Şimdi Ara

Castle knight 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu marka cihazi kullanan bilen arkadaslar varmi benim dinleme sansim yok tecrube eden arkadaslardan yardim lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kullandim bilgi vermeye calisayim; oldukca buyuk bir bookshelf, govdeli caliyor. Alt frekans performansi baya baya tatminkar floorstand gibi neredeyse. sahnesi fena degil ama cok cok iyi de degil. iscilik ve gercek agac kabin super.. 90db ve 8ohm. kisik ses performansi benim oldukca hosuma gitmisti sesi kistiginiz halde detay verebilen bir hoparlor.

• quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Ben kullandim bilgi vermeye calisayim; oldukca buyuk bir bookshelf, govdeli caliyor. Alt frekans performansi baya baya tatminkar floorstand gibi neredeyse. sahnesi fena degil ama cok cok iyi de degil. iscilik ve gercek agac kabin super.. 90db ve 8ohm. kisik ses performansi benim oldukca hosuma gitmisti sesi kistiginiz halde detay verebilen bir hoparlor.

Surround olarak kullanmayi dusunuyorum sizce uygunmu

• Heco victa 302 ile bu cuhazi kiyaslarsak hangisi onde olur

• Tabii ki knight2 daha iyi bir hoparlor. Surround icin knight1 dusunulebilir knight2 cok buyuk bir hoparlor surround icin.

• Alper hocam surround olarak paradigm adp 350 onerildi bipolar yapida ama ben muziktede kullanmak icin castle yi istemistim bipolar yapi sanirim muzik icin pek uygun degil.sizin gorusleriniz nasildir paradigm konusunda

• Evet pek uygun olmaz müzik için bipolar hoparlör.. Arada sırada arkalardan çeker stereo'da kullanırım diyorsanız castle daha mantıklı olur.
  • quote:

Evet pek uygun olmaz müzik için bipolar hoparlör.. Arada sırada arkalardan çeker stereo'da kullanırım diyorsanız castle daha mantıklı olur.

Evet bencede hk 3490 var ona baglarim hem sekil olarakta daha iyi

• quote:

Evet pek uygun olmaz müzik için bipolar hoparlör.. Arada sırada arkalardan çeker stereo'da kullanırım diyorsanız castle daha mantıklı olur.

Dun itibariyle castle aldim. Sunu sorayim ustad pioneer lx 71 de arkalari large ayarlarsam sorun olurmu henuz baglamadim

• Sorun olmaz ama bence oto kalibrasyon yapın lx71 karar versin Large mı Small mı..
  • Ben avr ile bookshelf veya standmount kullanacak olsam Large seçeneğini kullanırdım sanki. Yine de siz bir oto kalibrasyon yapın bakalım.
  • Evet sanirim en mantiklisi o. Cihaz tahminimden cok daha buyukmus

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.