Şimdi Ara

Eski sevgili

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuanki sevgilimle çok mutluyum bundan önceki eski sevgilimle 7 ay bi süre ile çıkmıştım sorun şu ki eski sevgilim benden önceki eski sevgilisi ile çıkmaya başlamışlar rahatsız etmiyor fakat yakınlaşmışlar benle yakınlaştıktan sonra başkasıyla aynı şeyleri yaşaması beni üzüyor daha ortada bişey yok fakat elbet yaşarlar bu beni biraz üzüyor ama sevmiyorum şuanki sevgilimle mutluyum ne kadar takmasamda azda olsa bi çizik oluyor ne yapmam lazım akışına bırakıp devam mı etmem lazım teşekkürler..

• Zaten onunmus bunu dert etmesi gereken oteki erkek sen bak keyfine senin olmayani sahiplenecegine elindekine sahip cik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokta koymayı öğrenmen lazım.

• İçinde hala onu sahiplenme benimseme duygusu var bence azda olsa seviyosun o kızı. Uzak dur onu takip etme onla ilgili her şeyden uzak dur.

• Artık eskiyi bırakıp şuankine bakman lazım kıymetini bilmen lazım yoksa gittiğinde pişman olabilirsin, gözün uzaklarda olursa yakınlardakini fark etmezsen büyük kayıp yaşarsın... Kıymet bil. Kıza yazık.
  • şu anki sevglinle mutlu oldugunu dusunmuyorum dostum kendini kandırma aklın hala eskisinde. öyle olmasaydı buraya konu açmaya dahi tenezzül etmezdin. benim sana tavsiyem sakın eski sevgiline dönmek gibi bir hata yapma elindekinin kıymetini bil ikisinden de olursan üzülürsün
  • Aslan elbet duyguların seni başka bir boyuta taşıyor ama, kendi iradene sahip çık.

Seni seven biri varken başkasının olana göz dikme.
    Eğer o kız sana dair az da olsa bişeyler taşıyor olsaydı dediğin şeyler olmazdı.

Ayrıca aklın hala o kızda.Bokun içine düşmüşsün haberin yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.