Şimdi Ara

samsung galaxy win (grand quadro) 4 cekirdekli model satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Pazarlık vardır telefon daha 1.5 aylıktır bilginize evkur faturalıdır pmlerinizi bekliyorum

http://pho.to/7bYR1 samsung yazan fotolar telefona ait

sadece 2 yerinde boya atması dediğimiz kronik sorun vardır başkada biyerinde çizik yoktur

açıkça baştan söylüyorum kimsenin referansı dahi umrumda değil çünkü daha yeni dolandırıldım bir tanesini daha kaldıramam ona göre pm atın bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjMegtrack -- 25 Ekim 2014; 8:27:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sanal pazar ın %5 komisyonu ve 3/5 günlük ONAY süreci var. Bu sürede aldığınız cihazla herşeyi yapabilirisiniz..

Ayrıca cihazı alıp , kendi cihazınızı göndermeyebilirsiniz de. Sonuçta 2013 üyesisiniz.

%99 kimse almaz veya satmaz. Ancak ve düşük bir ihtimal aynı il ve semt elden alış veriş sizin için de daha sağlıklı gibi.

Açıklamanız %500 çok yanlış olmuş

not: cihazın resimleri eklenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 19 Ekim 2014; 21:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

sanal pazar ın %5 komisyonu ve 3/5 günlük ONAY süreci var. Bu sürede aldığınız cihazla herşeyi yapabilirisiniz..

Ayrıca cihazı alıp , kendi cihazınızı göndermeyebilirsiniz de. Sonuçta 2013 üyesisiniz.

%99 kimse almaz veya satmaz. Ancak ve düşük bir ihtimal aynı il ve semt elden alış veriş sizin için de daha sağlıklı gibi.

Anladim hocam haklisinizda basina dolandiricilik olayi gelen adam ve produktorluk meslegine bas kaldirmis ve yapmakta olan adam boyle birsey yapmaz dunden beri elektrik sikintisi var ekleyecegim resimleri en kisa surede tesekkurler aciklama icin guven i dert etmeyin benim acimdan sikinti yoktu eski ben olsaydi guvenim ilk cihazla parayi yollardim ama artik yapmiyorum tesekkurler tekrar aciklama icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

sanal pazar ın %5 komisyonu ve 3/5 günlük ONAY süreci var. Bu sürede aldığınız cihazla herşeyi yapabilirisiniz..

Anladim hocam haklisinizda basina dolandiricilik olayi gelen adam ve produktorluk meslegine bas kaldirmis ve yapmakta olan adam boyle birsey yapmaz dunden beri elektrik sikintisi var ekleyecegim resimleri en kisa surede tesekkurler aciklama icin guven i dert etmeyin benim acimdan sikinti yoktu eski ben olsaydi guvenim ilk cihazla parayi yollardim ama artik yapmiyorum tesekkurler tekrar aciklama icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.