Şimdi Ara

Weste hakkında birkaç soru !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler kolay gelsin. Yaklaşık 30dakika önce weste transferimi gerçekleştirdim(suan dil patch atıor). Önceden orda oynamış arkadaşlara birkaç sorum olacak.
    Westtede , tr'deki gibi hafta sonu indirimleri oluyormu ?
    Tr'de mesela özel günlerde indirim oluyor, westtede öyle indirmler oluyormu. 1rünsayfası alana 1 bedava gibi indirimler. Yani kısaca tr'de gördüğümüz indirim sıklığı westtede oluyormu.
    He şimdi aklıma geldi son bi soru daha. Oraya geçince ligimin belli olması için kaç mac atmam gerekecek? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• westte skin felan almaya kalkma. euro 3 lira
  • Oluyo kardeşim tarihleri farklı sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu indirimleri TR sunucusuna özel. TR dışındaki sunucularda öyle çok sık indirimle karşılaşmazsın. İndirim yapılacak özel günler ve etkinlikler zaten aylar öncesinden bellidir yani hayır. İkinci sorunun cevabıysa başka bir sunucuya geçtiğinde 1 yerleştirme maçı oynarsın ve eski sunucudaki Elo'n üzerinden yeni sunucuda (ki geçmek istediğin sunucu EUW olduğu için düşmen kesin) daha düşük bir seviyeden, en az 2-3 division hatta 1 tier alttan başlaman olası.
  • Euw de haftalık indirimler var. Trdeki haftasonu indirimi euw de hafta başından itibaren geçerli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle birşey yok
  • Haftasonu indirimi yok

• "türkiye'ye özel haftasonu indirimi dedikleri şey yokmuş 1 senedir tr'de oynamıyorum. sadece altta linkini verdiğim indirim var tr'de de olan."

http://euw.leagueoflegends.com/en/news/store/sales/champion-and-skin-sale-1909-2209

aynı indirim var hero ve skin şeklinde. aynı etkinlikler de oluyor. olumsuzluğu rp fiyatı yüksek tr'ye göre (840 RP=5€) ve kod ile toplu ucuza alım vs. bulamazsın sadece.

oyun bilgisi falan aynıdır yani benim gördüğüm aynıydı bronze, silver ve goldda, afk olanlar çoktu bi ara şuan idare eder. küfür konusunda zaten hiçbir ülke tr'yi geçemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 19 Eylül 2014; 14:41:56 >

• Weste gectiysen skin almayi unut 3 kati fiyat odersin.

• Weste geçecek arkadaşlar RP stoklayıp geçin
  • Westte bi şey almaya kalkma bence.RP stok yap, onu kullan.Yoksa yazık günah.
    Ayrıca tr haftasonu indirimlerinin yerini tutamaz kesinlikle.Her hafta sonu popüler 975lik 3 şampiyonu indirime sokuyolardı:DBurda klasik haftaiçi indirimleri var, sadece biri 975lik oluyo genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magister Equitum -- 19 Eylül 2014; 15:43:08 >
  • Bir maç attıktan sonra lige yerleşirsin ama muhtemelen burdaki liginden tam bir alt lige yani plat 5 isen - gold 5 e atar. Şahsen ben plat 2 ydim weste geçtim gold 2 attı.
  • westte hafta sonu indirimleri yok ve rp daha pahalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.