Şimdi Ara

Lisanslı Android Başarsoft İgo'ya Ekstra Harita Yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Play'den lisanslı olarak satın aldım İgo'yu, bir adet yabancı ülke haritası eklemek istiyorum. Bunu yapmak için korsan yüklemelerdeki gibi klasörden maps diye bir şey bulup onun içine atmalıyım değil mi? Bulamadım da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mthan

Google Play'den lisanslı olarak satın aldım İgo'yu, bir adet yabancı ülke haritası eklemek istiyorum. Bunu yapmak için korsan yüklemelerdeki gibi klasörden maps diye bir şey bulup onun içine atmalıyım değil mi? Bulamadım da...

dostum bu sorununcevabını bulabildin mi. igo yu parayla satın aldığım için pişman olacak durumdayım
  • Mthan kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    İstediğiniz ülke haritasını 1 aylığına kiralayabilirsiniz, naviextras Toolbox ile.
    Kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,
    İstediğiniz ülke haritasını 1 aylığına kiralayabilirsiniz, naviextras Toolbox ile.
    Kolay gelsin

Android telefona marketten alınan igo toolbox'a bağlanınca harita alınabiliyor mu?Ya da toolbox telefonu görüyor mu?Marketten alınan yazılımların haritaları toolbox ile mi güncelleniyor?
  • Evet Haklısınız Üstad, doğru. Özür :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu sorunun cevabını bilen varsa lutfen yazsın
  • Yaptığınız şekilde bir uygulama IGO’ya hata verdirip kapanmasına yol açacaktır.

İstediğiniz yabancı ülke için ayrıca o ülkenin haritasını bulunduran bir uygulama indirmeniz gerekecektir.

bu cevabımıda anlamadım varmı anlayan?
  • Anlamsız cevaplar, her ülke için ayrı uygulama. Pazarlama taktiği.

İşte bu gibi sebepler PND cihazları bir anlamda vazgeçilmez yapıyor. Kirala istediğin ülkenin haritasını 1 aylığına, git tatilini yap, işini gör gel !
    Sonra, mobil cihazlar için doğru dürüst destek de yok. Birbirlerine pass ediyorlar konuyu. Bu alanda en iyi desteği Sygic veriyor. Cevap alamadığım sorum olmadı bu güne kadar. iGO (NNG) duvar...

Kolay gelsin.
  • Satın aldığın IGO'nun içine indirdiğin haritayı atmakla, satın almadan sdcard'a kuracağın bir android igo primo versiyonu kullanman arasında fark yok. Ben senin yerinde olsam (gerçekte de bu şekilde kullanıyorum) malum uygulamayı sdcard'a kurup ondan sonra da content/map klasörü içine istediğim haritayı atıp kullanırdım.
  • malum uygulama dediğiniz igo primomu, android markette ne diye aratmak gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philip27 -- 3 Ağustos 2015; 18:47:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.