Şimdi Ara

Öğrenciye Araba önerisi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araba konusunda çok bilgili değilim, ilk defa alıcam öğrenciyim 10 -13 bin lira arası 3 kapılı araba almayı düşünüyorum.Araştırdığım modeller arasında başka önerebilceğiniz genç üniversite öğrencisine gidebilicek çok yakmayan bu tarz birazda spor olabicek araba varmı? Ortalama 150 170 binlerde araştırdığım arabalar, Baktığım modeller
    Opel > Corsa > 1.3 CDTI > Sport
    Peugeot > 206 > 1.4 HDi > Sporty
    Ford > Fiesta > 1.4 TDCi > Comfort
    Peugeot > 206 > 1.4 HDi > X-Line
    Opel > Corsa > 1.2 > Club

• Bunlara ek olarak HB 306'ları da incelemeni öneririm.
  • Ticari arac ogrenciye gelmez, ugrasir durursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Ticari arac ogrenciye gelmez, ugrasir durursun.

Fiestada onu gördüm bazıları ticari geçiyo bazıları binek geçiyo diyo ama hepsi vandan koltuk eklendiği için ticari oluyo sanırım , peugeot da öyle bir durum yoktur dimi 206lar binek olarak geçiyo bende tam bilmediğim için soruyorum. Biriyle konuştum pazartesi bakmaya gidicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBrain -- 20 Eylül 2014; 9:59:21 >
  • 10 bin liram olsa tek bakacagim araba ford ka olurdu

• hocam ford ka ya da baktım ama 206 daha hoşuma gitti eğer temizse 206 almayı düşünüyorum. 13bin liraya 170 bin km de 1 tane buldum işte kısmetse pazartesi bakıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBrain

hocam ford ka ya da baktım ama 206 daha hoşuma gitti eğer temizse 206 almayı düşünüyorum. 13bin liraya 170 bin km de 1 tane buldum işte kısmetse pazartesi bakıcam.

Yol tutus surus dinamikleri gibi sartlarin yoksa 206 da bakabilirsin tabi

• TheBrain kullanıcısına yanıt
    Bana göre öğrenci arabası ekonomik olmalı. İkinci el alınacaksa en önemli kriter bakım ücretleri ve parça fiyatları olmalı. Lütfen bunu göz önünde bulundur.
  • Parcasi ucuz olani tercih et (clio,palio vb)

• türkiyede işi gücü olan adamlar bile otomobil alırken kara kara düşünüyor kardeş bence öğrenci halinle sen hiç girme bu işe.10 bin liralık arabadan hayır gelmez başına bela alırsın her hafta sanayide cüzdanı boşaltırlar.genç adamsın gir bi işe biraz daha para biriktir eli yüzü düzgün bi araç al.veya motor al bu paraya başka tercihe girme.
  • Hocam o fiyat aralığında baktığınız tüm araçlar vandan çevrilme kamyonettir , corsa 1.2 club hariç.Bakacağınız 206 da öyledir muhtemelen.

Fena değil gibihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-teertemiz-gercekten-yok-boylesi-178738525/detay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.