Şimdi Ara

Bu yönetimle olmaz !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malesef bu cümleyi kurdurdular bana. 2 sene öncesine kadar herkes gibi bende Ünal Aysal'ı öve öve bitiremezken şimdi gitmesini istiyorum.

Arkadaş takımı ne hale soktuğunu kendisine sorsanız inanın o bile cevap veremez. Hayatımda bu kadar komik birşey görmedim yav; italyan hocayı gönderiyorsun anlaşamadık oyun stilimiz uymadı diye hemen arkasından başka bir italyan getiriyorsun. Bu ne çelişki bu ne saçmalık.

Yapılan transferlere bakan biri Ünal Aysal'ın açık ara FM bağımlısı olduğunu anlar. Tam bir FM takımı olduk. Anadoludaki tüm çöpleri ya tutarsa mantığıyla topladık. Yasin kim ? Sinan kim ? Tarık kim ? Bunların ne başarısı var ne + özelliği var. Sen artık bu saatten sonra tutabilecek kapasitede oyuncu alıp tutmasını bekleyemezsin. Senin artık direk etki edecek adamlar alman lazım ; Drogba gibi Sneijder gibi Olcan gibi.

Saçma sapan hatalar yapılıyor. Erayla 4 senelik sözleşme imzalıyorsun. Eray kim ki sen ona 4 yıl daha Galatasaray'da oynama garantisi veriyorsun ?
    Kaleci bile denmez, yaptığı hataları amatör lig kalecisi bile yapmıyor artık. Sonra futbolcular neden artist, neden havalı. Sen adama böyle şeyleri kolaylıkla sunarsan adam tabi kendini bişey zanneder.

Veysel gibi bir adamı Şampiyonlar Ligi'nde sağ bek oynatıyorsan sen o gruptan çıkma, çıkmana gerek yok zaten. Veysel kim arkadaş ? Eskişehir'de 3-5 anadolu takımına iyi oynadı diye hemen dayıyorsun 4-5 senelik sözleşmeleri. İlla alacam diyorsan 1 senelik anlaş. Ya da 2-3 hafta denemeye al adamı. Daha dribbling yapamayan adamı sağ bek diye oynatıyoruz. Eboue neden oynamıyor ? Sorun mu yaşadın adamla, anlaşamadın mı, yapacak birşey yok abicim tükürdüğünü yalayıp oynatacaksın Şampiyonlar Ligi'nde. Hem adamı denemiş olacaksın düzelmiş mi diye hemde orası güvende olacak.

Selçuk,Burak,Veysel,Emre,Aydın. Bu adamların ara transferde gönderilmesi lazım. Bu adamlar bu takıma artık yarardan çok zarar sağlar. Hepsinin miladı doldu artık.

Semih,Chedjou,Umut gibi adamlarada uyarı çekmen lazım. Semih'in bugünkü hataları beni delirtti arkadaş. Galatasaray'ın merkez stoperi böyle olmaması lazım. Ayağında top tutamıyor daha nasıl bölgesini savunsun.

Ben olsaydım Selçuk,Burak,Veysel,Emre,Aydın,Semih,Chedjou,Umut + Sneijder'i gönderirdim. 3 haftada olayı çözdük artık bu senede bu takım şampiyon olamaz. O denediğin sistemi şimdi deneyeceksin asıl.Toplayacaksın Bruma gibi adamları takıma sene sonuna kadar elbet 3-5 tanesi kıvama gelir gerisini yollayacaksın.

+ Sneijder'e gelirsek; pek yakındır Sneijder'de isyan edecek artık. Ben bu takımda oynayamam güle güle diyecek. Adamın takımda dengi yok arkadaş. Drogba'yla o açığı kapatıyorduk ama şimdi o da yok. Sneijder'in kafasına uyan biri yok. Jardel gibi olacak bu mevzuda yakında. O yüzden kimse kırılmadan üzülmeden iyi paraya satılması lazım.

• Iyide takimdaki butun yerlileri yolladin sen,asil anlayamadugim kisim gs taraftarindaki bu yabanci hayranligi nedir?niye sistemi degilde oyuculari sucluyorsunuz hadi 1-2 kisi kotu ama hepsi kotu olamaz ki.

Yazinin basligi ve belli kisimlar haricinde katilmiyorum gs de aksayan baska seyler olmali yoksa bu takim 2 sene acik ara sampiyon oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıldır Galatasaray futbol Şubesi'nin başında kim var? Hani nerede o profosyoneller, kurumsallar?

Ben futboldan anlamam deyip, futbol kulubünü FM oynar gibi yönetmeye kalkan "çakma Aziz Yıldırım" ile tabii ki bu is olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gündem

Iyide takimdaki butun yerlileri yolladin sen,asil anlayamadugim kisim gs taraftarindaki bu yabanci hayranligi nedir?niye sistemi degilde oyuculari sucluyorsunuz hadi 1-2 kisi kotu ama hepsi kotu olamaz ki.

Yazinin basligi ve belli kisimlar haricinde katilmiyorum gs de aksayan baska seyler olmali yoksa bu takim 2 sene acik ara sampiyon oldu.

Çoğu taraftarın aksine ben yabancı td değil yerli td istiyorum. En azından ligi oyuncuları taraftarı tanıyor.

