Şimdi Ara

TTnet port sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Port sorunuyla karşılaşıp çözen oldumu acaba?İzlediği yolu anlatırsa çok sevinirim. Pazartesiden beri port sorunu yaşıyorum ttneti aradığımda her teknik destek elemanı farklı şey söylüyor . Alt komşumuz ilk bağlattıklarında aşşadaki ttnet kutusundaki kabloyu yeniletmişler elektrikçiye böylece çözmüşler sorunu fakat onlarda port sorunu mu yaşanmış bilmiyoruz . Bir fikri olan rmı? Bugün gün içinde ekip gelip bakmış bize ulaşmadılar sanırım aşşadaki kutuyu kontrol etmişler hata yok demişler fakat hala internete bağlanamıyorum .

• en kolay çözümü bağlı olduğun ilçe santralini arayıp kontrol için rica etmek.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Santral derken nereyi aramam gerektiğini anlamadım . Denizliye öğrenci olarak geldim o yüzden biraz daha acıklayıcı söylemen gerek .
  • dostum santralin ne açıklaması olur daha fazla, hangi ilçedeysen yaz google a sonuna telekom santral ekle çıkar heralde numarası. bağlı oldugun portlar o santralde.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    İl müdürlüğü cıkıyor sanırım santralde orası . Teşekkürler
  • danger70 kullanıcısına yanıt
    denizli küçük bir yer olduğu için öyledir belki istanbulda durum farklı, il müdürlüğüyse işin biraz zor normalde dilekçe falan isterler çünkü kolay gelsin.
  • duzeltmezlerse git iptal ettir yeni actir en temizi odur.
  • Wingsaber kullanıcısına yanıt
    1. iptal ettirme şansım varmı modem aldım cünkü ? 2. yeni üyeliği yine ttnetten alsam bu sorunla karşılaşma durumum tekrarlanmaz mı bence öyle bi ihtimal var
  • Santral numaralarını Google'da bulmak zor. Ayrıca hangi santrale bağlı olduğunu da bilemezsin haliyle. Yapacağın en güzel şey Türk Telekom müdürlüğüne gitmek, herhangi birine. Onlar seni yönlendirir zaten. Ttnet ofisi ya da müşteri hizmetleri ile uğraşma.
  • bak simdi modem aldiysan onun parasini alirlar modemi aldigin icin. fakat mesela ben suan gittim ttnete benm bolgemde vdsl icin poprt sorunu var dedi bu bolgeye adsl satiyorlar suan bende adsl aldim. sozlesme yapmadim. 2 3 hafta sonra gelirsin duzelirse gecirirz seni vdsle dedi. ya git soyle adsl de sikinti yoksa ona geceyim ya da dedigim gibi iptal ettir. durumu ogren. senin bolgen neresi bilmiyorum cunku.

unutmadan soyleyeyim. bu sefer telefon ile aldim. cunku yalinda bazen problemler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wingsaber -- 18 Eylül 2014; 16:33:45 >
  • Dün ben de arıza kaydı oluşturdum. Bakalım ne zaman düzeltecekler bellerini. Ti Ti NET :)
    Alt komşuda ttnet imiş sürekli kopma yaşanıyor dedi . Geçen aldım şifreyi girdim 5 dakkada 20 kez kopup tekrar bağlanmıştır. Belli problemli . İptal ettirip uydunete geçicem uydunetin altyapısı burada daha iyi . Kapattıgımda hiç kullanmadıgım internetin adsl'sinin parasını alırlar mı?
  • modemin alirlar digerleri icinde btkya yaz ve mh ara soyle odemicem diye ihzmet alamadin sonucta.kablo eski ise yeni hat cekmeni istiyolar uysunet diyim o yuzden alamadim ben. bina cekmemi istemedi yine paralari bayilicam ttnete
    Bizim binada var kutuları hemde bizim kapının karşısında :D Diğerleri dediğin ne ? Netten baktım damga pul 1 lira falan yazıyor. Birde telefonla iptal edicem dediğimde kadın bana 290 tl falan dedi netten bakıyorum modem 90 damga pul 1 lira. Eğer öyleyse bayılcam parayı gecicem uydunete 1 sene ızdıraptansa 100 lira gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

modemin alirlar digerleri icinde btkya yaz ve mh ara soyle odemicem diye ihzmet alamadin sonucta.kablo eski ise yeni hat cekmeni istiyolar uysunet diyim o yuzden alamadim ben. bina cekmemi istemedi yine paralari bayilicam ttnete

Hayret ediyorum bilmeden etmeden nasılda öğüt veriyorsunuz ,insan hiç değilse sorar taahhütlümü kullanıyorsun ne kadar kullandın taahhütlüysen diye ,belki adama senin yüzünden yüzlerce lira fatura çıkacak.

danger70 taahhüt verip kampanyalı fiyattan kullandıysan modem parasına ilaveten kullandığın süre boyunca aldığın indirimleride geri ödeyeceksin haberin olsun ,sonra bilmiyordum etmiyordum şöyle oldu böyle oldu demeyesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakeoSan -- 19 Eylül 2014; 5:44:32 >
  • yeni aldi diye dusundum. kac ay kullandigini vs yazsaydi ona gore konusurduk.
  • Eyv arkadaşlar aynen gittim 250 lira falan dediler bende iptal ettiremedim haliyle. Telefon hattını yenilettim elektrikçiye yaptım neti açtırdım . Ttnete para kazandırcaz mecbur
  • Cumartesi günü aradım elemanlar Çarşamba gelecek. Çok yoğunlar mış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 23 Eylül 2014; 10:41:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.