Şimdi Ara

Kaspersky - ESET - Windows & OFFİCE LİSANS [ Lisans Satış ] Uygun Fiyata (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
373
Cevap
88
Favori
41.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: göktürk

Üstad kis int sec lisansımın bitmesine 100 gün kaldı , uygun bir kampanya olursa haberdar ederseniz sevinirim.
    Bu lisansı 2 sene önce bir arkadaş ile ortak almıştım. Çoklu kullanıcı çok uygun olmuştu.

zaten fiyatlar kampanyalıdır hocam,
    @handsome hocam size key aktarımı yapılacaktır

Alıntıları Göster
    2 pc total protection key alındı. Sorunsuz çalışmakta. Güvenle alışveriş yapabilrsiniz...

• 1 yilligina satin aldim, arkadas yardimci oldu birkac denemeden sonra 170 gunluk yuklendi. 1 haftaya kadar tekrar 1 yil olmasi icin yardimci olacak, su an aktif olarak kullaniliyor zaten, ilgisine tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hftblgc -- 31 Ocak 2016; 23:28:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hftblgc

1 yilligina satin aldim, arkadas yardimci oldu birkac denemeden sonra 170 gunluk yuklendi. 1 haftaya kadar tekrar 1 yil olmasi icin yardimci olacak, su an aktif olarak kullaniliyor zaten, ilgisine tesekkur ederim.
    pm var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarchy_Tr

pm var

Alıntıları Göster
    1 yıl önce satın aldım sorunsuz çalıştı ve tekrar bu sefer 2 yıllık PURE 3.0 lisans aldım sorunsuz çalışıyor. Güvenle alabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xooxxoox

1 yıl önce satın aldım sorunsuz çalıştı ve tekrar bu sefer 2 yıllık PURE 3.0 lisans aldım sorunsuz çalışıyor. Güvenle alabilirsiniz...
    Kaspersky Pure 2 kullanıcılı 1 yıl/2 yıl fiyatı alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Kaspersky Pure 2 kullanıcılı 1 yıl/2 yıl fiyatı alabilirmiyim?

Alıntıları Göster
    satışlar devam ediyor !! uygun fiyatlarlarla!!!
  • Bende key için fiyat alabilirmiyim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Bende key için fiyat alabilirmiyim acaba?

ana sayfada yazıyor ya dostum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Bende key için fiyat alabilirmiyim acaba?

ana sayfada yazıyor ya dostum

Alıntıları Göster
    Satınalma bilgileri için PM atar mısınız. 1 yıllık lisans almak istiyorum total için.
  • 2017 versiyonlari icin key satiyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacazade

2017 versiyonlari icin key satiyor musunuz

keyler hepsinde geçerlidir
  • parasını yatırdığım halde halen keyimi alamadım akşam yollayacağım dedi ama hangi akşam olduğunu belirtmedi bekliyoruz bu arada foruma girip çıkıyor arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: pepe7115

parasını yatırdığım halde halen keyimi alamadım akşam yollayacağım dedi ama hangi akşam olduğunu belirtmedi bekliyoruz bu arada foruma girip çıkıyor arkadaş

Hocam sonuç ne oldu. Bizde ikilemde kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalay35

quote:

parasını yatırdığım halde halen keyimi alamadım akşam yollayacağım dedi ama hangi akşam olduğunu belirtmedi bekliyoruz bu arada foruma girip çıkıyor arkadaş

Satisi iptal ettik o arkadasla sen niye ikilemde kaldin dostum ilginc
  • Daha önce iki kere key aldım . Hiçte problem yaşamadım. Key göndermedi deyince Nasıl bir problem var diye düşünüyor insan. Mesajda yeni tarihli olunca. En azından satış iptal diye belirtseydin daha iyi olurdu. En azından ilk defa key almak isteyenler için yanıltıcı olablir.
  • quote:

quote:

+1 bende ikilemde kaldım.satıcı arkadaştan bu konu ile ilgili açıkmalama bekliyorum.çünkü bende kendisinden key alma arifesindeyim.
  • quote:

quote:

key geçte olsa aldım ama key daha önce kullanıldığı için kabul etmedi arkadaşa durumu ilettim uzaktan bağlandı bilgisayarıma başka keyler denedi benim mevcut lisansım devam ettiği için uzatma yapınca 215 günlük lisansım çöpe gidecekti durumu anlattı paramı geri istedim oda yollarım dedi arkadaş keyi verip kaçmadı ilgilendi para iadesi için 1 hafta süre istedi sıkıntılı bir durum yok

• Arkadaslar sorun yok arkadas durumu izah etmis zaten satisimiz sorunsuz sekilde devam etmektedir.
  • quote:

Arkadaslar sorun yok arkadas durumu izah etmis zaten satisimiz sorunsuz sekilde devam etmektedir.

kav key fiyatlarını göremedim KAV satışınız yok mu acaba
  • satıcı arkadaşın kendisinden 3 pc bir yıl Kaspersky Total Security aldım.fazlası var eksiği yok.tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.