Şimdi Ara

Galatasaray Taraftari icin Emre B.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bulent timburlenk paylasmis twitterdan, barcelonalilar figo'ya demis "senden nefret ediyoruz cunku seni cok sevmistik", bizim durum da boyle bence herkes Emre'yi cok seviyordu bizdeyken, mukemmel yetenekti 20 yasinda o kadroda oynuyordu, onu biz cikardik piyasaya, kendi evimizden biri gibi sevdik, intere gidip lazio goller attiginda hepimiz havalara uctuk heyecanla bekliyorduk maclarini, ama o bize ihanet edince bu sevgi nefrete donustu..

Benim dusuncelerim bunlar, siz ne dusunuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emre bu yaptı gibi birşey bize yapılsaydı aynı duyguları bizde hissederdik...mesela salih'i gs formasıyla gs için sahada delirirken görmeyi düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rastafaray

emre bu yaptı gibi birşey bize yapılsaydı aynı duyguları bizde hissederdik...mesela salih'i gs formasıyla gs için sahada delirirken görmeyi düşünemiyorum

saha içinde delirirken bide
  • Galatasaraydan ayrildiktan sonra yaptiklari yuzunden Emre yi seven GS taraftarinin kaldigini zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Galatasaraydan ayrildiktan sonra yaptiklari yuzunden Emre yi seven GS taraftarinin kaldigini zannetmiyorum

Kimse kalmadi tabii, ben zaten bu nefretin sebebi olarak gecmisten gelen buyuk sevgiye ihanet oldugunu soyluyorum.

• Mehmet Topali da severdik ama nefret etmiyoruz fenere gitti diye birazda karakter meselesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi emre ile uğraşacak halimiz yok
  • şahsen emre'yi sevmememin en büyük sebebi ırkçı olması.
  • Jardele pas atmadılar falan adamı kadro dışı bıraktırdılar kaçıncı haftadan 21 gole ulaşmıştı sonra okan gelip 23 golle geçmişti, o sezonun sonunda da gittiler nitekim fenere gelmese bile böyle nefret ederdim yada şöyle diyeyim bizde oynadıktan sonra fenere giden adamdan yine de nefret etmem ama emre fatih akyel gibi adamlar 5 para etmez. Mehmet topalda gayet oynuyor helal olsun ben sahsen gurur duyarım efendiliğini bozmadıktan sonra isteyen fenere gitsin ezeli rakipsek ebedi de dostuz bu transferlerin futbolun renkleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Figo'nun durum ile Emre'nin durum çok farklı.Birisi Portekizli İspanyol ve Katalan rekabetinde bir takımdan diğerine geçiyor.

Adam eski takımını kızdırmıyor, taraftarına hakaret etmiyor, ırkçılık yapmıyor, futbola siyaset bulaştırmıyor.Profesyonelce X takımından Y takımına gidiyor.

Tıpkı Topal gibi.Topal da bu takımdan gitti.Hatta Topal ben Avrupa'da oynamak istiyorum diyerek alacaklarından feragat edip sonrasında Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Fakat Galatasaray taraftarı tepki gösterdi Topal'a en fazla.

Emre'de durum farklı.Kıyaslanacak bir şey değil.
  • Aynen öyle hem fener onu almak için çok uğraştı.Gs isteseydi eğer koşa koşa gelirdi gs ye diyorlar.Ben gs deykende çok severdim şimdide çok severim topalı.Adam karakterli adam fener taraftarına yada gs taraftarına şirin gözükmek için çabalamıyor.Sadece topunu oynuyor.

Tamam emre fenerli belki ama terbiyesizin saygısızın önde gideni.Mesela mehmet yozgatlıda gs alt yapısından çıkma fenerliydi.Fenerde oynarken en ufak bi hareketini en ufak tribünlere oynama görmedim gs ye karşı.M
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mağara Avcısı

quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Galatasaraydan ayrildiktan sonra yaptiklari yuzunden Emre yi seven GS taraftarinin kaldigini zannetmiyorum

Kimse kalmadi tabii, ben zaten bu nefretin sebebi olarak gecmisten gelen buyuk sevgiye ihanet oldugunu soyluyorum.

