Şimdi Ara

Forever (2014 - )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Forever (2014 - )

Özet: New York Morgu’nda çalışan 200 yaşında bir adamın ölümsüzlüğüne çare arayışı.

Başrolünde Ioan Gruffudd ' ın olduğu (ilk bölümüne bakarsak ) polisiye türünde bi dizi , ilk bölümü normalde 22sinde verilecek olmasına rağmen erkenden internetten yayınlanmış zaten 2. bölümüde ertesi gün yayınlanıcak sonra haftadan haftaya şeklinde devam edicek , ilk bölümünü şahsen çok beğendim ben sherlock havası var oyuncular senaryo falan hepsi oturmuş gibi geldi özellikle sherlock ve polisiye sevenler denemeli bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 22 Eylül 2014; 20:52:48 >

• ilginç gibi gözüküyor konusu. boş bir zamanımda izlerim.
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    konu aslında orda yazdığı kadar basit değil divxplanetten kopyaladım orayı kendim yazsam spoiler olurdu bence hemen bakmalısın yani çıtır çerez bi dizi değil bence
  • trailer sayfaya eklendi dizinin resmi çıkış tarihi bu gün(bizim için yarın) daha önceden internetten bölüm verildiği için şuanda izleyebilirsiniz imdb puanı 8.6 an itibariyle ben o civarda seyredeceğini düşünüyorum
  • dizi gerçekten güzel gibi. oyuncular falanda fena değil.
  • dizi bence güzel izlenmeyei hakediyor en azından
  • Önlerden yer kapalım.

Dizi benim oldukça hoşuma gitti. 2 hafta önce pilot bölümünü izlemiştim. Bugünde 2. bölümü izledim ve ilgimi çekmeyi başardı. Umarım devamında da başarılı olur.
  • Varlığından yeni haberdar olduğum dizi. 1-2 bölüm daha yayınlansın şöyle toplu dalmak lazım.
  • Sherlock esinlenmeleri çok gibi ama mesajım bulunsun bakalım ileride ne olacak
  • ne zaman gelecek yeni bölümler ya? haftada 1 falan?
  • 3. bölüm haftaya çarşamba gelicek
  • Bunu bekliyodum cikmis bile izleyeyim hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölümü izledim dizi aynı çizgisini koruyo , bölümlük hikayelerin yanında genel bi hikaye ve bu hikayede gizem söz konuu
  • Başlayacağım diğer konuda pilot bolüme çöp demişler ama imdb puanı fena değil 2 bölüm olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 28 Eylül 2014; 16:58:21 >
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    diğer konu derken ? pilot bölüm çöpmüymüş bide 10 numara bölümdü sen başka bi diziyle karıştırmışsın bence
  • Onların yalancısıyımhttp://forum.donanimhaber.com/m_91620483/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 29 Eylül 2014; 10:45:40 >
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    bakma sen onlara izle bu arada ben konu açmadan o kadar forumda arama yaptım ne biçim çalışıyosa bulmadı nese çaktırmayalım
  • konusu bana biraz değişik geldi bos bir zamanda izlenebilir
  • dizi aynı tempoda devam ediyo flashbackler bölümlük hikayeler ve ana hikaye var - ki bu şuan gizemli gidiyo - başlamak isteyenler tereddüt etmesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.