Şimdi Ara

Bu sezon tutmaz dediğiniz diziler neler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sezon başlamış olan ( Yaz ayları da dahil ) ve yeni başlayacak olan dizilerden tutmaz reytinge yenik düşer dediğiniz diziler var mi ? Bu arada bu sezon ki diziler hakkındaki görüşleriniz neler ? Kalite biraz olsun artıyor mu yoksa olduğumuz yerde sayıyor muyuz ?

• Oldugumuz yerde sayiyoruz kaçak gelinler,kiraz mevsimi türü diziler oldukçada daha çok yerimizde sayariz.
  • Kurt Seyit ve Şura.

Bu sezon hatta sezon ortası final yapar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cardiff

Oldugumuz yerde sayiyoruz kaçak gelinler,kiraz mevsimi türü diziler oldukçada daha çok yerimizde sayariz.

Kacak gelinler yine iyi,kiraz mevsimine gore

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

Oldugumuz yerde sayiyoruz kaçak gelinler,kiraz mevsimi türü diziler oldukçada daha çok yerimizde sayariz.

Kiraz mevsimini yedirmem kimseye
    Bence cok güzel bir dizi cumartesi günü 5 tane dişli dizi olmasına rağmen 1. Oluyor yani birkac sezon daha devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

Kurt Seyit ve Şura.

Bu sezon hatta sezon ortası final yapar bence.

Genel görüş bu yönde ama son iki bölümü beni tatmin etti.Zaten fahriye evcen için bile izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

Kiraz mevsimini yedirmem kimseye
    Bence cok güzel bir dizi cumartesi günü 5 tane dişli dizi olmasına rağmen 1. Oluyor yani birkac sezon daha devam eder.

Ne kadar sürerse sürsün izlemiyorum ki zaten
    Hocam kaçak gibi bi dizi varken yapmayın

• Hayat Yolunda tutmayacak sanırım halbuki güzel dizi ya
  • doktorların benzeri olan bir dizi daha vardı.adını hatırlayamadım.ısrarla doktor dizisini deniyorlar sebebini anlamadım .d
  • Ah Neriman tutmaz.
  • urfalıyam ezelden
  • kaçak dizisi güzel tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

doktorların benzeri olan bir dizi daha vardı.adını hatırlayamadım.ısrarla doktor dizisini deniyorlar sebebini anlamadım .d

Hocam doktorlar tarzı deneyenler bi süre sonra doktorluğu unutup gidiyor oysaki doktorlar da öyle değildi her bölüm acayip acayip vakalar geliyordu manyak manyak durumlar oluyordu , betonun içine oturan mı dersin böbrek naklinde böbreği yere düşüren mi dersin içine füze kaçan asker falan ne ararsan vardı:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRCTYLN -- 15 Ekim 2014; 22:12:42 >
  • Ah neriman patlar. Şafak sezerin dizisi ne yazık ki izlenecek gibi. Millet bayılıyor o gıcık herife.
    Dizilerimiz gayet dandik. Ben komedi dizisi göremiyorum bu aralar. Kardeş payı iyi ama lm'nin yerini tutamıyor maalesef.

• Dizinin tutup tutmaması mühim değil.Mühim olan iyi dizi yapmaktır.Reyting izleyici için değil reklam veren içindir.İzleyici tutan diziyi değil , iyi diziyi izlemelidir.
  • Beyaz karanfil-ATV
    Emanet-Fox
    Kertenkele-ATV
    Urfalıyam ezelden-kanal d
    Aşktan kaçılmaz-star
    Üç arkadaş-ATV
    Hayat yolunda-kanal d

• Flash, Constantine tarzı şeyler
  • LM'yi özledim

• Hayat yolunda ne alemde acaba reytingleri
  • Onu bunu bilmem ama şu arka sokaklar biter inşallah.daha izlemeye devam edenler var şu diziyi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.