Şimdi Ara

ikinci el bisiklet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bisiklet almak istiyorum. Ama sıfırları aşırı pahalı geldi. Ben de 100 150 liraya bisikletlere bakayım dedim hiç de fena bisikletler değil açıkçası eski model olsa bile. Şimdi bu bisikletler almak ne kadar akıl karıdır? Ya da bana ucuzundan nasıl bir bisiklet önerirsiniz.

Kullanım amacım : Şehir içinde olucak kampüste süreceğim ya da bebek ortaköy o taraflarda sürmeyi planlıyorum. Öyle çok ağır kullanılmayacak

Size sahibinden.com üzerinden bulduğum bi kaç ilanı da koyayım fikir versin

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-shimano-bisiklet-gorulmeye-deger-keyfini-surun-176896149/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-prestice-marka-26-jantbisiklet-174346420/detay

• Amacınız eğer arada sırada parkta sahilde caddede keyfini çıkararak sakin sakin sürmek ise böyle birşey alabilirsiniz fakat sahibindenden alıdığınızda kargo parası gibi masraflar çıkabilir ve sahibinden de genelde bu tarz bisikletler ya satılırsa mantığıyla yüksek fiyata konuluyor eğer böyle bisiklet almak istiyorsananız mahalle aralarındaki bisikletçilerde ikinci el daha ucuz bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostbitemdr

Amacınız eğer arada sırada parkta sahilde caddede keyfini çıkararak sakin sakin sürmek ise böyle birşey alabilirsiniz fakat sahibindenden alıdığınızda kargo parası gibi masraflar çıkabilir ve sahibinden de genelde bu tarz bisikletler ya satılırsa mantığıyla yüksek fiyata konuluyor eğer böyle bisiklet almak istiyorsananız mahalle aralarındaki bisikletçilerde ikinci el daha ucuz bulabilirsiniz

Aynen tam olarak oyle park da falan surecegim. Bu bisikletciler nerde bulunuyor ki hangi semtlerde bulurum. Eskiden cok goruyordum da artik oyle mahalle bisikletcisi hic goremez oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçtiğiniz bisikletler değerinin üstünde satışa sunulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiLq3 -- 20 Eylül 2014; 15:54:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiLq3

seçtiğiniz bisikletler değerinin üstünde satışa sunulmuş.

Sifirlarinin piyasasi bu kadar yuksekken ikinci el piyasa sektoru bu kadar dusuk mu ya

• fiyatlar yuksek degil.
    aluminyum kadrolu, en azindan shimano tourney vites grubuna sahip, cift kat aluminyum jantli bisikletler 400 tl civarindan basliyor.
    100 metre otedeki bakkala giderken dahi cok vahim bir kaza yasanabilir ki trafige cikip arabalarin arasindan gececek bir alete canimizi emanet ediyor olacagiz sonucta. dandirik telefonlarin, sacma sapan ekran kartlarinin kusuratlari kadar fiyati var iste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 20 Eylül 2014; 16:46:26 >
  • ortada amortisör olan bisikletlere bakmayın gereksiz yere ağırlık oluşturacak ayrıca enerjinizin büyük kısmı yaylanmaya gidecek aten sahilde süreceksiniz
    not hangi şehirdeysiniz oradaki bisikletçi gruplarla iletişime geçin onlar bisikletçi hakkında bilgi verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostbitemdr -- 23 Eylül 2014; 19:06:32 >
  • Bu butçeyle sahibinden.coma bakma abi zaten oraya koyan adam satılırsa satılır diye koymuştur o fiyata.

Yani linktekiler 150yi bırak 100 lira etmez , zaten adam koyalı 1 ay olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

Bu butçeyle sahibinden.coma bakma abi zaten oraya koyan adam satılırsa satılır diye koymuştur o fiyata.

Aynen alicilari yok farkettim. Nerden bulabilitim ki o zaman? Maslak civarinda nerelerde vardir. Oyle sifira para veremem suan cunku

• Böck kullanıcısına yanıt
    Yukarda yazmışlar,çevredeki bisikletçilere bakın diye,okumuyosunuz galiba................................

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Yukarda yazmışlar,çevredeki bisikletçilere bakın diye,okumuyosunuz galiba................................

kardeşim asıl sen mi okumuyorsun bilmiyorum da maslak çevresinde bisikletçi nerelerd evardır diye sormuşum dimi ? boş beleş mesaj atacağınıza hiç atmayın
  • 2 hafta önce yanlışlıkla bisiklet bölümüne girdim ve şuan askerdeyim carraro sportive 227 manyağı oldumm diyebileirim 2.el de yok ocakta alıcaz artık bi şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

2 hafta önce yanlışlıkla bisiklet bölümüne girdim ve şuan askerdeyim carraro sportive 227 manyağı oldumm diyebileirim 2.el de yok ocakta alıcaz artık bi şekilde

Hocam 2015ler gelsin 2. Ele düşer bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Böck

quote:

Bu butçeyle sahibinden.coma bakma abi zaten oraya koyan adam satılırsa satılır diye koymuştur o fiyata.

Aynen alicilari yok farkettim. Nerden bulabilitim ki o zaman? Maslak civarinda nerelerde vardir. Oyle sifira para veremem suan cunku

Valla bilmiyorum ama gez aga illaki bisikletçi falan bulursun

• quote:

quote:

2 hafta önce yanlışlıkla bisiklet bölümüne girdim ve şuan askerdeyim carraro sportive 227 manyağı oldumm diyebileirim 2.el de yok ocakta alıcaz artık bi şekilde

İnş düşer hakikattn mavisi perişan etti bide askerdeyim merak ediom kafaya taktım inş alıcam

• quote:

quote:

quote:

İnş düşer hakikattn mavisi perişan etti bide askerdeyim merak ediom kafaya taktım inş alıcam

İnş. Abi banada aynısı 225 için kız gibi bisikletti halada aklımda ama Force 540 aldım oda hoşuma gitti mat beyaz falan 10 numara

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.