Şimdi Ara

Acil Telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum bu soruyu bolcana duyuyorsunuz ancak bana bu konuda yardımınızı rica edeceğim.

bana 700 ile 900 TL aralığında kamerası iyi olan ve en azından oyunları olmasa da programları akıcı şekilde kullanabileceğim ve geçişlerde vs. sıkıntı çıkarmayan bir telefon tavsiye edebilir misiniz.

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• 100 daha koyarsan Xperia Z yada Nexus 4 öneririm.Zenfone 5-6,Xperia Sp,Moto G de alternatif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

100 daha koyarsan Xperia Z yada Nexus 4 öneririm.Zenfone 5-6,Xperia Sp,Moto G de alternatif.

moto g kameradan ve telefonu tuttuğunda verdiği histen dolayı kaybetti. asus zenfone 5 çok hoşuma gitti.

nexus 4 açıkçası hiç görmedim. sp yi ise araştıracağım

fikirlerin için teşekkürler
  • Etihad kullanıcısına yanıt
    Turkcell T50 yada General Mobile Discovery öneririm ben.Hatta şu sitede https://uruncepte.com/index.php?route=product/product&product_id=350 Discovery 656 TL.
    Özelliklerine göre fiyatda uygun.T50 de 700 TLydi.Hem bütçene çok uygun hemde özellikleri aradığına uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buraaakkkk

Turkcell T50 yada General Mobile Discovery öneririm ben.Hatta şu sitede https://uruncepte.com/index.php?route=product/product&product_id=350 Discovery 656 TL.
    Özelliklerine göre fiyatda uygun.T50 de 700 TLydi.Hem bütçene çok uygun hemde özellikleri aradığına uygun.

Burak tavsiyelerin icin sagol. T50 turkcell diye sanirim guvenemiyorum discivery icinse sarj girisinin cabuk bozuldugu ve elde tezgah alti yapilmislik hissi uyandirdigini soyluyorlar. Sen bunlardan birini kullaniyormusun ozelliklede sorum discovery icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Etihad

quote:

Burak tavsiyelerin icin sagol. T50 turkcell diye sanirim guvenemiyorum discivery icinse sarj girisinin cabuk bozuldugu ve elde tezgah alti yapilmislik hissi uyandirdigini soyluyorlar. Sen bunlardan birini kullaniyormusun ozelliklede sorum discovery icin

Discovery de T50 de cop.Adam zaten kendi sitesini tanıtıyor,inanmayın.

• Etihad kullanıcısına yanıt
    Turkcell T50 yi kendim kullanıyorum.Şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım ben çok memnunum şu anda.Discoveryi kendim kullanmadım ama çevremde kullananlardan kötü bişey duymadım kullananlar memnundu telefondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Orijinalden alıntı: Etihad

quote:

Discovery de T50 de cop.Adam zaten kendi sitesini tanıtıyor,inanmayın.

Acikcasi benim aklimda bulabilirsem zenfone 5 veya lg g pro lite var. Bunlarla ilgili kullanan veya belli bir sure test etmisseniz yorumlarinizi alabilirmiyim.

• Xperia SP.
  • Programlarda akıcılık istiyorsan biraz daha koy Nexus 5 al derim...
  • bütçeyi zorlamak istemezsen moto g alabilirsin
  • Xperia sp

• arkdaşlar anlamadıgım bi nokta var güncelleme gelmeyen telefonları da önermişşiniz ör sp ,nexsus 4 gibi güncellemede çok önemlı bnce
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackrock66

arkdaşlar anlamadıgım bi nokta var güncelleme gelmeyen telefonları da önermişşiniz ör sp ,nexsus 4 gibi güncellemede çok önemlı bnce

Nie guncelleme gelmeyince telefon smsmi atmiyor. Neteni girmiyor
    Mp3mu çalmıyor

Saniyenin 300de biri kadar erken acilcak 4dk bataryasi uzun gtcej falab filan..onemsiz demiyorum ama buyutuluyor ayruca sen her gelen.guncellemenin.cihazi daha iyi yaptığını düşünüyorsan daha cok basindasin yolun demektir

• benm akıllı telefonum yok evet bilgim az lg g2 alcaktm lg g3 görunce g2 guncelleme vermzler dıye vazgeçtım çunku forumlardan öyle okudum araştırdım videolarda öyle gordum şimdi siz de boyle dıyonuz iyice kafam karştı
  • lg g pro al derim kitkat geliyor 5,5 inç ekranı kamerası fena değil olmadı grand 2 al lg g pro 850 grand2 950 ama grand 2 daha iyi
  • Xperia sp,helede 800 altinda fiyati varken.

• Ya xperia niyeyse bana soguk gelio daha once neo kullanmistim ve basim aksilikten kurtulmamisti servise 3 kez gidip kaplamalari bile soyulmustu lg pro lite nasildir sizce

• WP düşünülürse Lumia 920 ve 925 de olabilir. 8.7 mp ama pureview ve optik sabitleme var. HB'de 750-825 liraya satılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.