Şimdi Ara

1 Kıza 2. Kere Açılma! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
158
Cevap
3
Favori
4.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kara_Kartal1903

Hocam muhabbet dediğim kalem isteme falandı ama bugün geldi yanıma kursta cinsel muhabbet başlattı. Ben zaten öyle yılışık biri değilim.

cinsel muhabbet = kanka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crimson kullanıcısına yanıt
    Ya aslında biz arkadaşla konuşuyorduk o pek birşey söylemedi güldü dinledi genelde
  • quote:

Tipim çok daha iyi şu an onu söyleyebilirirm.Birazda vücut çalıştım ve gereksiz espiri yapmayı bıraktım derslerde. Muhabbet kuracağım kız terslemez de bugün cinsel muhabbete dahil olması kafamı karıştırdı yollu da değil ama neyse

Tip iyiyse en fazla 1–2 hafta konuş olur o iş kendimden biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Taş" değilim onların söylemiyle ama tipsizde değilim. 1.80 boy ve hafif kaslı vücut var. Neyse ben bir pazartesi konuşmaya başlıyım.
  • quote:

Yüzümdeki sivilceler temizlendi, kocaman bir ben vardı onu aldırdım, daha rahat konuşabiliyorum, ve liseye geçtik

Beni nasıl aldırdın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.55 insan mi olur ya

• Lopster kullanıcısına yanıt
    Küçük çaplı bir ameliyat lokal anestezi ile 20 dk'lik
  • Shinku kullanıcısına yanıt
    Minyon kızlardan hoşlanıyorum belki.

Ayrıca kimsenin boyu kimseyi ilgilendirmez o da isterdi belki 1.75 olmayı ama allah vermemiş
  • quote:

Minyon kızlardan hoşlanıyorum belki.

Ayrıca kimsenin boyu kimseyi ilgilendirmez o da isterdi belki 1.75 olmayı ama allah vermemiş

1.60 dan asagisina insan demiyorum ben . Baska bir varlik onlar benim icin

• ALERT ALERT 2000 Lİ
     1 Kıza 2. Kere Açılma!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-98BA03E18 -- 20 Eylül 2014; 22:56:17 >
  • Shinku kullanıcısına yanıt
    İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçenler de benim için farklı bir varlık.

Arkadaşım kız öyle yaratılmış. Ayrıca kız görsen ve en fazla 2 yaş büyük olsan peşinden koşacağın kadar güzel
  • Tamam açılma olum işte bak ne güzel konu başlığınada yazmışsın ikinci defa açılma bir kere denemişin olmamış ikinciyi yapma
  • DEVIDBEKIM D kullanıcısına yanıt
    Kızın cevabını hiç öğrenmedim birşey söylemeden uzaklaştım ve bütün bağlarımı kestim 6 ay boyunca
  • Kızın iyi niyetli olduğundan eminsen çok zaman geçmeden açıl.

Sonuç olarak birşey kaybetmeyeceksin. Korkak olma.

Not: sonucu alıntılayarak söylesene.
  • Kara_Kartal1903 K kullanıcısına yanıt
    Tabi ki açıl ama bu sefer yanından kaçma cevabını bekle.. cevap olumsuz olursa daha da muhattap olma yalnız.
  • beraberlik: 3.00

berabere biter
  • Dostum basligi gordugum gibi zipladim. Ayni durumla karsilastim, ilk teklif edisimde 90 kiloydum, arkadas olarak gordugunu soyledi. Gaza geldim 72 kiloya kadar ciktim, ergenlikteki buyume nedeniyle boy da 1.80 oldu, aradan 2.5 sene gectikten sonra teklif ettim, aramiz gercekten cok iyiydi aylardir her gun konusuyorduk ve yine reddetti.

Cidden berbat bir durum oluyor iki kez reddedilmek, ona gore hareket et derim.

• Uzun 2000
    Kısa 2000 olmuş bunlar.

• quote:

İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçenler de benim için farklı bir varlık.

Arkadaşım kız öyle yaratılmış. Ayrıca kız görsen ve en fazla 2 yaş büyük olsan peşinden koşacağın kadar güzel

Saka yapiyorum arkadasim. Boy takintim yok

• Madem bir kez cesaret edip teklif ettin kız da kabul etmedi. Eğer şimdi kız senden hoşlanıyorsa teklif sırası onda.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.