Şimdi Ara

nasıl sevgili yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bişiyorum bu açılmış 9929374772719293. Konu ama 17 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı bi ara bi kızla yakındım baya ona sarıldığımda hiç ayrılmak istemiyordum müthiş bi histi ve yine yaşamak istiyorum. Benim için güzellik her zaman 2.plandadır çok çirkin olmazsa sorun olmaz karakteri güzel olsun da.. aklım kesinlikle cinsellikte değil yanlış anlamayın sadece sarılabiliceğim duygularımı paylaşabiliceğim yanındayken başka hiçbirşey istemiceğim bi kız arkadaşım olsun istiyorum standartlarıö çok düşük zaten ama çevrem hiç geniş değil dersane ve okul da kız yok (erkek var sadece). Sizce ne yapabilirim? Biraz uzun oldu ama ilgilenenlere şimdide teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen cinsel ilişkiye girme kardeş sarıldığında oyle olmuşsan

• Hacı biraz abartmış olabilirim de çok güzel bi duygu hiç ayrılmak istemiyorum

• dediğine gore kız arkadaşın olmamış. Çekingensindir o zaman kızlara karşı. Kendine bakım yap biraz. Tarzın olsun. Çevremde kız yok demişsin la baya duşundum de bunları yapsanda çevrede kız olmadıktan sonra bi mok olmaz en iyisi çevre yap kamki. İlk once cevre

• Nası yapıcam o çevreyi ya :( kızlarda tanışmaya fırsat vermiyo ki hemen abaza oluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

Nası yapıcam o çevreyi ya :( kızlarda tanışmaya fırsat vermiyo ki hemen abaza oluyoruz

Sık dişini universitede rahat edersin kesin. Ama sana şoyle diyim. Çevrende kız yoksa çok atılgan olucan. Arkadaş ortamında kafede bilimum nerede kesiştiğin kızlardan numara falan istiycen. Yoksa hiç bi kız gelipte senden numaranı almaz

• Bu isler biraz da sans isi inan.Fakat kız populasyonunun oldugu bir ortama girmen bir kız ile tanısma ihtimalini arttırır.Bir kurs mesela.Muzik kursu v.s bu tarz seyler.Sosyal bir seyler.
  • parayla
  • Bu gidişle öyle olucak zaten :d

• Sadece erkek varsa onlarla takıl benden başlayabilirsin mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

Bişiyorum bu açılmış 9929374772719293. Konu ama 17 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı bi ara bi kızla yakındım baya ona sarıldığımda hiç ayrılmak istemiyordum müthiş bi histi ve yine yaşamak istiyorum. Benim için güzellik her zaman 2.plandadır çok çirkin olmazsa sorun olmaz karakteri güzel olsun da.. aklım kesinlikle cinsellikte değil yanlış anlamayın sadece sarılabiliceğim duygularımı paylaşabiliceğim yanındayken başka hiçbirşey istemiceğim bi kız arkadaşım olsun istiyorum standartlarıö çok düşük zaten ama çevrem hiç geniş değil dersane ve okul da kız yok (erkek var sadece). Sizce ne yapabilirim? Biraz uzun oldu ama ilgilenenlere şimdide teşekkürler

Sende kendimi gordum la yazis tarzin filan icimdekileri kelimelere dokmussun sanki. Ama ben yazamiyorum ayri konu

• system_31 kullanıcısına yanıt
    Bu durumda olan baya insan var sanırım sonumuz hayır olsun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.