Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.084
Cevap
10
Favori
128.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim cihaz bu ara youtube videolarini acmiyor..
    Nete bagli hiz testi 10 mb cikiyor.. Videolari buluyor ama acmiyor..
    Guncellemede yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5103 hd ye göre görüntü kalitesi berbat yazılımla düzelirmi bilmiyorum ama tavsiye etmem.
  • ultra2020 U kullanıcısına yanıt
    Humaxlar en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shamshiel -- 22 Aralık 2014; 12:18:42 >
  • bu cihaza wifi dongle takılabiliyormu media playerda kullandığımı tanımadı
  • hm 9504 bozulduktan sonra dt 9103 arkasından dt 5103 kullanmak zorunda kaldım (başka konularda yazmıştım).

Nihayet dcr hm 9505 geldi ve taktılar...

Total olarak bakınca bence digiturkün iq kutuları içinde en iyisi humaxlar...

Tv seyretme keyfim geldi....

Çok şikayet edeni var ama ciddi humaxlardan çok memnunum...
  • True_Sun kullanıcısına yanıt
    Normal kullanıcılara vermeye başladılarmı 9505i?
  • Sanırım evet...

Ancak benim bölgenin servisi değil farklı bir servis geldi değişime.

Ben mh ye diğerlerinden memnuniyetsizliğini çok sık belirttim.
    Belki de "yeter ulen kurtulalım şu beladan" deyip yollamış da olabilirler....
    Size zahmet cihazın ssini yollarmısınız birde nat geo kanalı açıkken hd kanalın görüntüsünü.
  • Forumda resim nasıl paylaşılır bir hatırlatayım eklerim.

Ancak hd yayınlar ocaktan sonra açılacak onu yapamam...

DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]]

Edit: resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 22 Aralık 2014; 1:09:29 >

Teşekkürler düşünüyorum 9103HD den geçsemmi diye karar veremiyorum 9502 de görüntü kalitesini beğenmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Teşekkürler düşünüyorum 9103HD den geçsemmi diye karar veremiyorum 9502 de görüntü kalitesini beğenmemiştim.

portal ı kullanıyorsanız açık ara humax derim.

ben çok fark etmedim ama bazı kullanan arkadaşlar sd de iyi ama hd azıcık da olsa 9103 daha iyi diyorlar...

Ben 9505 de hd kullanmadım henüz ancak 9504 de kullandım ve bence kötü değildi hd de..

Bence menü ve kanal geçiş hızları da açık ara humax da daha iyi...

Bu yazdıklarım kişisel görüştür sizi yanıltmasın sonuçta benden daha tecrübeli bilgili arkadaşlar var forumda...
    Test kullanicisi olmak icin hokkali mail atam saolun cevaplariniz icin.

• Yolladim mail umarim araniza katilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Test kullanicisi olmak icin hokkali mail atam saolun cevaplariniz icin.

Önemi diil hocam...
    Umarım halledersin...
    Mail attim oto cevap gelmesi gerekiyormuydu 2 saat olduda

• Merhaba arkadaşlar,

DT-5103 cihazını kullanıyordum görüntüdeki yatay çizgiler ve de logo,kanallardaki görüntülerdeki kenar yumuşatmalardan görüntü kalitesinden biraz şikayetçiydim. Ara arada cihaz portalda takılma kilitlenme yapıyordu. SD görüntüler ise tam bir faciaydı ki HD görüntüsü genel olarak iyiydi cihazın. 2 gün önce cihaz değişimi talebim üzerine bayi "en son çıkan Humax 9505 i getiriyim abi sana dedi" ve cihaz bugün geldi. İlk izlenimlerime göre;

-Portal kesinlikle uçak gibi diğer hiçbir cihazla kıyaslanamaz bile 2 sn de açılıyor gayet hızlı.
    -Kanal listesinden kanalı seçtikten sonra listeyi kapatmak için çıkış tuşuna basmanıza gerek yok ok tuşuna tekrar bastığınızda kanal listesi kaybolup kanal tam ekran açılıyor.
    -SD görüntü kalitesi kesinlikle 5103 e göre daha iyi.
    -HD görüntü kalitesi 5103 te biraz daha iyi gibi geldi sanki ama göz yanılsaması da olabilir en azından hd görüntülerde 5103 ün yaptığı bulanıklık ve de grafik köşelerindeki kenar yumuşatma sıkıntısı yok. Sonuç olarak HD görüntü kalitesi de çok iyi gayet tatmin edici.
    -Sade menüler ve de kanal listesinin sol kısımda çıkması ise mükemmel. Kanal listesini gezinirken 0 donma ve takılma, hız olarak cihazın geneline baktığımızda zaten daha iyisi imkansız diyebilirim.
    -Kanal geçiş hızlarında dt 5103 e göre 1 sn lik bir fark var. Ama kesinlikle öyle abartan arkadaşların dediği kadar kanal geçişleri ağır vs. değil.
    -Cihaz kibar görüntüsü şık ve ufak.
    -2 adet usb girişi olması avantaj.

Şuanda aklıma gelen ilk izlenimlerim bunlar. Genel olarak baktığımızda yazılımlarla daha da gelişecek bir ürün olan Humax 9505 bence çok başarılı bir ürün olmuş. Kutusundan memnun olmayan arkadaşlara tavsiye ederim. Zamanla diğer izlenimlerimi de buraya ekleyeceğim.

Diğer kullanan arkadaşlara bir sorum var yalnız son sürüm versiyonu nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak-r -- 22 Aralık 2014; 17:05:29 >

• Dostum ben de 5103 kullanıyorum ve arkadaşta gördüm yeni cihazı. Saydığın özelliklere ek olarak kanalları istediğin sıraya göre dizebiliyorsun favori oluşturarak. Bu da bana çok güzel bir özellik gibi geldi. Yalnız ses açma tuşuna bir kez bastığında sesi direk açmıyor. Son Bıraktığın seviyeden Başlıyor. O biraz Saçma ama kesinlikle daha iyi bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

Dostum ben de 5103 kullanıyorum ve arkadaşta gördüm yeni cihazı. Saydığın özelliklere ek olarak kanalları istediğin sıraya göre dizebiliyorsun favori oluşturarak. Bu da bana çok güzel bir özellik gibi geldi. Yalnız ses açma tuşuna bir kez bastığında sesi direk açmıyor. Son Bıraktığın seviyeden Başlıyor. O biraz Saçma ama kesinlikle daha iyi bir cihaz.

Kesinlikle çok daha iyi bir cihaz katılıyorum. İyiki de değişim talep etmişim diyorum. Şuanda içim rahat detaylı inceleyemediğimden dediğiniz kanal olayına da henüz dikkat edemedim. Aceleyle kurdular işe geri dönmek zorunda kaldım evden çıkıp :) Bu arada sabit konu bu herhalde cihazı kullanan arkadaşların öneri ve de ayarlar ile ilgili paylaşım bildirimlerini de bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak-r -- 22 Aralık 2014; 18:18:41 >
  • Cihazımı koltuğumun altına alıp servise gitsem ücretsiz 9505 ile değiştirirler mi acaba :)

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    Alırlar mh ile gorus ama cok istiyorsan birkere kıy 25 tl ye.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.