Şimdi Ara

Temsilcimiz ''Dark Passage'' hakkındaki düşüncelerim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kimileri`de savunuyor ben bunu anlamadım arkadaşlar elestirmezsek hatalarını göremezler youtube`da alay konusu olmuşuz siz hala şımartın

Not:Platin den adam toplasan daha çok kill alırdık emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_endless -- 21 Eylül 2014; 17:22:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Sırf turnuvaya katılıp şu capsin olmasını sağladıkları için teşekkürler dp'ye dakikalardır aralıksız gülüyorum

Temsilcimiz ''Dark Passage'' hakkındaki düşüncelerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AmazingKappa

Ulan kim var neyse low elolar ile muhattap olunmaz hadi ßß

Kardeş ne biliyon narudan iyi mid oyuncusu olmadığını? sen naru ve rakip takımların mid oyuncularını görüyosun. konyadan veya ne biliyim erzurumdan bir challenger oyuncusu belki 2 katıdır narunun? Belki naru en iyidir ama senin yaptığın gibi kesin konuşmamak lazım.
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    tr de challenger olmak ile eu da challenger olmak bir midir
    Ve neden erzurum yada konya dedin ki :)XD
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmazingKappa

tr de challenger olmak ile eu da challenger olmak bir midir
    Ve neden erzurum yada konya dedin ki :)XD

örnek verdim. erzurumdan bir adam euw da challenger olamaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Kimileri`de savunuyor ben bunu anlamadım arkadaşlar elestirmezsek hatalarını göremezler youtube`da alay konusu olmuşuz siz hala şımartın

Böyle bir kafa olamaz. Ciddi anlamda olamaz ya
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    olamaz
    orada internet varmı ki
    The Bomb Has Been Planted!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForceOfMature

Dp takiminin sahibi Ertugrul bey eger hala takimin basindaysa yani bir degisiklik olmadi ise bence onemli bir karar asamasindadir su aralar (kendisi vizyon sahibi biridir) ya ben TR yi domine ederim ulusal takim olarak kalir 2-3 sene daha bu isin ekmegini yerim der gecer ,yada bu koreli tayfasindan saglam bir montor koc danisman ve ya oyuncu bulur ve citayi bir tik daha yukseltir suan bati takimlarnin hepsinde ya danisman ya koc yada oyuncu bazind uzak dogulu tipler var dp bu yonde bir tercih yapar ise seneye daha keyifli maclar izlememiz kacinilmaz olacaktir

koç ve gelecek +1 oyuncunun çıtayı ne kadar yükseltebileceğini düşünüyorsun? ülke içerisinde dünya çapındaki turnuvalarda kafa kafaya oynayacak kişi bulmak zorundalar, türkiyede 1. olan takım bile yeterli değilse yeni yetenekli oyuncular bulup oyunlarını geliştirmek zorundalar.
    oyuncu zorunluluğunun temel sebebi, lol kesinlikle strateji derinliği içermiyor olması.lol oyuncuların heroların birbirine üstünlüğü ve oyuncuların yetenek farkı ile sonuca gidilen bir oyun. oyun tarzı sürekli sabit, aynı mekaniklerle oynandığı için yeteneğiniz yoksa yapabilecekleriniz sınırlı, kafayı çalıştırıp taktik yapmak diye birşey bu oyunda yok.var diyen gözü lolden kör olmuş fanboydur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Imvokal

quote:

Kimileri`de savunuyor ben bunu anlamadım arkadaşlar elestirmezsek hatalarını göremezler youtube`da alay konusu olmuşuz siz hala şımartın

Böyle bir kafa olamaz. Ciddi anlamda olamaz ya

Kardeş söylediklerim seni niye rahatsız etti anlamadım. Hayır yani adamlar babamızın oğlumu niye elestirmeyelim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm.X

quote:

Orijinalden alıntı: AnnieADC

quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm.X

kusura bakmasinlar ama macta 1 kill bile almayi beceremiyeceklerse bizi temsil etmesinler.17 dakikada maci aldi karsi takim.botlar daha cok dayanirdi

Tr serverinin mantigini cok guzel acikladin afferin. Sen daha iyi temsil edersin bence. Yarin bronz dan cik sonra takim kur olur mu cnm

Tr serverinin mantigini mi acikliyorum ben?

Su foruma 1 ay once kaydolup abilik yapmayin surda.hangi ligde oldugumu ogrenmek istiyosan gel ozelden veriyim nickimi

Ne alakasi var abilik taslamamla konumuz disina cikip kendini dusurme

• quote:

Neden platinden adam alip takim kurmuyorsun mubarek ?

• DP ilk killini aldi

• Samsung White nasıl oynuyor öyle ya. Tüm maçlarını tekrar izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnnieADC

quote:

Neden platinden adam alip takim kurmuyorsun mubarek ?

Tam bir komedi ya Savunduğunuz DP o kadar ezik ki hemen bana yükleniyosunuz kendinizi gülünç duruma düsürmeyin.

• Birde ezik demez mi fhdhggfbd
    Kafan mi guzel birader ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnnieADC -- 22 Eylül 2014; 23:32:42 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.