Şimdi Ara

Battlefield 4'e Sonbahar Güncellemesi Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Dice'ın geliştiriciliğini üstlendiğini Battlefield 4, sürekli gelen yeni içeriklerle güncel tutuluyor. Yapımcı ekip oyun için yayınlanacak yeni güncellemeyi detaylandırdı.

Fall Patch adlı güncellemenin getiridiği yenilikler ve düzenlemeler belirtilene göre güncelleme çıkana kadar açıklanmayacak fakat en büyük güncellemenin en büyük yenilikleri arasında oyun modlarına getirdiği yenilikler, daha uzun bir görüş açısı, yeni silah ve silah parçaları, gelişmiş karakter hareketleri bulunuyor. Bu güncelleme ayrıca oyunda bulunan son hataları da düzeltecek. Yapımcı ekip bu sonbahar güncellemesini 30 Eylül'de yayınlamayı planlıyor.

• Oyunun yapımı şimdi bitti o zaman. :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • O zamana akk biter. Güncelleme baya büyük olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklentilerim; server browser'da connection seviyesi tam olan serverlar da lag olmaması ve adam bıçaklama laglarını düzeltmeleri..

• Şu paraşütü olayını düzeltmeleri lazım. Apartman boşluğundan atlayınca açılan paraşüt nedir arkadaş. Bir de kaç paraşüt taşıyor bu adamlar aç aç bitmiyor. Her spawn da 1 paraşüt hakkı olmalı. Yere inice de indiğin yere serilse paraşüt hoş bir detay olurdu.

• battlefield 4 kutulu aldım ilk çıktığı zamanlarda ne yalan söylim battlefield 3 multi player bin kat daha zevk alıyordum araç kullanımları vasat özellikle de jet ler bide btf 4 de adamalrı göremiyorum ultrada oynadığım halde btf 3 de oyun mavi tema ya hakimdi btf 3 frover

• quote:

Orijinalden alıntı: dracula501

battlefield 4 kutulu aldım ilk çıktığı zamanlarda ne yalan söylim battlefield 3 multi player bin kat daha zevk alıyordum araç kullanımları vasat özellikle de jet ler bide btf 4 de adamalrı göremiyorum ultrada oynadığım halde btf 3 de oyun mavi tema ya hakimdi btf 3 frover

Bf3 de mavi tema çok güzeldi bf 4 de tam tersi kırmızılaştırmışlar o ne öyle gölgeler bile kırmızı kırmızı hiç iyi değil maalesef.

• oyunun sorunları ile ilgili haber yapmanız beni sevindirdi teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Şu paraşütü olayını düzeltmeleri lazım. Apartman boşluğundan atlayınca açılan paraşüt nedir arkadaş. Bir de kaç paraşüt taşıyor bu adamlar aç aç bitmiyor. Her spawn da 1 paraşüt hakkı olmalı. Yere inice de indiğin yere serilse paraşüt hoş bir detay olurdu.

Senin dediğine göre Assault sınıfındakiler adamı kaldırmamalı , hastaneye götürmeli sonra da uçakla savaş alanına geri dönmeli .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbilgini57 -- 20 Eylül 2014; 22:44:40 >
  • oyunda gerçek fizik yok zaten hepsi sahte.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.