Şimdi Ara

24 Mbps 39.99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adana'da yaşıyorum TTNET bağlatacam 39.99 TL 24 Mbps internet 12 ay tahahhüt ile var bir kaç yerde gördüm TTNET ofisi değil bunlar telefoncuydu birisi TTNET ofislerine sorduğumda böyle bir kampanya yok diyorlar peki bu adamlar dolandırıcı mı yoksa başka bir servis sağlayıcı adına mı iş yapıyorda TTNET ismini kullanıyor fiyatı bana çok uygun geldi TTNET ofisinde en az 55-60 TL fiyatla bağlıyor 12 ay tahahhüt olanlar bir yardım edin bağlatım mı 39.99 TL olandan

• payrox P kullanıcısına yanıt
    Bakanımız Türksat 4A fırlatıldı İnternet ucuzlayacak tı filan diyordu.. Gerçekmi söylemiş acaba? Tüürksat bu gece devreye giriyor ya :D
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Onunla alakası yok ben bu 24 Mbps 39.99 TL interneti hazirandan beri görüyordum.
  • Turksat karasal internet bağlantısını neden ucuzlatsin ki yahu... Sanki internete uydu bağlantısı ile giriyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtamel 24 mb 35 gb aknli pakettir.
  • valla benide istabuldan çağrı merkezinden aradılardı alakaya maydonoz nerden bulddularsa 8mbiti 39dan eren kampnyayla girdim, sonra 44e 16mbit yapalım mı diye merkezden aradılar geçtim.o zaman bende merkezi ardıydım sen gibi merkezin haberi yok bayiir dediler nitekim küçükçekmeceden sözleşme yolladılar telekom bayi ben öyle geçtim seninkide öyledir muhtemel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

valla benide istabuldan çağrı merkezinden aradılardı alakaya maydonoz nerden bulddularsa 8mbiti 39dan eren kampnyayla girdim, sonra 44e 16mbit yapalım mı diye merkezden aradılar geçtim.o zaman bende merkezi ardıydım sen gibi merkezin haberi yok bayiir dediler nitekim küçükçekmeceden sözleşme yolladılar telekom bayi ben öyle geçtim seninkide öyledir muhtemel.

Yok böyle bir şey

Kaç gündür araştırıyorum

Fiber altyapı yok bizde

En düşük 8 megabit sınırsız internet 60 tl 65 tl

Bu ttnet i 40 45 tl alanlar nasıl almış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam var böyle bir şey.
    16 mbit'e kadar akn internet (44 tl) + telefon alo paket (7 tl) = 51 tl 24 ay taahhütlü kampanya var.
    Arayın müşteri hizmetlerini,bu kampanyaya geçiş yapmak istediğinizi belirtin,yardımcı olacaklardır.
    Telefonu geçirmezseniz 20 küsür lira ücret çıkarıyorlar.
  • Az önce görüştüm 42.90 ilk yıl 59 tl ikinci yıl Modem ücretsiz 35 gb sonra hız 3 mega bit

İlk ay bağlantı ücreti 8 tl

Hayır yani ttnet bayi bana dedi ki 61 tl aylık sınırsız daha ucuz yok dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101

quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

valla benide istabuldan çağrı merkezinden aradılardı alakaya maydonoz nerden bulddularsa 8mbiti 39dan eren kampnyayla girdim, sonra 44e 16mbit yapalım mı diye merkezden aradılar geçtim.o zaman bende merkezi ardıydım sen gibi merkezin haberi yok bayiir dediler nitekim küçükçekmeceden sözleşme yolladılar telekom bayi ben öyle geçtim seninkide öyledir muhtemel.

Yok böyle bir şey

Kaç gündür araştırıyorum

Fiber altyapı yok bizde

En düşük 8 megabit sınırsız internet 60 tl 65 tl

Bu ttnet i 40 45 tl alanlar nasıl almış

evet yok en azından 12 ay tahahhütlü yok.
    ben1 sene önceki olayı yazdım.
    şimdi bende arıyorum en ucuzu dopingde tahahütsüz 16mbit sınırsıza 57 çektiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.