Şimdi Ara

PS4 Elime Geçince Kampanyası Devam Ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Her oyuncu almak istediği konsolla ilgili düşüncelere dalmıştır. Konsol ilk elime geçtiğinde napardım diye düşünmüştür. Peki bu düşüncelerinizi yaratıcılığınızla birleştirmek ister misiniz? Sony Türkiye size bu fırsatı veriyor

PS4 senin eline geçince ne olur? #PS4ElimeGeçince hashtagiyle en ilgi çekici Caps'li tweeti yaz, jüriyi etkile, Playstation 4’ü kazanan sen ol! Sony'nin yeni nesil konsolunu kazanmak için hayal gücünüzü zorlama zamanı.

PS4 Elime Geçince kampanyasına http://buradan katılabilirsiniz.

• bırakın bu işleri eline geçince ne yapıcan diye konu açıyorlar kazanan kişi lansmanı okuyor müziyi izliyor saçma saçma bir şey boşa katılmaya gerek yok

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şike dönüyor,playstation türkiye distribütörü yakınlarına veriyor diye okumuştum yorumlarda.Vel hasıl onlarca güzel caps arasından en saçma olanının kazanması da bunu destekliyor.

• 1 tane ps4 verecekler diye 50 tane ps4 parası kadar reklam parası harcıyorlar..Bari 10 tane ps4 verin bu nedir ?

• Geçen ki kampanyada kazananı gördük... Aman kalsın. Bari siz reklamlarını yapmayın sayın BSC.

Herhangi bir firmanın yöneticisini yada herhangi bir bölgeye ait bir temsilcisini özleyeceğimi 40 yıl düşünsem aklıma getiremezdim.

Özgür Kirazcı'yı kendi çapımda anıyor ve özlüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 18 Eylül 2014; 13:47:49 >
  • Şu kadar başarılı bi reklam çalışması görmedim arkadaş. Adamlar hepi topu 1(bir) adet konsol verecek ve bir aydır sırf bu kampanyayla gündemde kalmaya devam ediyorlar.1 ya 1 1 1

• Versinlerde bi akrabalarına kurtulalım artık

• İşe yarayacağını sanmıyorum ama yolladım

Capsler konuyla alakalı olacak heralde ? Cümle şu şekil olacak yani '' Ps4 elime geçinde + caps. '' Ben bu tarz yaptım ama konudan bağımsız capsler de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 18 Eylül 2014; 14:11:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: estefanik1

Şu kadar başarılı bi reklam çalışması görmedim arkadaş. Adamlar hepi topu 1(bir) adet konsol verecek ve bir aydır sırf bu kampanyayla gündemde kalmaya devam ediyorlar.1 ya 1 1 1

şuan bunu konuştumuza göre adamlar reklamlarını yapıyorlar

• Duruyor kenarda öyle haftada bir açıp bakıyoruz.

• boş boş boşol

• kampanyanın adını "Mustafa Yiğit elime geçince" olarak değiştirsinler katılalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

Geçen ki kampanyada kazananı gördük... Aman kalsın. Bari siz reklamlarını yapmayın sayın BSC.<br> <br> Herhangi bir firmanın yöneticisini yada herhangi bir bölgeye ait bir temsilcisini özleyeceğimi 40 yıl düşünsem aklıma getiremezdim. <br> <br> Özgür Kirazcı'yı kendi çapımda anıyor ve özlüyorum.

Reklamını yapmıyorlar reklamını alıyorlar..Ha almayıpta reklam değeri gördükleri için yapıyorlarsa vay enayiler diyorum

• konsol almak mesele değil ki zaten mesele oyunlarını almak ayda 1 oyun oynicak değilsiniz herhalde ps4 u olanlar en az 3 oyun alsa aylık 300 tl 500 tl arası türkiyede konsol oyunları ve fiyatları böyle olduğu sürece zor ya ps4 almak bizim türkiyede anca torrent korsan oda malesef vergilerden dolayı :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.