Şimdi Ara

ABİ BU NEDİR YA.. :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorsan 'Erkeğim' derler, bildiğin travesti gibi giyiniyorlar. İnsanın parası olur kaliteli, erkeğe yakışır, şık bir takım elbise giysersin ama bunlar suyunu çıkarmış.
  • bılmem remı goremedm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yinede bi meireles değil
  • Elma kullanıcısına yanıt
    Hayır bikini ile denize girse bile sanane ? Erkek gibi giyinenlerde kafasına silahı doğrulttuklarında zaten hepsi dansöze dönüşüyo merak etme.
  • Beyler burdan çıkatılacak sonuç kızlar giyinişe para ve ünden sonra bakıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Hayır bikini ile denize girse bile sanane ? Erkek gibi giyinenlerde kafasına silahı doğrulttuklarında zaten hepsi dansöze dönüşüyo merak etme.

Burası sosyal bir platform ve o kişiler magazinlere çıkıyorsa eleştirmeye hakkım var.

Ben eleştirme demedim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K3BL4 -- 20 Eylül 2014; 20:49:30 >
  • Rize havasındandır

• zengin ya hani ondandır belki toplumdan farklı olmak içindir bilemiyorum ama ağzım erkek değil demekte istemiyor.

oh ne güzel dedim
  • Kroluktur.

• quote:

Ben eleştirme demedim .

Tamam işte ben adamların giydiği kıyafeti veya kıyafet zevklerini eleştirdim sen "isterse bikini giyer sanane" dedin.

Yoo ben öyle bir şey demedim ben aynen şunları söyledim Hayır bikini ile denize girse bile sanane. dedim
  • o kadar da kötü değilmiş.biz neleri gördük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 20 Eylül 2014; 22:47:51 >

• Ağa bu nedir Yow

• Paran varsa istedigin kadar çirkin ol ya da çuval giy dışarı çık ne olursa olsun yinede yakışıklısındır ya da karizmasındır.
  • quote:

Yoo ben öyle bir şey demedim ben aynen şunları söyledim Hayır bikini ile denize girse bile sanane. dedim

Aynı şey neticede bikini giyor ama konumuz o değil benim eleştirme hakkım. Neyse konu uzadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.