Aksayan şey; yönetim. 2 sene öncede yönetim aynıydı şimdide yönetim aynı. Bu mantıkla bakarsak yönetimin suçu yok. Ama FT'den sonra işler böyle olduysa ve FT'yi yönetim gönderdiyse demek ki sorun yönetimde FT yönetimin açığını kapatıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

2 yıldır Galatasaray futbol Şubesi'nin başında kim var? Hani nerede o profosyoneller, kurumsallar?

Ben futboldan anlamam deyip, futbol kulubünü FM oynar gibi yönetmeye kalkan "çakma Aziz Yıldırım" ile tabii ki bu is olmaz.

Takım tutmuyorum her defasında yazıyorum.Ama Fatih Terim'i çok seviyorum ve gittiği günden beri Galatasaray forumunu takip ediyorum.Onun arkasından yazılanlar beni o kadar üzmüştü ki o zamanlar hak ettiğini buluyor herkes...
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Iyide takimdaki butun yerlileri yolladin sen,asil anlayamadugim kisim gs taraftarindaki bu yabanci hayranligi nedir?niye sistemi degilde oyuculari sucluyorsunuz hadi 1-2 kisi kotu ama hepsi kotu olamaz ki.

Çoğu taraftarın aksine ben yabancı td değil yerli td istiyorum. En azından ligi oyuncuları taraftarı tanıyor.

Aksayan şey; yönetim. 2 sene öncede yönetim aynıydı şimdide yönetim aynı. Bu mantıkla bakarsak yönetimin suçu yok. Ama FT'den sonra işler böyle olduysa ve FT'yi yönetim gönderdiyse demek ki sorun yönetimde FT yönetimin açığını kapatıyordu.

Bak aklin yolu bir,orta ve uzun badede isler yolunda gitmez ise tek sorumlu yonetimdir gs dede sorun elbette yonetimde o zaman futbolculari yerin dibine sokmanin manasi ne?

Ayrica forumdaki gs bolumunde sayfalarca terim e adeta kufurler edip dune kadar aysal i savunanlar simdi nerede?

Bugunde herkez terimci ve anti aysal ci olmus vallahi gs taraftarini anlamak zor asil merak ettigim simdi aysal gitsin diyenler hep ayni fikirdemiydi yoksa iki macta fikir degistiren omurgasizlar varmi iclerinde?

• Yenilmek koymuyor ama şu yenilgilerden sonra ben her şeyi bilirimcilere gün doğuyor ya o üzüyor insanı işte..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Bak aklin yolu bir,orta ve uzun badede isler yolunda gitmez ise tek sorumlu yonetimdir gs dede sorun elbette yonetimde o zaman futbolculari yerin dibine sokmanin manasi ne?

Ayrica forumdaki gs bolumunde sayfalarca terim e adeta kufurler edip dune kadar aysal i savunanlar simdi nerede?

Bugunde herkez terimci ve anti aysal ci olmus vallahi gs taraftarini anlamak zor asil merak ettigim simdi aysal gitsin diyenler hep ayni fikirdemiydi yoksa iki macta fikir degistiren omurgasizlar varmi iclerinde?

Hocam benim eski mesajlarıma bakabilirsin, FT'nin gitmesine en çok üzülenlerden biriyim ama Ünal Aysal'ı da severim. FT'yi göndermesiyle sevgim biraz azaldı diyebilirim ama bir bildiği vardır diyerek güvenmeye çalıştım. Hiçbir mesajımda iyikide gitti v.s. gibi şeyler yazmadım. FT'in şuanda takımın başına tekrar gelmesini en çok isteyen kişi belkide benim.

Futbolculara gelirsek. Senin dediğin mantık doğru olabilir ama şu şekilde doğru olabilir ; oyuncuların hepsinin formu çok kötü, HER MAÇ çok kötü oynuyorlar, hepsi mutsuzlar üzgünler v.s v.s. Ama durum böyle değil. FB ile BJK ile maç olunca hepsinin Barcelona'dan farkı yok ama Balıkesir'e Antalya'ya karşı Osasuna oluyorlar.

Geçen seneyi hatırla, haftalarca kötü sonuçtan sonra Bjk galibiyeti. Ligdeki inanılmaz berbat oyundan sonra çok iyi bir Şampiyonlar Ligi maçı v.s.

Bu futbolcularla + yönetimle olacak iş değil. Futbolcular maç seçiyorlar yönetimde tuz biber oluyor. Asıl hatanın kaynağı yönetim; futbolculara bu ortamı sağladıkları için ama futbolcularda bu ortamı düzeltmeye çalışmaktan çok devam ettirdikleri için.

• Bakın bizim bir sorununumuz var. Aslında tüm Türk takımlarında var. Başarılı olmak istiyorsak illa arkadan biri sıvazlayacak, ittirecek. FT çok iyi teknisyen mi sanıyorsunuz? Değil. Ama adam oyuncudan anlıyor. Oyunculara hoca değil Baba oluyor. Yeri geldi mi kızıyor alıyor kenara, yeri geldi mi haydi koçum diye bağırıyor arkasından. Resmiyet değil samimiyet ile oluyor bizde bu işler.

Yılmaz Vural gelse daha iyi olurdu bu takım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.