Şimdi Ara

(ASTRA ALINDI)50.000 tl'ye kadar hatchback, dizel ve otomatik vites araba önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta da belirttiğim gibi 50.000 tl ye kadar bütçem var bu fiyata belirttiğim özelliklerde alabileceğim en iyi araba nedir? Teşekkürler.

Düzenleme: 2014 Astra 1.4 140 hp sport otomatik benzinli alındı. Iki hafta sonra gelecekmiş gümrükte miymiş neymiş saçmalığa bak. Fakat nette hep çok yaktığını söylüyorlar gerçekten öyle mi benzin tüketlminden dolayı belimizi büker mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastStand -- 14 Ekim 2014; 10:28:29 >

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 olmaz o paraya.

2. el c4, bulabilirseniz yeni leon.
  • Malum sitede kac yasinda ve kac km ye kadar dusunuyorsan, ustteki kriterlerini de girerek filtrele.. Sonra sana uygun gelen modellerden yola cikilabilir.. Mecbur ikinci ele gireceksin en azindan yorum yapacak insanlara biraz referans ver..

• Cevaplar için sağolun arkadaşlar. Sokakta gördüğümde dönüp bakmadığım arabalar 60.000 den başlıyor araba 30.000 iken vergilerle 60.000 oluyor bunun sorumlusu olan yetkili mercilerin annelerine saygılarımı iletiyorum. Mecbur 2. el bakmak gerekiyor fakat babam da 2. el tercih etmediğini söylemişti. Sanırım tabanvaya devam
  • Dizel otomatik delta rahat bulunur.

• 2012-13 megane privilege edc dci . en mantiklisi bu olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En keskin doğru cevap MEGANE 3 HB 1.5 DCİ EDC 110HP 240 TORK TOUCH donanım olur.
  • Hyundai İ30.. gerçekten paranın karşılığını alırsın. Hem işçilik kaliteli malzeme hemde performans ve teknoloji...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

Hyundai İ30.. gerçekten paranın karşılığını alırsın. Hem işçilik kaliteli malzeme hemde performans ve teknoloji...

Güzel diyorsun da bak başlıkta belirtmişim 50 bini geçmeyecek şekilde diye. Senin dediğin araba benim dediğim özelliklere 60 bini aşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

Hyundai İ30.. gerçekten paranın karşılığını alırsın. Hem işçilik kaliteli malzeme hemde performans ve teknoloji...

Güzel diyorsun da bak başlıkta belirtmişim 50 bini geçmeyecek şekilde diye. Senin dediğin araba benim dediğim özelliklere 60 bini aşıyor.

Başlıkta sıfır alacağından bahsetmemişsin.
  • Konu ilk mesajda güncellendi

• quote:

Başlıkta da belirttiğim gibi 50.000 tl ye kadar bütçem var bu fiyata belirttiğim özelliklerde alabileceğim en iyi araba nedir? Teşekkürler.

Düzenleme: 2014 Astra 1.4 140 hp sport otomatik benzinli alındı fakat nette hep çok yaktığını söylüyorlar gerçekten öyle mi benzin tüketlminden dolayı belimizi büker mi?

Dizel otomatik tavsiye isteyip , alakasız bir benzinli aldıktan sonra yakıtın bel bükmesini buraya mı danışıyorsunuz yine?

Hiç bişey olmaz. Beliniz bükülmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Başlıkta da belirttiğim gibi 50.000 tl ye kadar bütçem var bu fiyata belirttiğim özelliklerde alabileceğim en iyi araba nedir? Teşekkürler.

Düzenleme: 2014 Astra 1.4 140 hp sport otomatik benzinli alındı fakat nette hep çok yaktığını söylüyorlar gerçekten öyle mi benzin tüketlminden dolayı belimizi büker mi?

Dizel otomatik tavsiye isteyip , alakasız bir benzinli aldıktan sonra yakıtın bel bükmesini buraya mı danışıyorsunuz yine?

Hiç bişey olmaz. Beliniz bükülmez.

Birincisi arabayı ben almadım babam aldı. Ikincisi her arabada istediğini motor versiyonuyla dizel otomatiği bulmak zor. Babam astraya karar kıldı fakat 1.2 de istediğimiz özellikler yoktu.

• quote:

Düzenleme: 2014 Astra 1.4 140 hp sport otomatik benzinli alındı. Iki hafta sonra gelecekmiş gümrükte miymiş neymiş saçmalığa bak. Fakat nette hep çok yaktığını söylüyorlar gerçekten öyle mi benzin tüketlminden dolayı belimizi büker mi?

Hocam hangi paketi aldınız birde fiyatını yazarsanız sevinirim.
  • Şehir içi 10 litre yaktığı söyleniyor.Zaten fabrika verisi 9.0 litre.Trafiğin az olduğu bir şehirse ve senede 10.000 km yi çok geçmiyorsanız ideal bir araç.

• Benim demek istediğim Ekonomi odaklı bir araç tavsiyesi istenmiş, konu açılmış, bırak yanından geçmeyi tam zıttı olan, yüksek tüketim olarak ün salmış bir kombinasyon tercih edilmiş. Yani tavsiyeler ile pek alakalı değilsiniz anladığım kadarıyla. Zaten almışsınız, hayırlı uğurlu olsun, çok güzel bir araç. Aldıktan sonra fazla bişey söylemeye gerek yok, Kazasız-kurallı sürüşler babanıza.
  • Keomaa K kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsi geçen kombinasyon en iyi ihtimalle 10 litreyi görüyor. Uzun yolda ekonomik ancak şehir içinde 10 litre bile iyimser bir rakam. biraz gaza dokununca 12 lerde geziyor...
  • aynı aracın 2013 modelini bir yıldır kullanıyorum. normal kullanımda şehir içi 10 lt, şehir dışı 7lt yakıyor. eğer yılda 5-10 bin arası yapıyorsanız benzin üzmez. 10 binden fazlaysa dizeline yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suggestions -- 14 Ekim 2014; 11:20:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Benim demek istediğim Ekonomi odaklı bir araç tavsiyesi istenmiş, konu açılmış, bırak yanından geçmeyi tam zıttı olan, yüksek tüketim olarak ün salmış bir kombinasyon tercih edilmiş. Yani tavsiyeler ile pek alakalı değilsiniz anladığım kadarıyla. Zaten almışsınız, hayırlı uğurlu olsun, çok güzel bir araç. Aldıktan sonra fazla bişey söylemeye gerek yok, Kazasız-kurallı sürüşler babanıza.

E napalım yani dizel otomatik önerisi istedik diye illa gidip öyle mi almamız lazım? Şartlar bunu gerektirdi benzinli aldık çünkü astranın dizel versiyonlarının tümü manuel vitese sahip. Her ne kadar arabayı babam almış olsa da araba aralık ayında bana kalacak kendisi şu an kullandığı eski arabayı değiştirip başka birşey alacak. Bu arabayı da o aldı diye birşey demedim ama ben kullanmaya başlayınca benzinle nasıl başa çıkarım bilmem. Ayriyetten iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

@superxp 1.4 sport pakedini aldık sunroof hariç herşey var 64 bin liraya aldık hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.