Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına - Pro Evolution Soccer 2015 (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
7.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I AM MONGOL

Usta ülkeye milyonlarca kürt arap girdi her an bombalar patlamaya hazir can güvenliğiniz yok azinlik durumuna dusuyoruz sen neyin derdindesin

Sen mesaji cepheden mi yazdin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdulaziztarlaci

ben hem pesi hemde fifayı ust duzey oynuyorum.az once kuzenle yine oynadık demo fifa 15i.3 dklık macta 5-6 gol oluo demekki 10 dklık mac olsa 15-20 gol olacak.fifa hızı biraz fazla abartmıs.pes 13e benzemiş.pes 15 ise fifa 14 un biraz ustunde hız olarak.2 oyun bu sene kimlik degiştirmiş gibi.sanırım bu sene pese donus yapcam

O zaman benim görüşüme katılıyorsun.Pes 2013 oynayanlar fifa 15'e daha kolay alışacaklar demektir :) Arkadaşlar pes 2013'ü kendi aralarında offline modda hızı +2 yaparak oynadıktan sonra anladım ki bu hız olayı kişiden kişiye değişiyor :)

Ayrıca fifa da genelde demo ile full sürüm arasında çok fark olur.Full sürümü çıkınca denemeni öneririm.
  • alıntı:

Orijinalden alıntı: abdulaziztarlaci

ben hem pesi hemde fifayı ust duzey oynuyorum.az once kuzenle yine oynadık demo fifa 15i.3 dklık macta 5-6 gol oluo demekki 10 dklık mac olsa 15-20 gol olacak.fifa hızı biraz fazla abartmıs.pes 13e benzemiş.pes 15 ise fifa 14 un biraz ustunde hız olarak.2 oyun bu sene kimlik degiştirmiş gibi.sanırım bu sene pese donus yapcam

O zaman benim görüşüme katılıyorsun.Pes 2013 oynayanlar fifa 15'e daha kolay alışacaklar demektir :) Arkadaşlar pes 2013'ü kendi aralarında offline modda hızı +2 yaparak oynadıktan sonra anladım ki bu hız olayı kişiden kişiye değişiyor :)

Ayrıca fifa da genelde demo ile full sürüm arasında çok fark olur.Full sürümü çıkınca denemeni öneririm.
    Ben zaten 2010 dan beri fifanında her serisini oynadım.hangisi iyi olursa oynuyorum.becereniyorum diyenler oyuncu deil işin kolayına kacıyorlar.ben hangisinden zevk alırsam onu oynarım.bu sene 2 demoyuda oynadım ve pesten aldıgım zevk anlatılmaz.ilk defa bukadar iyi futbol oyunu oynadım ps3 u aldıgımdan beri.fifacı kuzenimle oynadım 2 demoyuda ust uste.oda bu sene pes cok profesyonel olmus dedi.tam surume bakmak lazım orasıda bi gercek ama bu sene heralde pes 1 adım onde

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• PS3 tr store da demoyu bulamıyorum.oynayanlar nerden indirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevell

PS3 tr store da demoyu bulamıyorum.oynayanlar nerden indirdi

TR PSN'e 23 Eylül'de çıkacak.

ama istersen Hong Kong PSN'e kaydolup indirebilirsin. oradan indirdi herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephalay

quote:

Orijinalden alıntı: I AM MONGOL

Usta ülkeye milyonlarca kürt arap girdi her an bombalar patlamaya hazir can güvenliğiniz yok azinlik durumuna dusuyoruz sen neyin derdindesin

Sen mesaji cepheden mi yazdin?

Eylemden yazdım.

• 2015 i beğendim tercihim bu sene pes 2015 olacak, 2013 ün sonu geldi sanırım. :) yalnız fifa da güzel olmuş (diğer grup serinledi)

• Fifada , Peste bu sene güzel fakat fifa bir tık önde.

• pöç
  • Pesin hep tek rakamla bitenleri güzel oluyor zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: tnevell

PS3 tr store da demoyu bulamıyorum.oynayanlar nerden indirdi

TR PSN'e 23 Eylül'de çıkacak.

ama istersen Hong Kong PSN'e kaydolup indirebilirsin. oradan indirdi herkes.

Teşekkürler dostum

• modellemeleri fifa kadar başarılı bulmadım, amna oynanabilirlikte 2014 e çok yol almış gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

Fifada , Peste bu sene güzel fakat fifa bir tık önde.

bir tık mı? "bir tık" için sadece lisans farkını kapatmaz.
  • Oyun güzel olmuş ancak hala top fiziğinin gerçeklikten oldukça uzak olduğu çok belli. Hala bir yapaylık var oyunda, bu hem animasyon seriliğinde olsun hem top fiziğinde olsun kendini belli ediyor. Geliştirmişler ancak hala yol alması gerekiyor oyunun. Bu arada çimler rezalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

Oyun güzel olmuş ancak hala top fiziğinin gerçeklikten oldukça uzak olduğu çok belli. Hala bir yapaylık var oyunda, bu hem animasyon seriliğinde olsun hem top fiziğinde olsun kendini belli ediyor. Geliştirmişler ancak hala yol alması gerekiyor oyunun. Bu arada çimler rezalet.

Senin yorumu okuyunca fifa konusundayim sandim bi an :) pese bunlari soyluyosan fifayi deneyince kosarak uzaklasirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyunda Türkçe dil yokmu neden Türkçe oynamadınız oyunu

demoda yok
  • PS2 'de ki Bile Bundan 10 Kat Güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

Oyun güzel olmuş ancak hala top fiziğinin gerçeklikten oldukça uzak olduğu çok belli. Hala bir yapaylık var oyunda, bu hem animasyon seriliğinde olsun hem top fiziğinde olsun kendini belli ediyor. Geliştirmişler ancak hala yol alması gerekiyor oyunun. Bu arada çimler rezalet.

Senin yorumu okuyunca fifa konusundayim sandim bi an :) pese bunlari soyluyosan fifayi deneyince kosarak uzaklasirsin

Bunlar benim düşüncelerim siz farklı düşünebilirsiniz.

FIFA 'da herhangi ciddi bir eksiklik olduğunu düşünmüyorum bu derecede. Oynanış olarak adamlar belli bir kalıp oturttular her sene üzerine koydukça koyuyorlar. PES serisinde daha temeller oturmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahayri -- 21 Eylül 2014; 4:37:25 >

• Yıllardır Pes oynardım fakat bu sene Fifa tam manasıyla oyun olmuş kabul etmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GordonFreeman- -- 21 Eylül 2014; 5:05:58 >
  • Ne kötü oyun ya. İki pas yapıp oyun kuramadınız.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.