Şimdi Ara

Thaldrin WF'yi bıraktı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • West'teki hesabının önceki adı WF Thaldrin'di. Hesabının adını Thaldrin olarak değiştirmiş.
    Ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pisagor -- 19 Eylül 2014; 16:36:10 >

• En iyisini yapmış daha iyi bi takımı hak ediyor
  • zaten bırakmıştı.
  • Lethilion ve Reosta ile yeni takım kuracağı konuşuluyordu. Ne kadar doğrudur bilemem ama büyük ihtimalle Onur'la beraber yeni takım kurmuşlardır.
  • Stream yaparken bıraktım veya bırakıcam tarzı birşeyler söylüyordu zaten. Lethiyle beraber takım kurabilirler yada fabı boşverin beni alın diye bir umut bekliyor olabilir
  • an4cond4 kullanıcısına yanıt
    Umarım bir takım kurarlar da DP'den başka takım görürüz.
  • Thaldrinin streamde modum.Ne zamandır aynı soruyu soruyorlardı chatte Berke hiçbirşey söylemiyor.Büyük ihtimal bıraktı ve Reosta Lethilion la yeni takım kuracaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellatrix_Lestrange

Thaldrinin streamde modum.Ne zamandır aynı soruyu soruyorlardı chatte Berke hiçbirşey söylemiyor.Büyük ihtimal bıraktı ve Reosta Lethilion la yeni takım kuracaklar.

anladık modsun
  • TT Thaldrin olabilir mid için falan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Thaldrinin streamde modum.Ne zamandır aynı soruyu soruyorlardı chatte Berke hiçbirşey söylemiyor.Büyük ihtimal bıraktı ve Reosta Lethilion la yeni takım kuracaklar.

Amaç Thaldrin'in kanalında modum
  • bence olamaz longb mıde geçerse ancak tt gelebilir.longb mıd seviyor bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacivert 34

quote:

Amaç Thaldrin'in kanalında modum

• kim gelirse gelsin dp ezip geçicek.
  • quote:

Bunu mod olduğunu sölemeden diyemiyordun dimi
  • Daha iyi bi takımı hakediyor, o takım en fazla 4. olurdu bu kadroyla
  • Bencede daha iyilerini hak ediyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: EpicTrool

quote:

Bunu mod olduğunu sölemeden diyemiyordun dimi

Evt
  • E abi thaldrini de alirlarsa yeni takim nerede wf oldular yine acaba tyresse ile aralari mi bozuldu

• Porfeyşınıl olarak koç lük yapılır hepimiz biliyoruz Turk takımlarının en buyuk eksiği koç

• quote:

geçen yine modum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.