Şimdi Ara

2014-2015 KIŞ LASTİGİ İHTİYACI OLANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2014 yılı kış mevsimi geldi çattı. Aracı olanlarda haliyle kış lastigi aramaya çoktan başladı bile.Her sene geleneksel olarak yaptıgımız toplu alımlarda en uygun fiyat araştırması isteyen arkadaşlar.Lütfen lastik ölçülerini belirtsinler.
    örn;(205/55r16-225/45r17-195/60r15-225/40r18.vb.)

Benim araçta 205/55r16 lastik takılı marka olarak petlas yazlık lastikleri kullanıyorum.
    Kış lastigi için güvenilir piyasa degeri olan fakt uygun bir marka alacagım.

NOT:Adet olarak nekadar fazla olursa fiyatta o kadar düşecektir.

• 215/55/17 kumho ku27 almayı düşiniyorum.
    Rastgele bayii aradım tanesi265 dedi yeni üretim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 195/65r16 petlas snowmaster 165 tl fiyat aldım.
  • her sene bu toplu alım muhabbeti çıkıo ama bn hala toplu alanı bu forumda göremedim...İnşallah amacınıza ulaşırsınız.. Buarada geçen sne petlas 205/55/16 Snowmaster W611 lastikleri 160 Tlden alınmıstı bir arkadasıma... fiyat konusu hava durumu ile doğrudan alakalı şiddetli kar olursa karaborsa gibi çok prim yapıyor...
  • Merhaba;

katılan yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Evet geçen seneki organizasyonda bende vardım ama fiyatlar genelde yukarılarda kaldı. Busene için 4 firma ile görüşme fırsatım oldu tanıdıklar vesilesi ile. ve ücretsiz kargo ile adrese gönderim şeklinde şatış yapan firmalarda mevcut.

Fiyat konusunda tabiki tarih olarak ne kadar erken olursa okadar fiyat uygun olacaktır.

Lastik ölçülerini tüm arkadaşlar yazalım en az 50 kişi olursa çok iyi fiyatlar sunacaklarını belirttiler.
  • alsace34 kullanıcısına yanıt
    195/65r16 olarak bayilerden aldıgım listelerde böyle bi lastik yok
    195/55r16 veya 195/65r15 olabilirmi
  • SADIKKÖSE S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam haklısın yanlış olmuş. 195/55r16 olacak düzeltirim. En son pazarlıkla 160 tl ye indirdim fiyatını. Sökme takma balans onlara ait. Ayrıca ilk yıl yazlık lastikleri ücretsiz saklıcaklar. Bonus kartada 8 taksit yaptılar. Arz ederim.
  • Şu an lastik ebatlarını topluyoruz arkadaşlar fiyatlardan bilgim yok.
    Net ebatlar belirlenmeye başlasın yetkili firmalarla iletişime geçecegim
  • 185/65/r15 Muş şartları için lastik arıyorum
  • Hersene çıkan konu punto için aldım 112,5 tl den 4 tane lassa snoways n11 de çek vardı 185 65 r15

Civic için almayacağım kışın garajda yatacak 18 jant var merette 400 ile 600 tl arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 19 Eylül 2014; 23:07:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 225 45 17 jant , lastik cok pahali ..

Urfada oturuyorum , alsam mi almasam mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konumuz lastik ihtiyacı olan arkadaşlar için açılmıştır. Almak istemeyen kullanıcılar yada almış olanlar neden yorum yaparki anlayamıyorum.

Firmalarla görüşülüp en uygun fiyat veren firma ile anlaşacagız. Ayrıca tüm türkiyeye ücretsiz kargo yapan bir firma olacak
  • 195/55/16 petlas snowmaster 2014 üretimi tanesini 174 tl ye internet üzerinden aldım.
  • Havalar soğumadan fiyatlar yükselmeden kimsenin lastik alacağı yok anlaşıldı.

15.10.2014 tarihine kadar kar lastigi ihtiyacı olan arkadaşlar yazarlarsa ihtiyaç olan ebatlarda firmalarla görüşülecektir.
  • Merhaba Bende 205/55/16 4 adet kışlık lastik alacağım, Ekim sonuna doğru lastikleri almış olmam lazım. Fiyat/Marka oranı güzel bir şeyler çıkarsa neden olmasın.
  • 215-65-16 lassa competus için yardımcı olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 adet 205/55/16 boyutlarında lastik almayı düşünüyorum.
  • 185/65/r15 ağır kış şartları için lastik arıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.