Şimdi Ara

Riera'yı ozledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu adam cok iyiydi simdi olsa ne guzel olurdu.keske bunun yerine Telles i almasaydik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dedim ben
  • Valla bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama bende özledim la öyle böyle iyiymiş o orda
  • Büyük oyuncu her türlü farkını belli ediyor abi. Koşmasada, sahada dursa bile nerede ne yapcağını biliyor. Riera, Elmander, Amrabat vs. bu adamları bu kadar kolay göndermiyeceksin, ben bunu anladım. Yerine gelen isim aratıyor çünkü.
  • Riera daki teknik kimsede yoktu

• bende sabri'yi özledim
  • üstüne şut çeksen yumuşatıyordu, sneijder ile çok iyi tek paslar yapabiliyordu.

gerçi ben juventus'u yendiğimiz kadro'dan eboue'yi bile özledim.
  • Riera'nın savunmadan top çıkarışlarını özledim. Chedjou-Riera ikilisi beraber oynadım mı savunmadan top çıkarmada zerre sıkıntı yaşamazdık...

Yine de bu sene sıkıntımız savunmada değil orta saha ve hücumda.

Orta sahada dribbling yapabilen oyuncumuz yok, ilerideki forvetler çok kötü.

Üstüne bir de kanatsız oynuyoruz, Sneijder solda yok oluyor...

Ah Prandelli ah umutluydum senden ama ligi öğrenmen zaman alacak belli... Deplasmanlar burada 1 puan için oynanmaz, çık çift forvet bitir işi...
  • Gecen herkes elestirirken burda birkac arkdsla savunurken dalga geciyorlarsi riera gitmicekti bu senede oynardi adam sampiyonlar lihinde en isabetli orta yapan oyunculardandi istatistiklerde

• Riera'nın en önemli özelliği geriden oyun kurabiliyor oluşuydu, şu an takımın çektiği en büyük sıkıntıların birisi de bu.
  • O adamları kosmadan tıkır calimlayisi beni hem mest ederdi hem de TV basinda koşsana lan Çamış diye bagirmama sebeb olurdu ama özledik be

• Her maç Riera'nın tarafı çok tehlikeli deniyordu (Schalke maçları) hiç öyle olmamıştı. Elimizde bu kadar Bek varken hala Bek sıkıntısı çekmemiz ayrı bir olay... Cidden bende özledim o adamı
  • Abi o zamanlar simdikilere sovdugunuz gibi sovuyodunuz adama...

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

Abi o zamanlar simdikilere sovdugunuz gibi sovuyodunuz adama...

Hocam 1.Sezonda adam gercekten vasatin altinda performans gosterdi haliyle herkes elestirdi, ama adam diger sezona bomba gibi basladi bomba gibi bitirdi.2 Sezonunda kimse elestirmedi zaten ...
  • şu formayı ne zaman dolabımda görsem aklıma direkt elmander geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

Abi o zamanlar simdikilere sovdugunuz gibi sovuyodunuz adama...

gelen gideni aratıyor demekki
  • Rieradan memnundum gitmeseydi iyi olurdu ama tellestende umutluyum halen savunmada oynamak biraz istikrar işi, şahsen savunmanın hangi bölgesi olursa olsun 7 8 maç üst üste oynamayan adamı eleştirmem yabancı sınırı yüzünden de ilk kesik yiyen adam telles oluyor malesef birde üstüne üstlük telles ve bruma aynı anda sahada da olamadığı için bizde de kanat oyuncusu yer almadığından çocuğa çok yük biniyor. Önünde afellay yada bastos gibi bir kanat oyuncusuyla oynasa birde üstüne sezonda 30+ maç oynasa parayla alabileceğimiz bir oyuncu olmazdı bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meloyla boks yapmalarını özledim :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.