Şimdi Ara

Bu Araç Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba uzun suredir araç arıyorum ve gecen gün bir tane buldum araç 22 binde 2013 model punto. Dizel pop donanim.
    İki parca arka tampon ve çamurluk değişeni var fakat kaza fotoğraflarında hiç birşey yok çok rahat boyanacak parca servis değiştirmiş gibi duruyor.
    1750 liralik hasar kaydi var.
    Bunun haricinde sadece marspiyelinde bir vuruk var başka sikintisi yok gibi görünüyor. Ve sahibi 31450 son fiyat dedi bu araç için.
    Sizce alinir mi bu fiyata bu araç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 20 Eylül 2014; 12:58:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 5 daha ekle bravo al kafan rahat olsun
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Çıkabileceğim maksimum limit bu, aslında 28-29 civarinda bakiyordum ama araç yeni olunca bu kadar daha ekleyebildim.
    Ama dediğim gibi 31-32 üzerine cikmam çok zor.

• Alınır
  • Yaşı kmsi çok iyiymiş. Hem de dizel. Fiyat piyasaya göre normal. 1750 hasar kaydı önemsiz hocam

• son dönemde moda olan dolandırıcılık şu:pert arabaları büyük oranda toplayıp az bi hasar bırakıyorlar.abi bak işte bu kadar hasarı var bişeyi yok yani diyolar.sen de düşünüyorsun fazla bi hasarı yokmuş hakkaten diye fiyat da piyasa fiyatının altı olduğu için atlıyorsun balıklama.halbuki araba perte çıkmış haberin yok.
  • Selam,
    Bu pert araclarin hasar kayitlari sms sorgusunda gorulemiyor mu?
    @alkgs

• alkgs A kullanıcısına yanıt
    Aracin şase nnumarasi üzerinden hem sigortacidan hem tramerden hem de servisten kontrol ettirdim ama farkli birşey cikmadi,ayrıca alirsam yetkili servisinden ekspertiz yaptirmadan almam.
    Bunlar haricinde ne yapilabilir?

• Birde aracin üzerinde rehin varmis şuan kocfinans tarafından fakat alici eğer kesin aalacaksaniz rehini ayni gün kaldiririm dedi.
    Bu konu ile ilgili bir bit yenilgi olabilir mi,aracin üzerinde o veya bu şekilde herhangi bir borc varken noter devirdi mümkün mu?

• electranwn kullanıcısına yanıt
    kimileri sigortayı kaskoyu karıştırmıyor işin içine kendi anlaşmalı tamirhanelerinde yaptırıyolar.tramer falan hikaye tramere güvenip araç almayın derim tam bir bilgi vermiyor tramer.
  • anilxx92 kullanıcısına yanıt
    valla araç galeridense alma derim hocam.en güzeli sahibinden almak.özel servislerin ekspertizine de güven olmuyor.geçen forumdan biri konu açmıştı ekspertiz yaptırıp aldığı aracın sonradan kazası çıkmış ekspertiz kazasız raporu vermiş olmasına rağmen.türkiyede 2.el tamamen şans işi.ne kadar incelersen incele birşeyler çıkma ihtimali hep var bunu göz önüne almalı.
  • alkgs A kullanıcısına yanıt
    Araç sahibinden ekspertizide zaten yetkili serviste yaptiracagiz ama fiyat uygun mu benim aklima takilan asil soru bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.