Şimdi Ara

VİVİOYU SATTIM ARAÇ TAVSİYE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
4
Favori
4.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım en uygun seçenek RNi Broadway...
  • Birisi 1993 Mazda 626 - 2.0 LPG li otomatik aracının şehiriçi 25 kuruş yaktığını söyledi.
    Mümkün müdür?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Birisi 1993 Mazda 626 - 2.0 LPG li otomatik aracının şehiriçi 25 kuruş yaktığını söyledi.
    Mümkün müdür?

Viviodan sonra 626cok yakar. 2.0araba s.içi 35 40 krs yakar. 25diyen sallamis.bende 1.6 Stilo vardi s.içi 11litre yakiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mazda ile Rover' i sorunsuzluk bakımından kıyaslarsak?

Biri listenin başında olur diğeri sonunda.

• Km' de 30 kuruş LPG tüketimini kabul edebilirim.
    Dizel konusunda hep aynı yorum geldi: "100 bini geçmiş dizel Enjektör temizliği ister ve çok maliyetlidir..."
    Ama benim için en önemli diğer kriter parça bolluğu ve ucuz olması.
    Bu ikisini karşılayabilen Broadway' den başka alternatif göremedim.
  • quote:

Bugün kaporayı verdiler pazartesi notere gideceğiz.
    Ama bana yeni araba lazım olacak.
    10.000 TL' ye kadar yakıtta ve masrafta üzmeyen, yeri geldiğinde rahat elden çıkarabileceğim araç tavsiyesi rica ediyorum.
    Link paylaşırsanız sevinirim.

Üzerine biraz daha ekleyebilirseniz Renault 19 1.6 Alize tavsiye ederim.

Broadway de güzel arabadır, ama temiz ve bakımlısını zor bulursunuz. Şuan bizde kullanıyoruz ikinci araç olarak.

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerosen -- 19 Eylül 2014; 10:41:09 >
  • Ekspere sordum aynı fiyataBroadway mi Saxo dizel mi diye.
    "Dizel Saxo fiyatına göre elbette daha güzel ama bir sorun çıktığında Saxo' nun tamir maliyeti daha yüksektir, ustasını da bulmak zor.
    Ama Broadway' i yapamayacak usta yoktur üstelik parçası da bol ve ucuz. Broadway alacaksan tek dikkat etmen gereken segmanlar:Arabayı çalıştır biraz km yap. Sonra kaputu aç, motor Conta kapağından buhar çıkıyorsa o arabayı unut gitsin. Başkaca kontrol etmen gereken hayati bir durum yok."
    dedi.
  • quote:

Ekspere sordum aynı fiyataBroadway mi Saxo dizel mi diye.
    "Dizel Saxo fiyatına göre elbette daha güzel ama bir sorun çıktığında Saxo' nun tamir maliyeti daha yüksektir, ustasını da bulmak zor.
    Ama Broadway' i yapamayacak usta yoktur üstelik parçası da bol ve ucuz. Broadway alacaksan tek dikkat etmen gereken segmanlar:Arabayı çalıştır biraz km yap. Sonra kaputu aç, motor Conta kapağından buhar çıkıyorsa o arabayı unut gitsin. Başkaca kontrol etmen gereken hayati bir durum yok."
    dedi.

Broadway sert bir araçtır, debriyajı ağırdır. Karbüratörlü motorun ayarları dikkatli yapılmalı. Parçası bulunuyor piyasada, yağ, filtre, buji değişimini kendiniz yaparsınız zaten. Direksiyonu hidrolik değil. Biz sıfır almıştık 23 senedir kullanıyoruz.

• Palio tek kapi 2002 2003 otomobil ruhsatlı bulabilirsin

• Senin ilacın twingo. Lpg uyumlu ve broadwayden daha rahat bir araba... Uzun yolda 18-20 kuruşu da geçmez yakıtı. Tek kapılı spor bi araba
    bence twingolara da bir bak...

• lynxoc kullanıcısına yanıt
    Link alabilir miyim?
  • Toyota corona lara bak derim. O fiyata alabileceğin en konforlu ve parçası bol bir araçtır

• Twingo
    yada köprü sıkıntısı yoksa palio van
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

Twingo

Köprü sıkıntım yok ama Van model araçların her yıl muayene şartı çekinmeme sebep.
    Bundan başka ekstra külfeti var mı?
  • quote:

quote:

Twingo

Köprü sıkıntım yok ama Van model araçların her yıl muayene şartı çekinmeme sebep.

ticari araç olarak geçtiği için trafik sigortası yüksek olabilir siz en iyisi twingoyu tercih edin.

Sıcak fırsatların sizden sonraki veliahtlarından @ILKERATLIILKER dir onun gazına gelip bende twingo arayışındayım. kendinin ve ailesinin 3 tane twingosu olduğu rivayet ediliyor.

• Onun bir önceki Twingo' sunu görüp beğenmiştim.
    Twingo hastası
  • quote:

quote:

Twingo

2002 2003 yillarinda paliolar otomobil ruhsatli satılmış , muayene 2 yilda bir , vergi düşük ...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.