Şimdi Ara

Evlilik Teklifi Öneriler. (İSTANBUL)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3 ay sonra 3 yıldır beraber olduğum kız arkadaşımı istemeye gideceğiz,kendisi evlilik tekifi lafını bana aralıklarla inceden giydirmeye çalışıyor iğneleyici sözlerle.Bende bir evlilik teklifi yapmayı düşünmüyorum öyle milletin eline karton verip seni seviyorum felan yazdırmak istemiyorum.Ortamın özellikle sakin ve kalabalık olmamasından yanayım...Elbise olarak bile ne giyeceğimi düşünüyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 21 Eylül 2014; 23:23:39 >

• ilk tanıstıgınız yerde teklif yap.. oncesinden bi cicekciyle gorus.. toplu bi gul siparisi ver.. ilk tanisdiginiz yerde sakin sakin otururken birden ciceklerigetirsinler.. icine de yuzuk ekle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

ilk tanıstıgınız yerde teklif yap.. oncesinden bi cicekciyle gorus.. toplu bi gul siparisi ver.. ilk tanisdiginiz yerde sakin sakin otururken birden ciceklerigetirsinler.. icine de yuzuk ekle..

İlk tanıştığımız yer ankara"da kardeşim :)
  • Zorlayacaksın hocam. Ben de bizim lisede yapmayı düşünüyorum.
  • Youtube ye evlilik teklifi yaz sec birini sonrada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim fikir vermemizin pek de bir önemi yok.Önemli olan karşı tarafın beklentisi.Ben şahsen toplum içinde gösteriş maksatlı yapılan evlilik tekliflerinden hoşlanmıyorum.Başka bir teklifi görüp aynısını yapmaya da karşıyım.Evlilik teklifi sıradışı olmalı , özgün olmalı , iki kişi arasında özel olmalı.Senaryonun tümü evlilik teklifi yapacak kişinin aklından çıkmış olmalı.
    Tabi bunlar benim görüşüm kadın milleti için ne kadar kalabalık olursa , ne kadar alkış - çığlık - show olursa o kadar mutlu olurlar.
  • Gerçekten sevgilinin senden beklentisi çok önemli eğer sadelikten yanaysa bir demet gülle direkt teklif et, şahsen benim görüşüm önemli olan evlilik teklifi değil,evliliği sürdürebilmektir senin için tanrıdan en iyisini arzuladım şu zamanda 400 tl asgari ücretin yarısı ve büyük meblaa tabii ben senin maddi durumunu bilemem ama o parayı çöpe atma.
  • Konuya girmeden önce şunu yazacaktım,
    Hiç beklemediği bi anda bir şey söyleyecekmiş gibi seslenip efendim dediğinde teklif et.
    Ancak teklif bekliyormuş bu onu tatmin etmez.
    Sinemada teklif edebilirsin..

• Englishman In New York kullanıcısına yanıt
    Taylor Swift - Mine klibiyle birlikte izle kıs gelmeden teklifi yapıştır :D
  • çok ucuza getirebilirsin geçen kız kulesinde yemek fırsatı vardı çift kişi 100 tl !
    sana küçük bir hediye aldım de ve 3 yıldır biriktirdiğin(!)iz fotoğrafları kitap yaptır lukapu.com bu konuda Allah razı olsun 35 tl kupon verdi lukapu ceplik beleşe geldi. kitabın sonuna hazırmısın bilmemne bişeyler yaz ama ufacık uzun bir yazı döşe o ara yüzüğü çıkart ta ta taa

tabi bu kız kulesi olacak diye kaide yok oradaki teknelerden birini ayarla üsküdar çıkışlı ufak bir boğaz turu tekneci çocuğa para sıkıştır şarap vs ayarlasın komfeti olabilir

olmadı ultra mega süper hiper proje olan marmarayda yerin dibinde teklif et ?

bakiim benim evlenme zamanım gelmiş la
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvandoktoru

çok ucuza getirebilirsin geçen kız kulesinde yemek fırsatı vardı çift kişi 100 tl !
    sana küçük bir hediye aldım de ve 3 yıldır biriktirdiğin(!)iz fotoğrafları kitap yaptır lukapu.com bu konuda Allah razı olsun 35 tl kupon verdi lukapu ceplik beleşe geldi. kitabın sonuna hazırmısın bilmemne bişeyler yaz ama ufacık uzun bir yazı döşe o ara yüzüğü çıkart ta ta taa

tabi bu kız kulesi olacak diye kaide yok oradaki teknelerden birini ayarla üsküdar çıkışlı ufak bir boğaz turu tekneci çocuğa para sıkıştır şarap vs ayarlasın komfeti olabilir

olmadı ultra mega süper hiper proje olan marmarayda yerin dibinde teklif et ?

