Şimdi Ara

logitech g710+ klavye tuşu kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar g710+ klavyem var ve tuşun alt kısmı resimdeki gibi kırıldı(alıntı :D ) buna tuş takımı alabiliceğim bir yer var mı? Bilen varsa çok makbule geçer, shift kırıldı çok rahatsız ediyor.
     logitech g710+ klavye tuşu kırıldı

• Logitech'in Türkiye servis hizmetini Penta veriyor. İsterseniz onları arayıp durumunuzu söyleyin. Eğer yardımcı olmazlarsa, Logitech Avrupaya Türkçe mail atabiliyorsunuz. Onlar kesin yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Logitech'in Türkiye servis hizmetini Penta veriyor. İsterseniz onları arayıp durumunuzu söyleyin. Eğer yardımcı olmazlarsa, Logitech Avrupaya Türkçe mail atabiliyorsunuz. Onlar kesin yardımcı olurlar.

bir arayayım bakalım nolucak.
  • Sorması ayıp nasıl kırdın onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Sorması ayıp nasıl kırdın onu

elim ağırdır vurdum kırıldı :D
  • Aklıma gelmişken sorayım. Ben daha çok notebook klavyesi gibi ince yapılı ve sessiz klavyeleri seviyorum. Ama bu tarzda da oyuncu klavyesi yok bildiğim. G710+ için ne dersiniz. Çok zorlanırmıyım, yüksekliği ve sesi rahatsız eder mi?
  • çok fazla bir sesi yok ama sesi benim hoşuma gidiyor. Sessiz ortamlarda biraz ses çıkartıyor. İnce yapılı dersen klavye büyük tuşlu alışınca yazı yazması çok rahat geliyor.
  • En iyisi teknoloji mağazalarında bir deneyeyip öyle karar vereyim. Gerçi bulunduğum yerde bir vatan birde bimeks ya da teknosa var. Olduğu kadar artık
  • quote:

En iyisi teknoloji mağazalarında bir deneyeyip öyle karar vereyim. Gerçi bulunduğum yerde bir vatan birde bimeks ya da teknosa var. Olduğu kadar artık

vatan bilgisayarda falan pahalı alırsan gameekstra gibi sitelerden al bu gün gördüm 406 tl idi herhalde internette 300tl falan.
  • penoksal P kullanıcısına yanıt
    Yok yok almam, sadece canlı görüp denemek amacım, bu arada g510 sanırım bana daha uygun.
  • quote:

Yok yok almam, sadece canlı görüp denemek amacım, bu arada g510 sanırım bana daha uygun.

en iyisi elleyip almak yoksa istemediğin bir sonuçla karşılaşınca geri dönüşü zor olabiliyor.
  • Olmaz olur mu hocam, Razer'ın tam aradığınız gibi iki modeli olması lazım. Normali ve Gereksizi
  • Hocam sağolun bilgilendirme için ama çok para yahu bunlarda ki bugün aklıma razer lycosa gelmişti. Satıştan kalkmışmı kalkmamışmı derken bunlarıda görmüştüm.
  • Hocam ben de şimdi baktım sanırım Deathstalker Expert modeli türkiye'ye gelmiyor onun yerine en pahalı model olan ekranlı modeli getirmişler. Oysa Amazonda 60 dolar.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Razer lycosa iyiydi yav, gerçi logitech g510 na göz kırpıyom bu aralar
  • Hocam değişmediyse teknosa internet sitesinde 150 tl idi. Kaçırmayın derim. Ben de onu alacaktım sonra G910 çıktı şimdi ona para biriktiriyorum. Fiyat 200'e çıkmış :(

bu da Logitech G910

• Hocam sen merak etme ben ucuzunu arayıp bulurum Hele bir bütçe işini ayarlıyım alması kolay
  • O zaman bana güle güle kullanın demek düşer hocam :D
  • Yalnız hocam ben ekran kartı almak için yola çıkıp güç kaynağı alan biriyim. Hiç belli olmaz gider mouse alırım
  • hort aynı sorun bende var hocam hallettinizmi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.