Şimdi Ara

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!! (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.899
Cevap
113
Favori
158.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim sana o kadar mesaj attım neden cevap vermiyorsun. bizim siparişlerde bir gelişme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bunu araba dışında kulannmak mümkün mü acaba. mesela evin önünde kamera gibi

12V güç kaynağı ile evin kapısında da kullana bilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

2 adet araç içi ,2 adet kameralı cihaz toplamda 35 TL geldi süper 2014 yılı alışverişi oldu teşekkürler Hepsiburada
     MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!!

Hayırlı olsun kargo kolisi bayağı kirlenmiş bu arada kar yagmur derken ama masa ustune koyma mikrop dolu o kutunun dışında

• serkanim kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar,

Bunun montajını biz yapabilir miyiz?
    Yoksa bir oto-elektrikciye mi gitmeliyiz?
    Bende normal geri vites park sensörü var, ikisi beraber çalışır mı? onu söküp bunu mu takmalı?

Şimdi sıradaki sorular bunlar olacak sanırım herkesin kafasındaki? Bu konuda bilgili arkadaşların yazılarını bekliyoruz.

Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Çalıştırdım
     MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!!

Iki adet power kablosu var kırmızılar + siyahlar - biri kameraya biri ekrana takiliyor. 12 v veriliyor. Kırmızı girislere takılıyor. Sarı ara kablo ile kamera çıkışı ekran cikisina bağlanıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: memleket44

quote:

anladım yani cihazı tek güc kaynağı 12v çakmak girişi mi. bunu neyle dönüştürebiliriz evdeki elektriğe
  • Hadi hayirli olsun beklememize degdi

Ama benimkileri daha kargoya vermemisler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimkide dağıtımda gözüküyor gün içersinde gelir gelen arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın
  • Benim de geldi herkese hayirli olsun.

• 4ay sonra mutlu son

• Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    Ah be...
    Tek Kural Ahmet Kural'ı süresiz çizmişler. Yüzüne yüzüne caps yapacaktık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

Benim yeğeni arayıp siparişi iptal ettirmişlerdi özür İcin araç içi kamera gönderdiler hem de bugun yine bundan göndermişler Sıfır fatura bedeli ile

Dostum benim de iznim olmadan mudail olmayan ürünle değiştirilmişti. Bende sinirlendim saydım sövdüm iptal edin dedim eğer gerçek ürünü temin edeneyecekseniz. iptal ettikten 2 gün sonra tedarik edileceği mesjlarını gördüm forumda mesajla temsilciyle konuştum fakat iptal ettikleri için birşey yapmadılar. Şimdi arasam bir sonuç çıkar mı. Sonuçta sizdeki olay da buna benzer?
  • Türkiye satılan tüm ürünlerin türkçe kullanım kitapcığı olması gerekirken bunlarda yok. Sanayi bakanlığına sikayet edilse oradan da ceza alır hepsiburada vs ithal eden firma.
  • Tamponu falan deldirmeden kamerayı direk plakaya vidalasak olur mu ? Kamerada vidalama yerleri var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Tamponu falan deldirmeden kamerayı direk plakaya vidalasak olur mu ? Kamerada vidalama yerleri var mı ?

Bende merak ediyorum bunu
  • quote:

quote:

quote:

anladım yani cihazı tek güc kaynağı 12v çakmak girişi mi. bunu neyle dönüştürebiliriz evdeki elektriğe

Piyasada 12 VDC adaptörler var, fiyatlarıda öyle pahalı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

Benim yeğeni arayıp siparişi iptal ettirmişlerdi özür İcin araç içi kamera gönderdiler hem de bugun yine bundan göndermişler Sıfır fatura bedeli ile

Dostum benim de iznim olmadan mudail olmayan ürünle değiştirilmişti. Bende sinirlendim saydım sövdüm iptal edin dedim eğer gerçek ürünü temin edeneyecekseniz. iptal ettikten 2 gün sonra tedarik edileceği mesjlarını gördüm forumda mesajla temsilciyle konuştum fakat iptal ettikleri için birşey yapmadılar. Şimdi arasam bir sonuç çıkar mı. Sonuçta sizdeki olay da buna benzer?

sonuç çıkar mı inanın bilmiyorum ama forumda ki konulardan bahsedin derim. yeğenime sıfır bedel ile gönderdiler hemde araç içi kayıt cihazı gönderdikten sonra 2 cihaz almış oldu o nasıl oldu bizde anlayamadık.

• Benimki hala tedarikçiden bekleniyor görünüyor adi herifler

Gelsin de bu dedigin seyi de sikayet edicem hocam Tüketici Haklari na
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Piyasada 12 VDC adaptörler var, fiyatlarıda öyle pahalı değil.

anladım teşekkür ederim hocam

• Düzce transfer merkezinde tıkandı kaldı...sizde de öyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.