Şimdi Ara

Xperia Z3 ve Z3 Compact ne zaman gelecek? Fiyat ne olacak? özel röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
1
Favori
10.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Mobile Türkiye ile yeni nesil cep telefonlarını ve aksesuarlarını konuştuk. cihazlar ne zaman gelecekler? Fiyat seviyeleri ne olacak? Uygun fiyatlı telefonlar planlanıyor mu? Neden Türkiye'deki kutu içerikleri genelde eksik oluyor? ve fazlası

• Önlerden.

• şu iğrenç playeri kullanmaya devam ettikçe hiçbir incelemenizi izleyememeye devam edeceğiz. sizede yazık bizede. youtube a yüklemek bu kadar mı zor yahu!?

• Video nerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zed3
    Zed3 Compact !

z ingilizce 3(üç) türkçe :)

• Mesut Çevik'in rahat olmadığını gozlemledim bunu forumda almış olduğu tepkilere bağlıyorum,bu hayatta kazanılan en zor şeyin güven olduğunu düşünürsek Mesut Çevik'in işi çok zor görünüyor.

• Bence sony en iyisini değil en pahalısını üretmeye odaklı bir şirket, son dönemki mali tablolar da bunu kanıtlar nitelikte, reklam amaçlı düşük kâr edeceği ürünler çıkarmadığı sürece yavaş yavaş eriyip gidecekler...Apple yokken işler iyi gidiyordu her alanda sonra koltuğu kaptırdı, geri oturması da çok zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

Mesut Çevik'in rahat olmadığını gozlemledim bunu forumda almış olduğu tepkilere bağlıyorum,bu hayatta kazanılan en zor şeyin güven olduğunu düşünürsek Mesut Çevik'in işi çok zor görünüyor.

Ifa fuarı diyor bu video yeni değil diye tahmin ediyorum. Ayın 10unda bitti diye biliyorum. Iphone için yaptığı yorumdan dolayı önyargı ile bakıyorsunuz galiba.

• Sony Mobile Türkiye erken ürün göndermiyordu Donanimhabere. Bu Röportajdan sonra anladım ki ürünler erken gelecek gibi incelemeye.

• Sony yetkilisi müthiş politik konuşuyor :D "Kutuda neden kulaklık yok?" "Biz Türkiye'ye sunduğumuz ürünlerin kutularında bir ayrışmaya gidiyoruz" :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimistSoul

quote:

Mesut Çevik'in rahat olmadığını gozlemledim bunu forumda almış olduğu tepkilere bağlıyorum,bu hayatta kazanılan en zor şeyin güven olduğunu düşünürsek Mesut Çevik'in işi çok zor görünüyor.

Ifa fuarı diyor bu video yeni değil diye tahmin ediyorum. Ayın 10unda bitti diye biliyorum. Iphone için yaptığı yorumdan dolayı önyargı ile bakıyorsunuz galiba.

Önyargı ile bakmıyorum mesut bey editörlük mesleğini yapan kişilerin sahip olması gereken özellikleri bir kenara bırakıp içini döktüğü için bu kadar tepki çekti.Keşke bir takım şeyleri içinde tutabilseydi de bizlerde eskisi gibi samimi bulabilseydik.

• Teleservice olduğu sürece Sony alınmaz. Ya kendi servisleri gelmeli yada genpa, kvk ile devam edilmeli. Benim xperia z mi çöpe atmama sebep olan Teleservice olduğu sürece sony almamda aldırmamda...

• Telefonu satmak için değil tanıtmak için üretmişler.Zaten sonbahardayız sonbahar içinde dağıtıma başlayacağız diyor.

• Sony iyi firma ama cok pahali satiyor. Kendini apple mi sandi anlamadim ki. Bu gidişle 2017 e kadar sony mobil platformundan çekilerek, playstation'a odaklanacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • z3 yayınlanınca, kimse ne zaman geleceğini merak etmedi, herkes nedne geldiğini ve z2 den farkı olmadıgını soyluyordu.

• quote:

quote:

quote:

Önyargı ile bakmıyorum mesut bey editörlük mesleğini yapan kişilerin sahip olması gereken özellikleri bir kenara bırakıp içini döktüğü için bu kadar tepki çekti.Keşke bir takım şeyleri içinde tutabilseydi de bizlerde eskisi gibi samimi bulabilseydik.

Çoğunluk samimi buluyor canınızı sıkmayın. İphone u övseydi çok samimi bulurdunuz kendisini. bu da asıl samimi olmayanın sizin gibiler olduğunun kanıtı.

• Şu z3 kompakta içim gidiyor da meret yüksek fiyattan gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Yapma bunu yapma :) fanatiğin içinde kaldı kini çıkmaz daha :D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

quote:

quote:

Çoğunluk samimi buluyor canınızı sıkmayın. İphone u övseydi çok samimi bulurdunuz kendisini. bu da asıl samimi olmayanın sizin gibiler olduğunun kanıtı.

Mesut Çevik aynı şeyi general mobile içinde yaptı ilerleyen zamanlarda başka firma içinde yapacaktır burada bahsedilen sorun hangi firma olduğu değil mesut beyin firmaya olan yaklaşımının bir editör gibi olmaması bir kullanıcı gibi olmasıdır.

• mesut abi insan bir sorar 6 ayda bir cihaz tanıtmanız çok eleştiriliyor..alan kullanıcılar 6 ayda telefonları deger kaybedıyor..dıger amıral gemılerı gibi senede 1 telefon tanıtım adam akıllı bı telefon sunmayı dusunuyormusunuz neden demedın be abi :( sony almıyorsam sırf bu yuzden..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.