Şimdi Ara

Braum mu Thresh mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben bu 2 şampiyon arasında kaldım. Sizce hangi şampiyon support da daha etkilidir? Nedenleriyle yazarsanız sevinirim. Teşekkürler

• Braum'u ilk yazdığına göre bilinç altında Braum var.Braum al derim.

Şaka bir yana Thresh biraz daha zor geliyor bana.Braum hem basit hem güçlü.
  • nami
  • ahaha Benim için Braum bir adım önde fakat Şampiyonlar Şampiyonu Thresh yeniden satışa girdiği için aklım biraz Thresh'de kaldı açıkcası :D 1 Kasıma kadar tekrar 6300 biriktirebilir miyim bilmiyorum :/ Nami de etkili bir support haklısın ona da sıra gelecek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaxhiaN -- 20 Eylül 2014; 18:29:32 >
  • morgana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morgana var fakat onu iyi kullanabildiğimi düşünmüyorum :/
  • Thresh zordur, Braum kolaydır ama Thresh oynayabilen varsa oyuna ciddi katkısı olur.
  • Thresh
  • Cevaplarınız için teşekkürler. Açıkcası Threshe öncelik vermemin sebebi CS threshin satışa girmesi kaçırmak istemiyorum. İleride de Derin Dehşet Thresh indirime girecekmiş. Peki CT Thresh mi DT mi? Oldukça kararsızım
  • lulu

q ile dürtersin w su nimet resmen dota oynayanlar bilir
    ultisi adam kurtarır fight kazandırır
  • Haklısın Lulu da çok güzel support oluyor Fakat hepsi 6300lük :D hangisini alsam bilmiyorum.
  • Thresh al w ile olucek adamı kurtarmanın verdiği haz açıklanamaz,hem daha zevklidir

• Sanırım Ip ile Thresh alacağım. Braumda indirime girerse Threshden sonra alacağım. Hepinize cevaplarınız için teşekkürler. Aklımda bir tane daha soru var. CS Thresh mi yoksa DT Thresh mi?
  • BRAUM
  • Ben thresh oynarken çok büyük zevk alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethemali

Sanırım Ip ile Thresh alacağım. Braumda indirime girerse Threshden sonra alacağım. Hepinize cevaplarınız için teşekkürler. Aklımda bir tane daha soru var. CS Thresh mi yoksa DT Thresh mi?

Skinleri kendi beğenine göre almalısın başkalarına göre değil orijinal haliyle beraber 3ü de çok güzel. Ama sen diyorsan hesabımın bi değeri olsun bence CS al çünkü sınırlı sayıda.
  • Önce Thresh almayı planlıyorum ve kostüm olarak CS Thresh. Sonra Braum alacağım. Hepinize Tesekkürler

• Şahsen adc isem yanımda menzilli bi support isterim basic atackları ile dürtebilsin nami mesela tresh lulu thresh ile hiç bişey yapamasan fenerle adam kurtarırsın
  • Evet Thresh o yönden çok iyi bir şampiyon

• Thresh.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.