için? zip gibi deneyeyim önce olursa yazarım gene.

neyaptınız wın 10 kurabildiniz mı ..
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    paket içerisinde img ve bat dosyaları var hocam cesaret edemedim şimdi kurulu bir sistemim var onu bozmasın:)
  • quote:

paket içerisinde img ve bat dosyaları var hocam cesaret edemedim şimdi kurulu bir sistemim var onu bozmasın:)

haklısnız orasıda var...
  • MIUI 6.5.1.0(KXDMICD) Satbil romla beraber Türkçe dil desteği de geldi beraberinde. Bende 6.4.3.0 Kurulu idi otomatik güncellemiş kendini.
  • quote:

MIUI 6.5.1.0(KXDMICD) Satbil romla beraber Türkçe dil desteği de geldi beraberinde. Bende 6.4.3.0 Kurulu idi otomatik güncellemiş kendini.

Aynen mi4
    güncel mi4 için 6.5.1.0 KXDMICD sürümü.cihaza kopyalayıp updater ile güncelleyin

http://en.miui.com/download-240.html#368

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 7 Mayıs 2015; 14:16:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

MIUI 6.5.1.0(KXDMICD) Satbil romla beraber Türkçe dil desteği de geldi beraberinde. Bende 6.4.3.0 Kurulu idi otomatik güncellemiş kendini.

Aynen mi4
    güncel mi4 için 6.5.1.0 KXDMICD sürümü.cihaza kopyalayıp updater ile güncelleyin

http://en.miui.com/download-240.html#36

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.