Şimdi Ara

Goldmaster Türksatı Sildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni kanalları eklemek için eski kanalları kaldırın yazıyordu internette, ben de Türksat'ı sildim direk.
    Yeni uydu ekle dedim TURKSAT isimli bi uydu ekledim fakat ne arama yapsam bulamıyor.

Acaba ne yapabilirim?

• Gece yarisi ikiyi bekleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanalları silmeden ekleme yapsak ne olur, eskisiyle yer değiştirir mi yoksa yeniden mi ekler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Gece yarisi ikiyi bekleyebilirsin

Hocam fabrika ayarlarına döndürdüm uydu alıcısı açık normalde televizyonda 1'e basınca uydu alıcısını gösterirdi şimdi oınu da göstermiyor, karıncalı ekran çıkıyor 1'den 99'a kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 17 Eylül 2014; 22:07:53 >
  • Cihazinizi scart girişinden baglayin TV ye veya tvden 1numarali kanalda UHF kanal atamasi gibi kanal aramasi yapin.Fabrika ayarina geri dönünce cihaz standart UHF cikis ayarina ggelmiş bu yüzden görüntüyü kaybetmissiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Cihazinizi scart girişinden baglayin TV ye veya tvden 1numarali kanalda UHF kanal atamasi gibi kanal aramasi yapin.Fabrika ayarina geri dönünce cihaz standart UHF cikis ayarina ggelmiş bu yüzden görüntüyü kaybetmissiniz.

Hocam kanal aramasını nasıl yapacağız?
    Televizyon beko tüplü tv.
    T kablo var , scart kablosu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 17 Eylül 2014; 23:15:13 >
  • 2 defa TV kumandanizdan menüye basin gelen sayfada kanal C 26 gibi bir ifade göreceksiniz. Bu ifadeyi ses tuşuyla değiştirin görüntüyü yakalayana kadar

• quote:

2 defa TV kumandanizdan menüye basin gelen sayfada kanal C 26 gibi bir ifade göreceksiniz. Bu ifadeyi ses tuşuyla değiştirin görüntüyü yakalayana kadar

Aha buldum hocam goruntuyu şimdi tv kumandasindan 1'e bastigimizda goruntunun gelmesini nasıl ayarlarım?

Türksat 1c olarak taratıyorum kanalları TURKSAT 4'e nasıl geçeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 18 Eylül 2014; 12:23:49 >
  • Ayni sayfanin sonunda bulunan kaydetten kaybediyorsunuz bulduğunuz ayari
    4a içinse kanallarda sinyal yok uyarisi alinca tekrar uydu uzerinden kanal taraması yapacaksiniz.

• quote:

Ayni sayfanin sonunda bulunan kaydetten kaybediyorsunuz bulduğunuz ayari
    4a içinse kanallarda sinyal yok uyarisi alinca tekrar uydu uzerinden kanal taraması yapacaksiniz.

CH38 de ya hocam onu 1 tusuna nasil ayarlarim?

• Turksatı silmeyin sadece kanalları silip yeniden tarama yapının

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

Turksatı silmeyin sadece kanalları silip yeniden tarama yapının

Hocam kanallari silemedim ben de uyduyu sildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

Turksatı silmeyin sadece kanalları silip yeniden tarama yapının

Hocam kanallari silemedim ben de uyduyu sildim.

bende aynı hatayı yaptım cihaz next ye 2000 ne yaptıysam uyduyu geir yukleyemedim yokmu anlayan uyduyu tekrar nasıl geri yukleriz :(
  • quote:

2 defa TV kumandanizdan menüye basin gelen sayfada kanal C 26 gibi bir ifade göreceksiniz. Bu ifadeyi ses tuşuyla değiştirin görüntüyü yakalayana kadar

Hocam televizyoncuya vermiş bizimkiler uyduyu, şimdi yapmış getirdik bu sefer de hiç bulamadık görüntüyü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Hocam televizyoncuya vermiş bizimkiler uyduyu, şimdi yapmış getirdik bu sefer de hiç bulamadık görüntüyü.

mesaj gönderdim bir bakın olmazsa scart kablosu satın hem bu ayara gerek kalmaz hemde daha kaliteli görüntü alırsınız.
  • Hocam resmi sitesinde göstermiş ayarları;buyrun:
    http://www.goldmaster.com.tr/haberler/4a-uydusu-gecis-islemleri/254
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.