bakiim benim evlenme zamanım gelmiş la

400 tl ile ne yapılabilirse yaparım tabi yüzük parasıda içinde yüzüğün öyle ahım şahım olmasına gerek yok ilerde iyileri zaten alınacak.
  • hocam parmak ölçüsü varmı elinde ? benim başıma geldi çünkü bunu bir not et.
    istanbulda özellikle anadolu yakasında üsküdar veya civarında olan arkadaşınız varsa sorup soruştursun kız kulesi civarında böyle tur attırıyorlar tekneyi yarım saat kirala, hafif kolay içimlik bir şarap ve iki kadeh alıp bıraksın sizin gideceğiniz gün tekneciyi ayarlasın sende hafiften salak yap hadi bir boğaz turu bilmemne yine resimli kitap fikri güzel işleyebilir o ara cepten çıkart yüzüğü (çakmak cebine koyup iyi muhafaza et aman diyim)

en güzeli birkaçgün grupon şehirfırsatı takıl istanbulda güzel bir restorantta düşürebilirsin ucuz yollu benden en sağlam tavsiye bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvandoktoru

hocam parmak ölçüsü varmı elinde ? benim başıma geldi çünkü bunu bir not et.
    istanbulda özellikle anadolu yakasında üsküdar veya civarında olan arkadaşınız varsa sorup soruştursun kız kulesi civarında böyle tur attırıyorlar tekneyi yarım saat kirala, hafif kolay içimlik bir şarap ve iki kadeh alıp bıraksın sizin gideceğiniz gün tekneciyi ayarlasın sende hafiften salak yap hadi bir boğaz turu bilmemne yine resimli kitap fikri güzel işleyebilir o ara cepten çıkart yüzüğü (çakmak cebine koyup iyi muhafaza et aman diyim)

en güzeli birkaçgün grupon şehirfırsatı takıl istanbulda güzel bir restorantta düşürebilirsin ucuz yollu benden en sağlam tavsiye bu

Tekneturu aslında güzel fena değil,tekneciyi önceden ayartıp gizliden 40 50 tanede gül koymak lazım tekneye :)
  • Hocam pm atabilir misiniz çok güzel bir fikir varda aklımda

• Saphire istanbul diye bir yer varmış bayağı yüksekmiş bina ücreti 50 tl imiş orada olabilir.
  • Kız kulesi tabi ki . Naçizane tavsiyem. Ben kız arkadaşımın kız arkadaşlarının ağzından duydum bu lafı. Benim ona kız kulesinden evlenme teklifi etmemi istiyormuş . Belki sizde deneyebilirsiniz. Önceden oradan rezarvasyon yapılıp, çiçekler önceden oraya yollanabilir. Yüzük vs halledersiniz zaten. Bir de tekne tutarsın peşinden. Oradan tekneyle bir boğaz turu takılırsınız. Çok mu hayal kurdum ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: CardaQue

Kız kulesi tabi ki . Naçizane tavsiyem. Ben kız arkadaşımın kız arkadaşlarının ağzından duydum bu lafı. Benim ona kız kulesinden evlenme teklifi etmemi istiyormuş . Belki sizde deneyebilirsiniz. Önceden oradan rezarvasyon yapılıp, çiçekler önceden oraya yollanabilir. Yüzük vs halledersiniz zaten. Bir de tekne tutarsın peşinden. Oradan tekneyle bir boğaz turu takılırsınız. Çok mu hayal kurdum ne

Fena değil
  • Evet arkadaşlar istanbul"a yabancıyım öğle vakti teklifi yapacağım.Ardından geri ankara"ya dönmek zorundayım.Güzel mekan önerileriniz vamı kalabalığı sevmiyorum.. Evlilik yüzüğünü öyle pahalı almayacağım 200 tl lik birşey alırım sonuçta evlendiğimizde en güzelini alıcam gene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Arkadaşlar 3 ay sonra 3 yıldır beraber olduğum kız arkadaşımı istemeye gideceğiz,kendisi evlilik tekifi lafını bana aralıklarla inceden giydirmeye çalışıyor iğneleyici sözlerle.Bende bir evlilik teklifi yapmayı düşünmüyorum öyle milletin eline karton verip seni seviyorum felan yazdırmak istemiyorum.Ortamın özellikle sakin ve kalabalık olmamasından yanayım...Elbise olarak bile ne giyeceğimi düşünüyorum. :)

Benimle Aynı Faturaya Oha Demeye varmisin de o anlar inceyi 😀😊☺

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.