Şimdi Ara

Swiftkey iOS için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Swiftkey iOS için indirmeye sunuldu

iOS 8 güncellemesi ile birlikte üçüncü taraf klavye uygulamaları da birer birer mağazada yerini almaya başladı. Bunlardan birisi Swiftkey.

Android tarafının en beğenilen klavye uygulaması olarak görülen Swiftkey, gelişmiş yapay zekaya sahip tahmin ve otomatik düzeltme özelliğini iOS'a da sunuyor. Bulut ve sosyal ağlarınıza bağlanarak klavyenin sizin hakkınızda daha fazla öğrenmesini de sağlayabiliyorsunuz. 

Sürekli öğrenen yapısı sayesinde daha az yazım hatası yapmanızı sağlayan uygulama Flow özelliğini ise sadece iPhone için sunuyor. Ancak diğer uygulamalar ve iOS 8'de olduğu gibi ne yazık ki Türkçe dil desteği mevcut değil. 

https://itunes.apple.com/app/swiftkey-keyboard/id911813648 

• Cihaza 3000 tl ver flow yok turkce destegi yok ne ise yarayacak peki 3.taraf klavye uygulamasi .. İphone un hic bitmeyen hayal kirikliklari..

Androidin gozunu seveyim engin bir deniz gibi neresinde yüzersen yüz..Bi koyunu begenmezsen başka bir koya yelken aç..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipad air yükledim HTC One m8 Kadar stabil değil . İos klavyesi yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bir başlık açılarak swiftkey 1 milyon kez indirildi haberini bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz appleditorler.

• Apple, ios 8 ile birlikte at gözlüklerini yavaş çıkarmaya başladı belki seve seve belki seve seve ama bunun bir önemi yok artık ios 9 be 10'da daha fazla özelleştirme bekliyoruz. Insanları tek tipe zorlamanın hiç bir anlamı yok

• bu programı beğenmedim, Türkçe dil desteği olursa belki..
  • Keşke iOS 8'imiz olsa
  • Bu klavyenin Apple'ın kendi klavyesinden ne üstün tarafı var anlayamadım. Türkçe karakter olmaması da bir yana ama ne kazandırıyor çözemedim.
  • swiftkey'e mail attım..türkçe dil desteği ile ilgili..bana birkaç dil ile ilgili çalışmaları daha olduğunu ancak türkçe için kesin bir tarih veremediklerini söyledi..yani bir süre daha bekleyeceğiz sanırım..
  • ios in klavyesi yeterince iyi yuklemenin bi mantığı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.