Şimdi Ara

VİVİOYU SATTIM ARAÇ TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
4
Favori
4.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün kaporayı verdiler pazartesi notere gideceğiz.
    Ama bana yeni araba lazım olacak.
    10.000 TL' ye kadar yakıtta ve masrafta üzmeyen, yeri geldiğinde rahat elden çıkarabileceğim araç tavsiyesi rica ediyorum.
    Link paylaşırsanız sevinirim.

• At Arabasi aylik 30 kg saman yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksi butonu yok.

10 bine renault 19 Europa

• pazarlıksız 8bin liraya okuttunuz sanırım.
    5 ayda üstüne 2bin eklediğinize göre. primiyle beraber bir sonraki araç 14bin lira için mart 2015te olacaktır muhtemelen.
  • 1991 suzuki alto gl 850cc 40hp güzel arabadır

• Kelepir 1.7 dizel astra buldum üstelik tertemiz görünüyor.
    Ama arkadaşlar 300 bin km' yi devirmiş dizel büyük problemlere gebe, yaklaşma diyor.
  • Twingo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek km'li dizel araç alınmaz. Rektefiye her an isteyebilir ve 2,5-3,5 arası masrafı olur. Benzinli olursa en fazla 1,5 tutar.

• Yeni araç alacağına aurise lpg taktir 2 bine olsun bitsin.

• niye sattın niye alıyorsun hani şirket servisi vardı artık araç ihtiyacın kalmamıştı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

niye sattın niye alıyorsun hani şirket servisi vardı artık araç ihtiyacın kalmamıştı?

Hastalık işte
    Bir defa başladı mı devamını getirmeye dürtüyor...
  • Vw GOLF
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Yeni araç alacağına aurise lpg taktir 2 bine olsun bitsin.

Eşim Auris' i bana vermek istemiyor.
  • Ata binmeyi biliyorsaniz at atabilirsiniz.Madem mesafe yakin ve ucuz olsun istiyorsaniz.Hobiniz de olur.

• Peugeot 205 derim. Hatta 1.6 GTi bulamazsan 1.9 GTi. O makinenin keyfini yaşamanı isterim.
  • O Araba bence çok idealdi ondan az yakan bir araç bulmanız zor.Bence fiat bis felan bakın yada az yakması önemli değilse Bir tane Ford taunus alın 2.0 Otomatik Keyifli keyifli kullanırsınız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-1988-model-otomatik-ford-tanus-lpg-li-2.0-gls-179291052/detay
  • JDMSaMSuN kullanıcısına yanıt
    Doğru ama bu işten anlayanlar "Şimdi Subaru' yu sorunsuz kullanıyorsun ama her araba gibi ileride o da sorun çıkaracak parça lazım olacak. O zaman da parça için bi dünya para ödemek zorunda kalacaksın" dediler.
    Bunu da bire bir yaşadım. Bozuk olan selektör kolunu hiçbir elektrikçi tamir etmedi "Parça al" dediler ve o bozuk kol far sinyal kolu halinde set olarak satılıyor ve çıkması yok. Mecbur sıfır alacaktım ve yurtdışından sipariş üzerine 500 liraya getiriyorlar.
    Neyseki minibüscü arkadaş imdadıma yetişti de bu ince işlerle uğraşan usta buldu ve 2 sast uğraşarak tamir etti.
    O usta olmasa muayeneye bile giremeyecektim.
    O yüzden parçası bol ve ucuz olan araba arıyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.