Şimdi Ara

Yeni Daireye Doğalgaz Proje Ücretini Kim Ödeyecek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni yapımı bitmiş olan daireye taşınacagız fakat ısıtma merkezi sistem olması sebebiyle şofben ihtiyacı var. müthait bir firmayı önererek adam binaya özel indirim yaptıklarını 850 tlye demirdöküm marka şofben takacaklarını söyledi. Ben araştımalarım sonucunda aristan shf next 14lt sofbeni kendim alacak montaj yaptımaya karar verdim. fakat bu sefer proje bedeli icin müthaittin önerdigi firmadan 250 tl gibi bi üçret istendi. Bu üçreti mühhait ödemesi gerekmez mi ? veya elektik su vs abonelikler icin proje bedellerinidemi ben ödeyecegim? bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim Yasal olarak müthaite bi yaptırım varmıdır Cünkü 1400 tl kadarda merkezi sistem proje vs giderler icin para ödedim. Sonu gelmeyecek gibi artik....

• bende sıfır daire aldım hevesim kursağımda kaldı almaz olaydım dedirtiler. doğalgaz aboneliği için başvurdum proje parası diye 425 tl hava parası bayıldım.abonelik ucretide ayrıymış 400 küsürde ona gidecek daha.kombi taktırmak içinde ayrı bir proje çiziliyormuş onada montajı yapacak servis 400 tl istiyor.bu ülkede yasadığıma isyan ettim resmen.
  • o da neki benim evde doğalgaz hattı kurulu.sadece mutfaktaki şofbenin yerini değiştirmek ve yeni şofben almak istedim ama almaz olaydım 5 metrelik hatta 1780 tl masraf yaptım şofben dahil.eca 22-11 model
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.