Şimdi Ara

ASUS 27' VS278H Alına Bilir bi monitörmü? (Alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUS 27" VS278H Monitör ü almayı düşünüyorum hem ps4 hemde pcde kullanıcam kullanan varmı aranızda başka bir model önerirmisiniz 27 içn olarak fiyat uçuk olmazsa iyi olur aşahısı olursa ve eş değerse bu monitör e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreathinGg -- 8 Kasım 2014; 13:30:07 >

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanıyorum
  • Ben de ps4 almayı planlıyorum. Hem ps hem de pc de kullanmak için araştırırken gözüme çarpan bir model. Takip

• monitörüde ps4 üde aldım :D şayet ekran gerçekten güzel düşündüğümden biraz büyük geldi :D pc'de yakından kullanıcam diyorsanız kesinlikle gözlerinizden vaz geçmişsinizdir. ama ps4 de olay çok farklı kalite olarak gayet güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim ben gayet memnunum almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreathinGg

monitörüde ps4 üde aldım :D şayet ekran gerçekten güzel düşündüğümden biraz büyük geldi :D pc'de yakından kullanıcam diyorsanız kesinlikle gözlerinizden vaz geçmişsinizdir. ama ps4 de olay çok farklı kalite olarak gayet güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim ben gayet memnunum almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim :D

Teşekkürler

• Rahatlikla alabilirsin guzel bir monitor asus vs278

• quote:

monitörüde ps4 üde aldım :D şayet ekran gerçekten güzel düşündüğümden biraz büyük geldi :D pc'de yakından kullanıcam diyorsanız kesinlikle gözlerinizden vaz geçmişsinizdir. ama ps4 de olay çok farklı kalite olarak gayet güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim ben gayet memnunum almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim :D

Eyvallah hocam. Peki parlaklık ve renkler ne durumda. Özellikle PS4 ile kullanırken önemli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErayG-TR

quote:

Eyvallah hocam. Peki parlaklık ve renkler ne durumda. Özellikle PS4 ile kullanırken önemli :)

Vallaha pcde cok parlak gosteriyor ps4 de baya guzel renkler baya canli yakindan oynarken max 10 dk oynaya bildim en az bi 2m uzaktan oynamakta fayda var geneline bakarsak Cihaz fena

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BreathinGg kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler :)
  • Arkadaşlar Bu monitörün input lag durumu nedir test eden oldumu
  • Ben bişi göremedim input lag adına aldım kullanıyorum çokta memlunum.
  • quote:

Ben bişi göremedim input lag adına aldım kullanıyorum çokta memlunum.

Teşekkürler Bilgi için..
  • Arkadaşlar ben de bu monitörü almayı planlıyorum bir iki ay içinde. Merak ettiğim birkaç nokta var:

1. Hoparlör performansı nasıldır? Ses oyun ve film için tatmin edici seviyede mi?

2. PS4 için izleme mesafesi ne olmalıdır?

3. Kullanım esnasında herhangi rahatsız edici bir detayla karşılaşan var mı?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resist1

Arkadaşlar ben de bu monitörü almayı planlıyorum bir iki ay içinde. Merak ettiğim birkaç nokta var:

1. Hoparlör performansı nasıldır? Ses oyun ve film için tatmin edici seviyede mi?

2. PS4 için izleme mesafesi ne olmalıdır?

3. Kullanım esnasında herhangi rahatsız edici bir detayla karşılaşan var mı?

teşekkürler.

Hocam size söyle yanıt vereyim.

1. Hoparlör performansı oyunlar için iyi gibi filmde hiç denemedim çok tatmin edici değil ama güzel.

2. İzleme mesafesi 2 / 2.30 metre ola bilir gözü baya yoruyo daha yakın olursan.

3. Hayır kullanım esnasında hiç bir rahatsız edici detaya rastlamadım.

Tavsiye ederim ekranı baya araştırarak aldım ben gayet memlunum hiç oyunlarda bir sıkıntıya rastlamadım.

• BreathinGg kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
  • nasıl memnunmusun fiyatını hakediyor mu? hangi ekran kartıyla kullanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

nasıl memnunmusun fiyatını hakediyor mu? hangi ekran kartıyla kullanıyorsun

Hocam memlunum fiyatını hakkediyor pc de pek fazla kullanmıyorum ama Amd radeon 6780 ekran kartıyla kullanıyorum normalde sürekli ps4 kullanıyorum gayet güzel fiyat performans açısından baya iyi.
  • Merhaba arkadaşlar. Monitörü bugün aldım. VGA dıuşında hiçbir çıkıştan görüntü vermiyor. Kablodan olabileceğini düşünüp eski monitörümü bağladım ondan görüntü alıyorum

HDMI tv den denedim o da görüntü veriyor aynı kablodan

Ama monitör vga dışında görüntü vermiyor.

BIOS ile falan alakalı olabilirmi saçma belki ama.

Kullananlar yardım ederse sevinirim

BOARD H97M-D3H
  • Hocam belk cikislarda sorun vardir. Belkide ekranin power tusunun yaninda giris degistirme yeri var hdmı 1 hdmı 2 ye getirmen gerekiyor belki onu yapmiyorsundur sayet yapiyorsan aldigin yere gotur derim dehisim iste.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.