Şimdi Ara

piranha zen mi vodafone smart 4 power mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • piranha zen 523 vodafone smart 4 power 599

• quote:

Orijinalden alıntı: leaderbeach

piranha zen 523 vodafone smart 4 power 599

Ablama zen aldık telefon gayet iyi stock android geliyor hızlı , şarj süresi tatminkar sadece biraz kamera sıkıntılı kare saniye hızları kötü onuun haricinde iyi telefon 7

smart poweri bilemiyorum
  • leaderbeach L kullanıcısına yanıt
    İkisi de kötü telefonlar bence. Lumia 525 veya Asus Zenfone 4 öneririm. Bütçe yeterse Asus Zenfone 5-6 da olabilir.
  • ıkısı arasında vodafone ama aynı butce baska modellerde var
  • Moto G alin o butcede bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Moto G alin o butcede bence

+

• Lumia 525 , Zenfone 4 veya moto G , o iki telefonu da tokat manyagi yapar bu telefonlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

İkisi de kötü telefonlar bence. Lumia 525 veya Asus Zenfone 4 öneririm. Bütçe yeterse Asus Zenfone 5-6 da olabilir.

o kadar değil lumia 4 inç nfc yok batarya windowsphone uygulama sıkıntı yaşıyorlar whatsapp la bile yaşadılar ve ben her yerde sitelerin ve sistemlerin hep android ios uygulmasını görüyorum windowsphone görmüyorum zenfone 4 incelemesine baktım kötü bir telefona benziyor piranha zen hada iyiye benziyor tabiki düşme fiyatına göre ilk çıktığında 699 du şimdi 525 gerilemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesgs35

Lumia 525 , Zenfone 4 veya moto G , o iki telefonu da tokat manyagi yapar bu telefonlar.

ekranları ufak uyumsuz sorunları var lumia ile zenfone nun bir android değil diğeri windowsphone moto g motorala türkiye de yok ki olsa yeni moto g direkt alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

ıkısı arasında vodafone ama aynı butce baska modellerde var

hangileri ben mesut çevik iyi demişti piranha zen için fiyatı düşmüş 525
    Moto G Türkiyede yok mu ? Gezegen neresi dostum ?
  • İkisinde cop,Moto G,Zenfone 4-5, bak.

Daha çok uygulama yüklemek için kullanacaksan Lumia 525 uygun olmayabilir. Menü akıcılığı bakımından tavsiye etmiştim.

Bazı telefonların benchmark skorları (3Dmark Ice Storm Unlimited):
    Motorola Moto G: 4636
    Vodafone Smart 4 Power: 2868
    Asus Zenfone 4: 4516
    General Mobile Discovery: 2545
    Piranha Zen'e işlemci bakımından eşdeğer Lenovo A820: 2205
    Asus Zenfone 5 (z2560 işlemcili olan): 5753

Moto G satılan yerlerden bazıları:
    http://www.bimeks.com.tr/urun/139209/motorola-moto-g.aspx
    http://www.teknosa.com/urunler/125071204/motorola-moto-g-black-akilli-telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 1 -- 20 Eylül 2014; 4:17:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enesgs35

Moto G Türkiyede yok mu ? Gezegen neresi dostum ?

motorola şirketi yok telefonu var
  • quote:

Daha çok uygulama yüklemek için kullanacaksan Lumia 525 uygun olmayabilir. Menü akıcılığı bakımından tavsiye etmiştim.

windowsphone uygulaması fazla yok ki bende kendi sitemin android uygulaması yaptım ama ios ve windowsphone uğraştırıcı

• quote:

skorlar önemli değilki önemli olan birinde çalışan uygulama diğerinde çalışıp çalışmaması zenfone intel olduğu için bazı uygulamalar çalışmıyormuş ve gidip görüm zenfone 5 kasası çok büyük g3 yanında ufak kalır onur yerine simkartlı tablet alırım

Hem Motorola'ya markasız şirket diyorsun hem de piranha ve ZTE model telefonlar düşünüyorsun. Senin bilmem ama başlıktaki telefon markaları bence Motorola'nın ölüsünün yanına yaklaşamaz.

Intel işlemcili Android'lerde bir uyumsuzluk problemi var. Ama bu toplam Android mağazasının çok azında rastlanan ve yeni çıkan uygulamalardaki bir durum. Sorun çıkaran uygulamalarda kısa bir süre içinde intel uyumlu bir şekilde güncelleniyor zaten. Yani özetle intel işlemcili telefonlara uygulamalar biraz gecikmeli çıkıyor. Ayrıca Vodafone ve Piranha telefonları her uygulamayı açsa ne olacak o performansla? Yani her uygulamayı açan telefon alacam diye bu kadar düşmeye gerek yok bence.
  • quote:

Hem Motorola'ya markasız şirket diyorsun hem de piranha ve ZTE model telefonlar düşünüyorsun. Senin bilmem ama başlıktaki telefon markaları bence Motorola'nın ölüsünün yanına yaklaşamaz.

Intel işlemcili Android'lerde bir uyumsuzluk problemi var. Ama bu toplam Android mağazasının çok azında rastlanan ve yeni çıkan uygulamalardaki bir durum. Sorun çıkaran uygulamalarda kısa bir süre içinde intel uyumlu bir şekilde güncelleniyor zaten. Yani özetle intel işlemcili telefonlara uygulamalar biraz gecikmeli çıkıyor. Ayrıca Vodafone ve Piranha telefonları her uygulamayı açsa ne olacak o performansla? Yani her uygulamayı açan telefon alacam diye bu kadar düşmeye gerek yok bence.

moto 4.5 diğerleri 5 inç birini pili diğerinin kamerası iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.