Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
10
Favori
128.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok hocam adam arayip ayni seyi tekrarliyo unutuyo sanirim benim olayi o yuzden aradginda hd kutu degisimi yapacagiz diyo elindeki 9502 ve diger modelleri sayiyo.. Durumu anlattigmda hicbiyerde yok 9505 diyo..merkeze bildircekmis...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Goruntu kalitesi nasil hocam bende 9103 hd varda goruntu kalitesini cok beğeniyorum humax 9502 berbatti sonradan kafayi sıyırdı gerci.

Hangi kutu 9505mi hocam

HU

• halilka kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bir video atarsaniz sevinirim acaba bendemi test kullanici olsam her cihaz ciktiginda değişimmi olacak oda merak konusu.

• quote:

Evet hocam bir video atarsaniz sevinirim acaba bendemi test kullanici olsam her cihaz ciktiginda değişimmi olacak oda merak konusu.

Hocam sadece.bu kutu icin test kullanicisi olyosunuz bir kere dagisiyor kutu led tv almadim ama tuplude guzel goruntu

Teşekkürler 9103 bozuluna kadar devam ediim humax 9502 nin goruntu kalitesini beğenmedim.

• BonezCrusher kullanıcısına yanıt
    Hd cihazlara yeni logo yaptım sizce nasıl olmuş lanal logolu yaptım resim ekliyorum.
     DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]]
    Eline sağlık şunu digi ye mail at veyada faxla hocam böyle birşey yapsınlar yada daha farklı birşey o saçma tasarım değişsin yeterki.
  • quote:

Eline sağlık şunu digi ye mail at veyada faxla hocam böyle birşey yapsınlar yada daha farklı birşey o saçma tasarım değişsin yeterki.

Hocam paintle cizmis onu digi sanki mavi mavi bide ya hocam faks adresi ne acaba biliyomusun renk ne olabilir hocam sizce..

Kırmızı olabilir sagemcom un renklerinde olabilir veya daha farklı onuda onlar bulsun biz örnek olarak gösterdik yeterki çeki düzen versinler.
  • Hala gelmedi arayanda yok..

• Goruntu netlesti kumlanma gitti..

• quote:

Hocam arge ye ilettim geri donus yaparlar heralde..

Ben mail atmistim ilgili yere yonlendirildi diye anca mail geldi.

• quote:

Ben mail atmistim ilgili yere yonlendirildi diye anca mail geldi.

Cok agir calisiyolar galba

• Bizimkinden haber yok su arge ye nasil ulasabiliriz.. Bende bi mail atayimda cozsun isi yoksa cozemeyecek bayi...aramayida biraktilar..

• Slm ben 1 ay kadar sd turksat dan eutelsat hd gectimiştim servisin elinde dt-5103hd vardı onu takmışlardı. ilgili yere attığım mail sonucu bugün Dt-9505 hd değiştirdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LgDigi

Slm ben 1 ay kadar sd turksat dan eutelsat hd gectimiştim servisin elinde dt-5103hd vardı onu takmışlardı. ilgili yere attığım mail sonucu bugün Dt-9505 hd değiştirdim...

Hocam size mail adresi verildimi acaba cihazdaki sorunlari paylasmak icin...

• yok verilmedi bayram öncesi servisden aradılar merkez cihaz değişikliği icin kayıt acmış diye ama ellerinde dt-5103 vardı istemem dedim kapatmışlardı.bugün servisi aradım bana cihaz gelcekti geldimi dedim geldi dediler getirin eskiyi değiştirelim dediler götürdüm değiştirdiler.
  • arkadaşlar bu yeni kutuda acaba dolby digital ses HDMİ üzerinden aktarılabiliyor mu?

Kolaylıklar selamlar
  • Bende DT5103 kullanıyorum şu ufak olan receiverdan ama hiç memnun değilim acaba bu yeni cihazla fark nasıl olur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.