Hocam arkadas yukarida Mehmet Topal ornegi vermis. Mehmet Topal i her ne kadar FB ye gitmis olsa bile severim mesela. Ama Emre ayri bir sey onun hakkinda neler dusunduklerimi yazsam sinirsiz cizerler. FB ye gitmesiyle alakasi yok hatta iyiki FB ye gitmis bile diyebilirim. En basitinden adamin irkcilik vukuatlari var, boyle birinin GS adini kirletmesini hic istemem.

• emreye yazdığınız herşeyde haklısınız derim çirkin bir oyuncu ancak bunları yazan taraftar en az emre kadar psilik birini sırf kendi takımında diye sahip çıkıp askerleriyiz diye bağırıyorsa böyle başlılar açmayacak arkadaş zira samimiyet yok.
  • Galatasarayin meshur para toplama hikayesi vardi hatirlarsiniz emre yurtdisindaydi o zamanlar canli yayinda para bagisi yapmisti ve galatasarayin askeriyim herseyi yaparim demisti..adnan polatda fbye imza atmadan son ana kadar bizden haber bekledi ama bizden bedava gittigi icin bonservis vermek istemedik filan demisti sonucta adam sahip cikan yere gitti ama yaptiklari tuhaf cirkeflesmesi filan

• Emre bizdeyken de çirkefin tekiydi, Gs oyuncusu diye körü körüne savunuyoduk işte :)
  • sizi bilmem ama galatasaray isteseydi emre fenere değil galatasaray a gelirdi ama bizimkiler yok bonservissiz gitti diye adamı istemediler ama aynı şekilde kaçan okan ı aldılar ...

emre galatasarayın çocuğuydu ben bu adamın fenerli falan olduğuna inanmıyorum o sonradan fenerli oldu eğer şuan bizim oyuncumuz olsa efsanemiz olurdu aaaa aaa yanarımda buna yanarım o bizim çocuğumuzdu

tabii buradaki bir çok arkadaş emre nin galatasaray da olduğu sezonları izlemedi o yüzden şimdi sövmek kolay geliyor ben sövemiyorum ama eğer bugün bu adam fenerin kaptanıysa galatasaray onu zamanında istemediği içindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Emre bizdeyken de çirkefin tekiydi, Gs oyuncusu diye körü körüne savunuyoduk işte :)

Melo gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

sizi bilmem ama galatasaray isteseydi emre fenere değil galatasaray a gelirdi ama bizimkiler yok bonservissiz gitti diye adamı istemediler ama aynı şekilde kaçan okan ı aldılar ...

emre galatasarayın çocuğuydu ben bu adamın fenerli falan olduğuna inanmıyorum o sonradan fenerli oldu eğer şuan bizim oyuncumuz olsa efsanemiz olurdu aaaa aaa yanarımda buna yanarım o bizim çocuğumuzdu

tabii buradaki bir çok arkadaş emre nin galatasaray da olduğu sezonları izlemedi o yüzden şimdi sövmek kolay geliyor ben sövemiyorum ama eğer bugün bu adam fenerin kaptanıysa galatasaray onu zamanında istemediği içindir

Yan hakeme kufuru bar fenerin...seyi dye..bize gelde 10 numarayi slirdi ve emin olun daha buyuk oyuncu olurdu ama sirin goZukmek icin bu hareketlere gerek varmi neyse sallayin gitsin kendine etti ama iyi para kazandi

• Emre bu kadar iyi performans göstermeseydi, bu kadar çok nefret edilmezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

sizi bilmem ama galatasaray isteseydi emre fenere değil galatasaray a gelirdi ama bizimkiler yok bonservissiz gitti diye adamı istemediler ama aynı şekilde kaçan okan ı aldılar ...

Yan hakeme kufuru bar fenerin...seyi dye..bize gelde 10 numarayi slirdi ve emin olun daha buyuk oyuncu olurdu ama sirin goZukmek icin bu hareketlere gerek varmi neyse sallayin gitsin kendine etti ama iyi para kazandi

yahu hocam bu adam her maç sonu armayı öperdi hırslı hırslı müdahaleler yapardı hep galatasaray a aşkını dile getiren şeyler söylerdi çok iyi hatırlıyorum

sonradan yaptığı showu şuna bağlıyorum bağış gecesinde bunun parasını kabul etmemişlerdi birde emre bonservissiz gitti diye adamı hain ilan etmişti galatasaray sonra birde onu istemeyip fenere gönderince o da kendince hırs yaptı beni istemeyeni hiç istemem tribine girdi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.