Şimdi Ara

Sapphire R9 290 TRI-X OC 15 günlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kart 2 haftalıktır.Sanalmarketimden alınma garantisi kutusu ve faturası durmakta.Satma sebebım cok fazla gelmesi bana.Komısyon ile sanalpazar acarım.Ama havale tercihim.Tum kutu içerigi eksiksizdir.

Fiyat:900
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melart -- 24 Eylül 2014; 16:26:05 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• melart kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Satışlar
  • Hayırlı satışlar.
  • Powercolor 7950 + nakit düşünürsen pm me
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptor32

Powercolor 7950 + nakit düşünürsen pm me

Sagolun hocam ama dırek satış dusunuyorum

• Geri iade etsene 14 gün içinde elektronik ürünler koşulsuz geri alınıyor diye biliyorum. Almazlarsa hemen git tüketici mahkemesine şikayet et bak nasıl alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Geri iade etsene 14 gün içinde elektronik ürünler koşulsuz geri alınıyor diye biliyorum. Almazlarsa hemen git tüketici mahkemesine şikayet et bak nasıl alıyorlar.

Valla internetten aldıgım ıcın aslında 15 gun hak var fakat pek fazla takmadılar acıkcası.Daha sonrada ben ugrasmak ıstemedım.

• quote:

Orijinalden alıntı: melart

quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Geri iade etsene 14 gün içinde elektronik ürünler koşulsuz geri alınıyor diye biliyorum. Almazlarsa hemen git tüketici mahkemesine şikayet et bak nasıl alıyorlar.

Valla internetten aldıgım ıcın aslında 15 gun hak var fakat pek fazla takmadılar acıkcası.Daha sonrada ben ugrasmak ıstemedım.

Şikayet edeceğini söyle hocam yine almazlarsa direk dilekçe ver dilekçe tarihine göre 15 gün içinde verirsen fatura tarihine göre seve seve alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melart

Kart 2 haftalıktır.Sanalmarketimden alınma garantisi kutusu ve faturası durmakta.Satma sebebım cok fazla gelmesi bana.Komısyon ile sanalpazar acarım.Ama havale tercihim.Tum kutu içerigi eksiksizdir.

Fiyat:900
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

bencede geri wer iade alırlar, ayrıca sanalmarketim diğer siteler gibi değildir yardımcı olurlar
  • hocam daha yeni kartın aynısından almıştım olmasaydı sizin kartı hemen alırdım.
  • Geri almama gibi bir durum yok hocam. Haklarınızı söylemediğiniz için bilmediğinizi sanıyorlar. Ben vatanbilgisayar ile aynı durumu yaşamıştım.Şubeye gittim ürünü geri iade ettim (ssd almıştım) seve seve(!) iade aldılar paramı karta geri yatırdılar.
  • satmak yerine kartı iade etmen daha iyi olur.
  • İade yapamıyorum.Vakitde geçti zaten sagolsunlar oyaladılar.Bu yüzden satmaya devam edicem.Zarar olsun sıkıntı yok temiz halde duruyor pc dende cıkardım.Alacak arkadas kımse onun sansına artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.