Şimdi Ara

Bunlar Hayırlı Mağlubiyetler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Insallah 2-3 mac daha kaybederiz ustuste böylece tüm sezonu kaybetmeden prandelli yollanir. Kimse yanlis anlamasin prandelli iyi hoca olabilir ancak turkiyede italyan mantaliteli birinin basarili olmasi imkansiz. Unal aysalda bu kulubu dipten aldi büyük basarilara ulastirdi ancak mancini tercihinden ders almayip prandelliyi getirerek kendi sonunu hazirladi. Değişim şart artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2-0 falan hayırlı mağlubiyet tabii daha arsenal ve dortmund maçları var sonuçta.
  • Burası Italya milli takımı degil. Biz defansla kazanamayız bunu hala anlamadılar.

• Prandelli gitse Mrandelli gelir.. Bu yönetim kafasıyla daha doğrusu futboldan anlamayan ama sürekli burnunu futbola sokan başarının pahalı transferler ile geleceğini zanneden bu kafa ile hiç bir şey değişmez.. Birileri geldiğinde kendisine yardım eden edenleri(Terim,Dürüst,Albayrak) görmeyip kerameti kendinde zannederse bu sonuçlar normaldir..
  • ne hayırlısı ya her gidenin yerine daha kötüsü geliyor. geçen sene mancini son haftalara doğru takıma alıştıydı. iyi kötü takım biraz düzgün oynuyordu yerine prandelli denilen kümede kalmaya çalışan takım taktiğiyle oynayan adam geldi. bu gider yerine alman ekolü der daha boşunu getiririz biz. ayrıca kim gelirse gelsin bu takımın ileri ucu beş yıl boyunca bir kazmalar kralına emanet.
  • Bir dh klasiği olan yav he he ile sözlerime girerken sen bilir kişi misin ?(donk) sen uzman mısın ?(donk) sen kimsin lan ?(donk) diye devam etmek istiyorum.

Ezbere yorum yapmanız, ve skor taraftarı olmanız şuradan belli ki;

Aslında futbol mantığına göre bakarsan bu ligde Prandelli, Mancini gibi hocalar başarılı olmalı.

Prandelli'nin oyun sistemi baskılı, yıpratıcı ve hücuma çabuk çıkarak skora gitmek.Prandelli İtalya'da da aynısını yaptı ki topa sahip olmayı isteyen bir hoca.

Buda Türkiye ligi gibi vasat bir ligde senin orta sahayı domine etmen demek.Rakibini kendi yarı sahasında boğman demek.

Fakat ne hikmet ise orta sahayı halay çekerek geçiyor rakipler.Gol atamıyoruz.Bırak rakibi boğmayı biz boğuluyoruz.

Sorun Prandelli'de değil.Sorun oyuncularda.FT kötü Mancini kötü Rijjkard kötü Prandelli kötü...Hepsi mi kötü arkadaşlarım bunların ?

Bu vasat yerli oyuncular oynadıkça hiç bir şey değişmez.TD ben olsam hayatta Türkiye altyapısı almış bir oyuncuyu almam kadroya.

Adamlarda gram profesyonellik yok.Gram futbol bilgisi yok.

• Prandelli'yi destekledim ama hep Mancini'nin kalması taraftarıydım. Artık diyorum ki buntakımı düzlüğe çıkaracak hem lig hem Avrupa için yegane hoca Ersun Yanal'dır

• Prandelliyi yedirmeyiz!

• 2-0 hayırlı bir mağlubiyet skoru tabii.

Arsenal ve Dortmund maçları var daha.
  • Bu oyunculardan gram bi bk olmaz
    Sistem cop
    Td cop

• Burak olduğu sürece her başarımız tesadüf olur. Hoş o olduğu sürece başarı da olmaz.

• Sorun Prandelli demi sizce?Geçen senede aynı oyunu oynuyorduk ama Drogba vardı.Çoğu yerlimiz çöp.
  • Rijkaard bu kadroyla is yaprdi tamam yerliler kotu ama 3 tane kaliteli kanat oyuncunvar ve 2 tanesini oynatmiyorsun
    Yabanci siniri oldugu surece yabanci hocayla olmaz

• Muslera
    Sabri semih chedju tarik
    Selcuk melo
    Sino
    Olcan Burak Bruma

Bu kadroyla ciksa is yapar en azindan gol atariz

• Kendini başarısız görmüyo ki Prandelii niye gitsin? Anderlechtle toto zoruyla 1-1 berabere kalıyoruz adam takım olduk işte biz buyuz falan diyor.

O maçta kendini başarılı zanneden futbolcu da gidip Balıkesire pozisyona girmeden 2-0 temiz maglup olur geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.