Şimdi Ara

botech piko 300 türksat 4a geçişi nasıl oluyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar..botech piko 300 modeli receiver türksat 4a geçişini yapamadım.lütfen yardımcı olurmusunuz?

• karizma41 K kullanıcısına yanıt
    bende piko100'ü 4 a geçiremedim. cihaza kayıtlı 4A uydusu yok var olan 3A ayarlarını 4A ile değiştiremiyorum çünkü frekans aralığı tutmuyor
  • Yardımcı olabilecek yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALINTI MESAJ

gerçekten mantık o kadar basit ki

en basit anlatım ile standart %99 uydu özellikli cihazlarda ayarlama standarttır sadece bir kaç tabir veyahut ifade değişikliği vardır.

mantık şu eskiye ait tüm kanlları silin,

manule kanal aramaya gelin frekans değerlerine aşağıdaki değerler girip

Frekans: 11844
    V (Dikey yada vertical de yazabilir )
    Sybol oranı : 2222 ( daha fazla hane var ise ön kısma 0 ekleyiniz)

aynı kısımda

Şebeke arama/network arama/nit arama seçeneğini açıp konuma getirilip arama başlatılacak.

bu kadar basit..

eğer kolayınıza gelirse bu frekansı TP (Transponder) listesine ekleyip eklediğiniz tp yi seçip şebeke/ağ/network arama seçeneğini açıpda taratabilirsiniz.

mevcut Uydu ayarlarınızdaki Turksat 2A/3A değerlerini değiştirmenize hiç gerek yoktur.
    Bende 3A yazıyor yada 2A yazıyor 4A yı nasıl eklerim gibi durumlara hiç gerek yoktur.

isim aynı kalacak, yapılacak tek işlem sadece yukarıda verdiğim frekans değerleri girilecektir.

• Malesef o sekilde olmuyor iste bende yapamiyorum.lnb frekansi 11300oluyor maksimum

• arkadaşlar arama tipini kör aramaya getirin bütün kanalları buluyor
  • arkadaşlar bende botech piko 300 HD var. TRT Spor HD geldi ama ben nasıl ekleyeceğim kanalı ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.