Şimdi Ara

paket, tl yükleme ve tarife yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • avea ya 1,5 ay önce geçtim. İndirimli olarak aylık 15tlye ikili 500 paketi aldım. 1 ay geçince tl olmadığı için paket yenilenmedi.. Sanıyorum paketin otomatik yenilememesi için 29 günlük süre var. 29 gün geçtikten sonra sadece otomatik yenileme mi kapanıyor yoksa o paketi bir daha indirimli olarak alamıyor muyum? 29 gün içinde tl yüklemezsem ne olur?

Birde ben 30 gün sonrasında paket bitince tekrar yenilemek için tl yükleyinceye kadar normal tarifeden konuşmak durumunda kalabiliyorum. ancak şuanki tarifem bayağı pahalıya geliyor. (dksı 50 kuruş civarı) paketi bozmadan daha ucuz tarifelere geçebilir miyim? geçebiliyorsam en ucuz hangi tarifeyi önerirsiniz? Çünkü her 30 günde bir tl yükleyeme durumu olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 28 Eylül 2014; 0:36:06 >

• yardım yok mu
  • Bimcelle bak bence sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Bimcelle bak bence sen.

bimcell in nesine bakayım hocam?
  • Yazdıklarından anladıklarımdan yola çıkarak, sana Bimcell tavsiye ettim. Çünkü paket alamasan bile BİMcell her yöne 6 saniyesi 1 kuruşa konuşturur. Yükleme yapsanız da yapmasanız da aynı fiyata konuşursunuz. Sadece konuştuğunuz saniye kadar ödersiniz. Yani aç / kapa 1 kuruştur!

Yükleme yaparda paket almak istersenizde, uygun paketleri mevcut.
  • yok hocam bimcelle geçmek istemiyorum. Avea'dada saniyesi 0.77 kuruşluk tarife var ama yukardaki sorularıma cavap lazım önce.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.